Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bronislav Ostřanský: Hledání skrytého pokladu

Knihy

Bronislav Ostřanský: Hledání skrytého pokladu

Hodnocení: 1x
  • 4

Hledání skrytého pokladu - Bronislav Ostřanský . Hledání skrytého pokladu přináší antologii komentovaných překladů ze středověkého arabského súfijského písemnictví a představuje tři jeho ústřední „žánry“: biografie (či hagiografie) velkých súfijských mistrů (tabaqát), slovníky odborného pojmosloví súfijů (istiláhát) ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Jaké má kniha
Hledání skrytého pokladu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Bronislav Ostřanský: Hledání skrytého pokladu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 266 Kč

Publikace: Hledání skrytého pokladu - Bronislav Ostřanský. Hledání skrytého pokladu přináší antologii komentovaných překladů ze středověkého arabského súfijského písemnictví a představuje tři jeho ústřední „žánry“: biografie (či hagiografie) velkých súfijských mistrů (tabaqát), slovníky odborného pojmosloví súfijů (istiláhát) a pojednání o mystické Cestě, jejích etapách, stavech a stupních. Ve všech třech okruzích byly vybrány ukázky z těch nejautoritativnějších reprezentantů daného žánru. Výběru ukázek vždy » ... a dál?

Produkt Bronislav Ostřanský: Hledání skrytého pokladu

Bronislav Ostřanský: Hledání skrytého pokladu - parametry

Název produktu: Bronislav Ostřanský: Hledání skrytého pokladu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 266 Kč
Maximální cena: 304 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hledání skrytého pokladu - Bronislav Ostřanský . Hledání skrytého pokladu přináší antologii komentovaných překladů ze středověkého arabského súfijského písemnictví a představuje tři jeho ústřední „žánry“: biografie (či hagiografie) velkých súfijských mistrů (tabaqát), slovníky odborného pojmosloví súfijů (istiláhát) a pojednání o mystické Cestě, jejích etapách, stavech a stupních. Ve všech třech okruzích byly vybrány ukázky z těch nejautoritativnějších reprezentantů daného žánru. Výběru ukázek vždy předchází teoretické úvodní pojednání na dané téma, které příslušný žánr písemnictví představuje v širším historickém i duchovním kontextu islámské mystiky. Český čtenář měl dosud možnost seznámit se ve své mateřštině s četnými překlady klenotů perské mystické poezie, převyprávěnými „příběhy dervišů“ či několika málo teoreticky koncipovanými pracemi mapujícími historii a učení islámské mystiky. Jakožto kolekce komentovaných pramenných textů ke studiu učení súfijů představuje předkládaná publikace první počin svého druhu v českém jazyce. Hledání skrytého pokladu - Bronislav Ostřanský od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.