Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Bronchipret 20 tablet

Léky

Bronchipret 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Bronchipret tymián a prvosenka potahované tablety - je rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest pro dospělé a děti starší 12 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE : INFORMACE PRO UŽIVATELE BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA, POTAHOVANÉ TABLETY Thymi extractum siccum, Primulae extractum siccum (Tymiánový extrakt ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bronchipret 20 tablet koupíte i tady

Specifikace Bronchipret 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce BIONORICA
Nejnižší cena 92 Kč

Bronchipret působí rychle a účinně na suchý i vlhký kašel. ... a dál?

Produkt Bronchipret 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Bronchipret 20 tablet - parametry

Název produktu: Bronchipret 20 tablet
Výrobce: BIONORICA
Minimální cena: 92 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Bronchipret tymián a prvosenka potahované tablety - je rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest pro dospělé a děti starší 12 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE : INFORMACE PRO UŽIVATELE BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA, POTAHOVANÉ TABLETY Thymi extractum siccum, Primulae extractum siccum (Tymiánový extrakt , extrakt z prvosenkového kořene) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Bronchipret tymián a prvosenka, potahované tablety musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si

všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Bronchipret tymián a prvosenka, potahované tablety a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Bronchipret tymián a prvosenka, potahované tablety užívat 3. Jak se Bronchipret tymián a prvosenka, potahované tablety užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Bronchipret tymián a prvosenka, potahované tablety uchovávat 6. Další informace 1. CO JE BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA, POTAHOVANÉ TABLETY A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Bronchipret tymián a prvosenka potahované tablety - je rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest pro dospělé a děti starší 12 let. Je indikován na zlepšení příznaků při akutní a chronické bronchitidě (zánět průdušek) spojené s kašlem a se zvýšenou tvorbou hlenu. Charakteristickými příznaky jsou zvýšená

frekvence kašle, potíže při vykašlávání a bolest na hrudi při kašli. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA, POTAHOVANÉ TABLETY UŽÍVAT Neužívejte Bronchipret tymián a prvosenka, potahované tablety - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivé látky: na tymián, na prvosenku nebo na kteroukoli další složku Bronchipret tymián a prvosenka, potahované tablety. - Bronchipret tymián a prvosenka, potahované tablety obsahuje laktózu a glukózu, a proto nemá být podáván pacientům se vzácnými dědičnými problémy s intolerancí galaktózy, s hereditární laktázovou deficiencí nebo malabsorpcí glukózy a galaktózy. Zvláštní opatrnosti při použití Bronchipret tymián a prvosenka, potahované tablety je zapotřebí - když se potíže zhoršují nebo přetrvávají déle než 1 týden nebo v případech dušnosti, horečky a hnisavého nebo krvavého hlenu, konzultujte ihned lékaře Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Interakce s jinými léky nejsou dosud známy.

Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.