Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Bromhexin 12 KM kapky 30 ml

Léky

Bromhexin 12 KM kapky 30 ml

Hodnocení: 16x
  • 3.125

Účinná látka: 1 ml (23 kapek) obsahuje 12 mg bromhexini hydrochloridum Další látky: Fenyklová silice, anýzová silice, levomenthol, mátová silice, glycerol, propylenglykol Indikační skupina: Expektorans, mukolytikum Charakteristika: Bromhexinhydrochlorid zkapalňuje a rozpouští průduškový hlen a usnadňuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bromhexin 12 KM kapky 30 ml koupíte i tady

Specifikace Bromhexin 12 KM kapky 30 ml

Kategorie Léky
Výrobce KREWEL MEUSELBACH
Nejnižší cena 55 Kč

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 2 let při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět hrtanu, průdušnice, chřipka a dráždivý kašel při nachlazení. ... a dál?

Produkt Bromhexin 12 KM kapky 30 ml

Bromhexin 12 KM kapky 30 ml - parametry

Název produktu: Bromhexin 12 KM kapky 30 ml
Výrobce: KREWEL MEUSELBACH
Minimální cena: 55 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.13 bodů z 5
Počet hodnocení: 16 x
Hodnocení:
  • 3.125
Podrobný popis:

Účinná látka: 1 ml (23 kapek) obsahuje 12 mg bromhexini hydrochloridum Další látky: Fenyklová silice, anýzová silice, levomenthol, mátová silice, glycerol, propylenglykol Indikační skupina: Expektorans, mukolytikum Charakteristika: Bromhexinhydrochlorid zkapalňuje a rozpouští průduškový hlen a usnadňuje jeho vykašlávání. Éterické oleje účinek bromhexinu výrazně podporují. Použití: Zkapalňování vazkých hlenů a usnadnění jejich vykašlávání při akutních zánětech i chronických onemocněních průdušek a plic, zejména spojených se zvýšenou tvorbou hlenu nebo s poruchami vylučování hlenů. Neužívat: Přípravek neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Rovněž jej neužívejte při současném podávání léků, které potlačují kašel (např. kodein brání vykašlávání zkapalněného hlenu a tím omezuje účinek bromhexinu), což představuje, zejména v nočních hodinách, riziko hromadění hlenu. Zvláštní opatrnosti je třeba dbát u nemocných se žaludečním vředem, neboť Bromhexin dráždí žaludeční sliznici. Nežádoucí účinky: Bromhexin dráždí žaludeční sliznici a může vyvolávat trávící obtíže (nevolnost, pocit plnosti, nechutenství, dráždění ke zvracení). Ojediněle může dojít k reakcím z přecitlivělosti na kůži nebo sliznicích (svědění, otoky na obličeji, víčkách, patru a hltanu, provázené dušností i poklesem krevního tlaku). Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání přípravku poraďte s lékařem. Při současném podávání se salicyláty, fenylbutazonem a oxyfenbutazonem (léčiva s protizánětlivým účinkem) může dojít ke zvýšenému dráždění žaludeční sliznice a zesílení trávících obtíží. Současné podávání s antibiotiky (erytromycin, cefalexin, oxytetracyklin) vede ke zlepšenému přechodu antibiotik do plicní tkáně a tím ke zvýšení jejich účinnosti. Lékové interakce: Bez porady s lékařem neužívejte současně s tímto přípravkem žádné volně prodejné přípravky. Pokud Vám lékař bude předepisovat nějaký jiný lék, informujte ho, že užíváte Bromhexin 12 KM - kapky. Pokud již užíváte jiné léky, je nutné poradit se s lékařem či lékárníkem o vhodnosti současného užívání s Bromhexinem 12 KM - kapkami. Kombinace s jinými léky na kašel (např. s antitusiky), proti bolestem (nesteroidními antiflogistiky) aj. může vyvolat nežádoucí účinky. Těhotenství a kojení: Přípravek neužívejte během těhotenství a kojení. Dávkování: 3krát denně, a to: dospělí a mladiství od 14 let 3krát denně 15-30 kapek; děti od 6-14 let a pacienti s váhou pod 50 kg 3krát denně 15 kapek; děti od 2-6 let obvykle 3krát denně max. 8 kapek. Uvolňování hlenu je podpořeno současným zapitím bromhexinu tekutinou. Doba podávání se řídí průběhem nemoci a závažností onemocnění. Jestliže příznaky onemocnění přetrvávají déle než 5 dní nebo se dokonce zhoršují, je nutné se poradit s lékařem. Přípravek mohou užívat děti od 2 let, mladiství a dospělí. Upozornění: Neobsahuje alkohol ani cukr. Je vhodný i pro diabetiky a děti. Chronická onemocnění (např. chronický zánět průdušek) vyža


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.