Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Bromhexin 12 BC kapky 30 ml

Léky

Bromhexin 12 BC kapky 30 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu   výrobce Berlin-Chemie AG, Berlin, SRN. držitel registračního rozhodnutí Berlin-Chemie AG, Berlin, SRN. složení - (zpravidla) účinné látky Bromhexini hydrochloridum 12 mg v 1 ml roztoku; 1 ml obsahuje 25 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bromhexin 12 BC kapky 30 ml koupíte i tady

Specifikace Bromhexin 12 BC kapky 30 ml

Kategorie Léky
Výrobce BERLIN-CHEMIE
Nejnižší cena 46 Kč

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. ... a dál?

Produkt Bromhexin 12 BC kapky 30 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Bromhexin 12 BC kapky 30 ml - parametry

Název produktu: Bromhexin 12 BC kapky 30 ml
Výrobce: BERLIN-CHEMIE
Minimální cena: 46 Kč
Maximální cena: 98 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu  

výrobce Berlin-Chemie AG, Berlin, SRN. držitel registračního rozhodnutí Berlin-Chemie AG, Berlin, SRN. složení - (zpravidla) účinné látky Bromhexini hydrochloridum 12 mg v 1 ml roztoku; 1 ml obsahuje 25 kapek. složení - pomocné látky Propylenglykol, kyselina citronová, silice máty rolní částečně zbavená mentholu, čištěná voda. indikační skupina Expektorans, mukolytikum. charakteristika   Skupina HVLP, Expectorantia, mucolytica Bromhexin 12 BC mění složení hlenu, zkapalňuje ho, a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po požití. indikace nebo použití (parafarm.) Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 2 let při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět hrtanu, průdušnice, chřipka a dráždivý kašel při nachlazení. Na doporučení lékaře, který určí dávkování i délku, se přípravek užívá u chronických zánětů hrtanu, průdušnice, průdušek, bronchiektazií (rozšíření průdušek), pneumokoniózy (zaprášení plic), před a po operaci plic, průdušek a při bronchografii.

Přípravek mohou užívat dospělí, děti od 2 let a mladiství. kontraindikace Bromhexin 12 BC nesmí být užíván při známé přecitlivělosti na bromhexin nebo na jiné látky obsažené v tomto přípravku. nežádoucí účinky Přípravek je obvykle snášen, ale mohou se vyskytnout žaludeční a střevní obtíže (dráždí žaludeční sliznici), které se projeví tlakem v nadbřišku, nucením na zvracení, vzácně zvracením. Při výskytu nežádoucích účinků nebo jakýchkoli neobvyklých reakcí se o dalším užívání přípravku poraďte s lékařem.

V ojedinělých případech se může objevit přecitlivělost s projevy na kůži nebo na sliznici, např. svědění pokožky, otoky v obličeji a na víčkách. V případě těchto potíží léčbu přerušte a okamžitě se poraďte s lékařem. interakce Účinky přípravku Bromhexin 12 BC a účinky jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Současné užívání s léčivy s protizánětlivými účinky (salicyláty, fenylbutazon a oxyfenbutazon) může vést ke zvýšenému dráždění žaludeční sliznice a k častějšímu výskytu zažívacích obtíží.

Současně s přípravkem nesmí být užívány léky potlačující kašel, jako např. kodein, neboť při jejich použití nemůže být zkapalněný hlen vykašláván. Užívání Bromhexinu 12 BC současně s některými antibiotiky vede ke zlepšení průniku antibiotik do plicní tkáně. těhotenství a laktace Rovněž těhotné a kojící ženy nesmějí tento přípravek užívat. dávkování Pokud lékař nedoporučí jinak, podávají se Bromhexin kapky v následujících dávkách:

Děti od 2 do 6 let - 3krát denně 8 kapek (4 mg bromhexin hydrochloridu), nejdéle 3 dny bez porady s lékařem.

Děti a mladiství od 6 do 14 let, stejně jako pacienti s těl. hmotností pod 50 kg - 3krát denně 16 kapek (8 mg bromhexin hydrochloridu), nejdéle 3 dny bez porady s


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.