Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Brigitte Melzer: Vzpoura andělů

Próza - beletrie

Brigitte Melzer: Vzpoura andělů

Hodnocení: 1x
  • 4

Vzpoura andělů - Brigitte Melzer. Strážný anděl Akashiel opravdu neměl nejlepší den. Nešťastnou náhodou málem způsobil smrt dívky Ráchel, nad kterou měl bdít. Avšak ani pro Ráchel není od oné chvíle nic jako dřív. Pronásledují ji neznámé postavy, její kocour umí najednou mluvit a na zahradě se objeví bytost s černými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Vzpoura andělů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Brigitte Melzer: Vzpoura andělů

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 136 Kč

Strážný anděl Akashiel opravdu neměl nejlepší den. Nešťastnou náhodou málem způsobil smrt dívky Ráchel, nad kterou měl bdít. Avšak ani pro Ráchel není od oné chvíle nic jako dřív. Pronásledují ji nezn ... a dál?

Produkt Brigitte Melzer: Vzpoura andělů

Brigitte Melzer: Vzpoura andělů - parametry

Název produktu: Brigitte Melzer: Vzpoura andělů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 136 Kč
Maximální cena: 185 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vzpoura andělů - Brigitte Melzer. Strážný anděl Akashiel opravdu neměl nejlepší den. Nešťastnou náhodou málem způsobil smrt dívky Ráchel, nad kterou měl bdít. Avšak ani pro Ráchel není od oné chvíle nic jako dřív. Pronásledují ji neznámé postavy, její kocour umí najednou mluvit a na zahradě se objeví bytost s černými křídly. Aniž by to tušil, uvedl Akashiel do pohybu události, které mají rozhodnout věčný boj mezi dobrem a zlem – a Ráchel vězí přesně uprostřed. Ačkoliv zrovna netouží bavit se s andělem, který ji málem připravil o život, je Akashiel tím jediným, kdo jí ještě může pomoci. A to, že oba začnou pociťovat vzájemnou náklonnost, celou věc zkomplikuje ještě víc. Andělé si totiž s lidmi nemají co začínat... Vzpoura andělů - Brigitte Melzer od nakladatelství Deus v kategorii Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Fantasy | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Národní metropole v čase vyvlastnění, kolaborace a odporu - Blanka Soukupová; Róża Godula Weclawowicz. Monografie analyzuje mýty středoevropských metropolí (Praha,

Bratislava, Vídeň, Varšava, Krakov) a jednoho českého maloměsta

(Písek) v období druhé světové války. Tyto mýty srovnává s

historickou „realitou“, především si však klade otázku jejich

významu při budování a udržování národní, kolaborantské a plánované

nové říšskoněmecké identity měst. Monografie představuje originální

pohled na život středoevropských měst v jednom z nejsložitějších

období druhé světové války. Publikace: Národní metropole v čase vyvlastnění, kolaborace a odporu - Blanka Soukupová; Róża Godula Weclawowicz.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.