Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Brigitte Hamann: Kniha proměn

Knihy

Brigitte Hamann: Kniha proměn

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha proměn - Brigitte Hamann. Kniha proměn – únik z nesnází, osobní rádce, předpověď budoucnosti Žádná jiná kniha nefascinuje čtenáře už celá tisíciletí tak, jako Kniha proměn (I-ťing). Obsahuje návody ke šťastnému životu pro každého čtenáře. Napoví mu, co ho čeká a co jej nemine. Napomůže k úniku z nepříznivé či ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79229
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Brigitte Hamann: Kniha proměn

Specifikace Brigitte Hamann: Kniha proměn

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 228 Kč

Žádná jiná kniha nefascinuje čtenáře už celá tisíciletí tak, jako Kniha proměn (I-ťing). Obsahuje návody ke šťastnému životu pro každého čtenáře. Napoví mu, co ho čeká a co jej nemine. Napomůže k úniku z nepříznivé či dokonce z bezvýchodné situace. Ukáže, jak lze aktuální zlé proměnit v prospěch. Práce s knihou je velmi jednoduchá. Většině čtenářů postačí k vrcholnému poznání tři stejné mince. Kniha obsahuje 64 hexagramů, jež postihují všechny důležité okolnosti našeho života. Například: Tvořivost, Vstřícnost, » ... a dál?

Produkt Brigitte Hamann: Kniha proměn

Novinky z okolí


Kolumbie

Kolumbie

od 205 Kč

Italská jezera

Italská jezera

od 160 Kč

Kypr

Kypr

od 178 Kč

Porto

Porto

od 178 Kč

Madagaskar

Madagaskar

od 205 Kč

Brigitte Hamann: Kniha proměn - parametry

Název produktu: Brigitte Hamann: Kniha proměn
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 228 Kč
Maximální cena: 320 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha proměn - Brigitte Hamann. Kniha proměn – únik z nesnází, osobní rádce, předpověď budoucnosti Žádná jiná kniha nefascinuje čtenáře už celá tisíciletí tak, jako Kniha proměn (I-ťing). Obsahuje návody ke šťastnému životu pro každého čtenáře. Napoví mu, co ho čeká a co jej nemine. Napomůže k úniku z nepříznivé či dokonce z bezvýchodné situace. Ukáže, jak lze aktuální zlé proměnit v prospěch. Práce s knihou je velmi jednoduchá. Většině čtenářů postačí k vrcholnému poznání tři stejné mince. Kniha obsahuje 64 hexagramů, jež postihují všechny důležité okolnosti našeho života. Například: Tvořivost, Vstřícnost, Těžké začátky, Brána mládí, Čekání, Nedorozumění, Setkání, Podřízení, Moudrost, Nadšení, Návrat, Přimknutí, Vzestup, Protiklad, Překážky, Osvobození, Klid, Ztroskotání, Podřízení, Poutník, Konflikt, Řešení… Hlavní myšlenky Knihy proměn vznikly v Číně za panování dynastie Čou mezi 1100 – 256 lety př. n. l. Trigramy a hexagramy jsou pravděpodobně ještě starší. Autoři Knihy proměn nejsou známi, nelze je přiřadit k žádné filozofické škole. Mluví se sice o Mistrovi, k jeho identitě se však nelze dopátrat. Současné podoba Knihy proměn pochází zřejmě z 2 až 3 století n. l. Předkládaný text je poznamenán filozofií Konfucia a Lao-c´e, byť se předpokládá, že se Konfucius na textu nepodílel. Kniha proměn se stala knihou knih už dávno, záleží jen na čtenáři, zda se stane také knihou jeho života. Kniha proměn - Brigitte Hamann od nakladatelství Dialog v kategorii | Hobby | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz I-ing je starý èínsky systém veštenia, filozofie a múdrych rád pre šastný život. Aby ste mohli múdros... , Druh sortimentu : Kniha, Kniha proměn, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno


Přidat recenzi pro Brigitte Hamann: Kniha proměn

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.