Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Brian Tracy, Lothar Seiwert: Jak sladit práci a osobní život

Knihy

Brian Tracy, Lothar Seiwert: Jak sladit práci a osobní život

Hodnocení: 1x
  • 4

Také máte pocit: * že vám práce zabírá stále více a více času? * že roste odpovědnost, nejistota a tlak na výkonnost? * že nemáte při všech pracovních povinnostech čas na rodinu, přátele ani na sebe? * že váš život řídí ostatní? * že nemáte možnost plnit si svá přání a sny? Většina z nás si nemůže dovolit změnit svůj ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Jaké má kniha
Jak sladit práci a osob..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Brian Tracy, Lothar Seiwert: Jak sladit práci a osobní život koupíte i tady

Specifikace Brian Tracy, Lothar Seiwert: Jak sladit práci a osobní život

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 59 Kč

Publikace: Jak sladit práci a osobní život - ...a udržet si tělesnou i duševní pohodu - Seiwert Lothar J.;Tracy Brian. Také máte pocit: * že vám práce zabírá stále více a více času? * že roste odpovědnost, nejistota a tlak na výkonnost? * že nemáte při všech pracovních povinnostech čas na rodinu, přátele ani na sebe? * že váš život řídí ostatní? * že nemáte možnost plnit si svá přání a sny? Většina z nás si nemůže dovolit změnit svůj pracovní život přes noc. Poměrně snadno lze však sladit pracovní požadavky s » ... a dál?

Produkt Brian Tracy, Lothar Seiwert: Jak sladit práci a osobní život

Brian Tracy, Lothar Seiwert: Jak sladit práci a osobní život - parametry

Název produktu: Brian Tracy, Lothar Seiwert: Jak sladit práci a osobní život
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Také máte pocit:
  • že vám práce zabírá stále více a více času?
  • že roste odpovědnost, nejistota a tlak na výkonnost?
  • že nemáte při všech pracovních povinnostech čas na rodinu, přátele ani na sebe?
  • že váš život řídí ostatní?
  • že nemáte možnost plnit si svá přání a sny? Většina z nás si nemůže dovolit změnit svůj pracovní život přes noc. Poměrně snadno lze však sladit pracovní požadavky s osobními schopnostmi a potřebami. Poznejte, jak důležitá je rovnováha mezi dosažením cílů a hnaním se vpřed, mezi napětím a uvolněním, a především pak mezi vnitřními hodnotami a vnější cestou, po níž jdete. Nezáleží na tom, v jaké fázi kariéry se nacházíte, zda už sedíte v ředitelském křesle, studujete nebo jste aktuálně manažerkou rodiny. Změňte svůj způsob myšlení a vydejte se na pouť za rovnováhou pracovního a soukromého života. Vezměte život do svých rukou a objevte tajemství life leadershipu! Dva světoví guru v oblasti sebeřízení a osobního rozvoje společně v jedné knize! Prof. Dr. Lothar J. Seiwert Je věhlasným a pravděpodobně nejznámějším evropským odborníkem zabývajícím se novými trendy v problematice řízení času a života. Díky svým progresivním myšlenkám a tezím dosáhl mimořádných mezinárodních úspěchů se svými knihami (prodalo se více než čtyři miliony výtisků v třiceti různých jazycích) a za svou práci získal mnoho poct a ocenění. Brian Tracy je považován za jednoho z nejlepších odborníků na rozvoj osobnosti a školení vedoucích pracovníků. Jeho semináře ročně navštíví zhruba 350 000 účastníků. Je rovněž autorem řady mimořádně úspěšných knih a audio programů, které jsou k dispozici v sedmnácti jazycích a osmatřiceti zemích světa. Světově nejuznávanější autoři v oblasti sebeřízení a osobního rozvoje vám společně v jedné knížce předkládají to nejdůležitější pro dosažení osobní spokojenosti a úspěchu. Pokud tvrdě pracujete, ale váš soukromý život a zdraví na tom nejsou ideálně, pomůže vám life leadership! Autoři krok za krokem ukazují, jak každý člověk může svůj život vědomě a vyváženě řídit. Zjistíte, jak ve čtyřech životních oblastech, kterými jsou práce, vaše tělo a mysl a vztahy s jinými lidmi, poznat svou současnou situaci a najít zdravější životní rovnováhu, která vám v práci a soukromí přinese více radosti a spokojenosti. (--a udržet si tělesnou i duševní pohodu)

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.