Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Brian Selznick: Velký objev Huga Cabreta / Hugo a jeho velký objev

Knihy pro děti a mládež

Brian Selznick: Velký objev Huga Cabreta / Hugo a jeho velký objev

Hodnocení: 3x
  • 4.33333

Autor : Brian Selznick, Kniha Hugo a jeho velký objev vypráví příběh odehrávající se v roce 1931 v Paříži. Autorem je americký spisovatel a ilustrátor Brian Selznick . Ten v knize propojil do souzvuku vyprávění prostřednictvím slov a obrázků. Hrdinou příběhu je Hugo Cabret, který kdysi dávno objevil kresbu, jenž mu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Velký objev Huga Cabret..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Brian Selznick: Velký objev Huga Cabreta / Hugo a jeho velký objev koupíte i tady

Specifikace Brian Selznick: Velký objev Huga Cabreta / Hugo a jeho velký objev

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 184 Kč

Příběh, o nějž se s vámi chceme podělit, se odehrává v roce 1931 pod střechami Paříže. Setkáte se v něm s chlapcem jménem Hugo Cabret; tento chlapec kdysi dávno objevil kresbu, která mu navždy změnila ... a dál?

Produkt Brian Selznick: Velký objev Huga Cabreta / Hugo a jeho velký objev

Brian Selznick: Velký objev Huga Cabreta / Hugo a jeho velký objev - parametry

Název produktu: Brian Selznick: Velký objev Huga Cabreta / Hugo a jeho velký objev
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4.33 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 4.33333
Podrobný popis:

Autor : Brian Selznick, Kniha Hugo a jeho velký objev vypráví příběh odehrávající se v roce 1931 v Paříži. Autorem je americký spisovatel a ilustrátor Brian Selznick . Ten v knize propojil do souzvuku vyprávění prostřednictvím slov a obrázků. Hrdinou příběhu je Hugo Cabret, který kdysi dávno objevil kresbu, jenž mu navždy změnila život. Je to sirotek přebývající v útrobách rušného pařížského vlakového nádraží se svým strýcem, který zde pracuje jako seřizovač nádražních hodin. S jednou odvážnou dívkou se Hugo snaží objasnit záhadu, ve které figuruje jeho zmizelý otec, nabručený majitel hračkářství a zámek ve tvaru srdce, kterému schází klíč. Kniha získala v roce 2008 Caldecottovu medaili - nejprestižnější americkou cenu za literaturu. Podle knihy byl natočen film ve 3D pod taktovkou ocsarového režiséra Martina Scorseseho. Ukázka z knihy: Ze své pozorovatelny za hodinami měl Hugo dobrý výhled. Nervózními prsty přejížděl po deskách malého zápisníku, který měl v kapse, a nabádal se k trpělivosti. Stařec ze stánku s hračkami se dohadoval s nějakou dívkou. Byla asi tak stará jako Hugo, vídal ji tam často. Vždycky vešla do stánku s nějakou knihou pod paží a zmizela za pultem. Stařec dnes vypadal rozčileně. Zjistil snad, že mu z krámku zmizelo několik hraček? Nu, s tím se teď nedalo nic dělat. Stařec a dívka se ještě chvilku dohadovali, ona nakonec sklapla knihu a odběhla. Sláva, stařec si za chvilku položil zkřížené paže na pult a zavřel oči. Hugo se plížil podél zdí, prolezl větracím otvorem do haly a spěchal ke stánku. Ještě jednou nervózně sevřel zápisník v kapse a pak opatrně položil ruku na hračku na klíček, kterou chtěl. Najednou se však ve stánku něco pohnulo a spící stařec rychle ožil. Než mohl Hugo utéct, popadl ho za ruku. Modrá myška na klíček, kterou držel, mu vypadla z ruky, několikrát poskočila po pultě a s třeskem spadla na zem. „Zloděj! Zloděj!“ křičel stařec do prázdné pasáže, „ Zavolejte někdo nádražního komisaře.“ Druh sortimentu : Kniha, Hugo a jeho velký objev, Jazyk : Čeština, Počet stran : 532 Hugo a jeho velký objev - Brian Selznick. Příběh, o nějž se s vámi chceme podělit, se odehrává v roce 1931 pod střechami Paříže. Setkáte se v něm s chlapcem jménem Hugo Cabret; tento chlapec kdysi dávno objevil kresbu, která mu navždy změnila život. Hugo je sirotek, který se stará o nádražní hodiny a v půdním bytě ukrývá velké tajemství. Součástí tohoto spletitého tajemství a okouzlujícího dobrodružství, které se kolem něj odvíjí, je i zápisník Hugova otce, klíček na krku chlapcovy nové kamarádky Isabelle, záhadný majitel hračkářství Papa Georges a magie rodící se kinematografie. Celý příběh je odvyprávěn jedinečným propojením slov a ilustrací a nabízí tak nový čtenářský zážitek. Kniha získala v roce 2008 Caldecottovu medaili - nejprestižnější americkou cenu za dětskou literaturu. Režisér MARTIN SCORSESE natočil podle příběhu výjimečný celovečerní film, jehož premiéra bude 2. února 2012. Hugo a jeho velký objev - Brian Selznick od nakladate


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.