Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Březen 1939

Knihy

Březen 1939

Hodnocení: 1x
  • 4

První část historické studie zabývající se vývojem v Česko-Slovensku od podepsání mnichovské dohody po okupaci českých zemí a vznik Slovenské republiky. Miloslav John vydal své první souborné dílo „Září 1938 1 + 2“ v roce 1997. V roce 2000 následovala kniha „Září 1938 – role a postoje spojenců ČSR“. Obě knihy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Březen 1939
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Březen 1939 koupíte i tady

Specifikace Březen 1939

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 255 Kč

Březen 1939 - Miloslav John; Charles K. Kliment První část historické studie zabývající se vývojem v Česko-Slovensku od podepsání mnichovské dohody po okupaci českých zemí a vznik Slovenské republiky. Miloslav John vydal své první souborné dílo „Září 1938 1 + 2“ v roce 1997. V roce 2000 následovala kniha „Září 1938 – role a postoje spojenců ČSR“. Obě knihy podrobně a objektivně zhodnotily situaci Československé republiky během zářijových dnů roku 1938, Mnichovskou dohodu a její následky, a možnosti československé » ... a dál?

Produkt Březen 1939

Březen 1939 - parametry

Název produktu: Březen 1939
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 255 Kč
Maximální cena: 351 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

První část historické studie zabývající se vývojem v Česko-Slovensku od podepsání mnichovské dohody po okupaci českých zemí a vznik Slovenské republiky. Miloslav John vydal své první souborné dílo „Září 1938 1 + 2“ v roce 1997. V roce 2000 následovala kniha „Září 1938 – role a postoje spojenců ČSR“. Obě knihy podrobně a objektivně zhodnotily situaci Československé republiky během zářijových dnů roku 1938, Mnichovskou dohodu a její následky, a možnosti československé armády bránit se za současné politické situace v Evropě a možnosti jejich spojenců. Miloslav John připravoval konečnou část této trilogie, nazvanou „Březen 1939“, která měla popsat Československou republiku po Mnichovu, rozpad Československa, vznik Slovenského Státu, okupaci, a jako poslední část přínos ukořistěné československé výzbroje pro válečné akce Wehrmachtu. První část publikace zahrnuje období od Mnichovské dohody a vyklizení pohraničí až po německou okupaci a zřízení Protektorátu Čechy a Morava. Je více než z 90 procent dílem autora Miloslava Johna, které před jejím dokončením náhle zemřel. Druhá část pak přiblíží likvidaci československé armády, rozsah a využití ukořistěné výzbroje československé armády včetně letadel a obrněných vozidel německým Wehrmachtem... Březen 1939 - Miloslav John, Charles K. Kliment, Břetislav Nakládal od authora Miloslav John, Charles K. Kliment, Břetislav Nakládal a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Monografie přibližuje historický vývoj Československa od mnichovské dohody a odstoupení pohraničí až po německou okupaci a vyhlášení Protektorátu. Rekapitulace Mnichova, rozpadu Československa, vzniku Slovenského státu, ústupu československé armády z Podkarpatské Rusi a samotné okupace Československa. Dílo navazuje na autorovy spisy o politických událostech roku 1938 v Československu. Počet stran: 277, 64 stran obr. příl. : ilustrace , mapy, portréty, faksim.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.