Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Břetislav Dančák: Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy

Knihy

Břetislav Dančák: Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy

Hodnocení: 1x
  • 4

Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy - Břetislav Dančák, Vít Hloušek. Jedním z klíčových aspektů, který bývá analyzován při výzkumu vládnutí v současných společnostech a politických systémech, je proces doplnění klasického státocentrického pohledu na vládu a vládnutí novou perspektivou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78788

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Břetislav Dančák: Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 209 Kč

Jedním z klíčových aspektů, který bývá analyzován při výzkumu vládnutí v současných společnostech a politických systémech, je proces doplnění klasického státocentrického pohledu na vládu a vládnutí novou perspektivou zohledňující nárůst počtu úrovní, na nichž je vládnutí prováděno. Vládnutí se ze státní roviny rozšiřuje či přesouvá na rovinu substátní či supranacionální a před výzkumem vládnutí se tak otevírá víceúrovňová perspektiva. Právě těchto procesů si všímají autoři předkládané publikace, jejímž cílem je » ... a dál?

Produkt Břetislav Dančák: Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy

Břetislav Dančák: Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy - parametry

Název produktu: Břetislav Dančák: Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy - Břetislav Dančák, Vít Hloušek. Jedním z klíčových aspektů, který bývá analyzován při výzkumu vládnutí v současných společnostech a politických systémech, je proces doplnění klasického státocentrického pohledu na vládu a vládnutí novou perspektivou zohledňující nárůst počtu úrovní, na nichž je vládnutí prováděno. Vládnutí se ze státní roviny rozšiřuje či přesouvá na rovinu substátní či supranacionální a před výzkumem vládnutí se tak otevírá víceúrovňová perspektiva. Právě těchto procesů si všímají autoři předkládané publikace, jejímž cílem je nabídnout na řadě vnitrostátních příkladů i příkladů z mezinárodního prostředí (zejména z Evropské unie) podněty a argumenty do odborné diskuse o tomto fenoménu. Ukazuje se, že koncept víceúrovňového vládnutí je natolik nosný, že je použitelný pro analýzu problémů, jimiž se zabývají politologie, evropská studia, ale i mezinárodní vztahy či právní věda. Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy - Břetislav Dančák, Vít Hloušek od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.