Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bran O. Hodapp, Iris Rinkenbach: Bílá magie

Knihy

Bran O. Hodapp, Iris Rinkenbach: Bílá magie

Hodnocení: 1x
  • 4

Rituály, popsané v této knize, vám umožní navázat kontakt se Zemí, přírodními duchy a nehmotnými bytostmi, formovat magická silová pole na ochranu svého prostředí, seznámit se s mocí posvátných stromů a rostlin a navázat kontakt s jejich duší. Tato kniha je určena těm, které zaujaly Rituály bílé magie, jež podávají ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bran O. Hodapp, Iris Rinkenbach: Bílá magie koupíte i tady

Specifikace Bran O. Hodapp, Iris Rinkenbach: Bílá magie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 119 Kč

Rituály, popsané v této knize, vám umožní navázat kontakt se Zemí, přírodními duchy a nehmotnými bytostmi, formovat magická silová pole na ochranu svého prostředí, seznámit se s mocí posvátných stromů a rostlin a navázat kontakt s jejich duší. Tato kniha je určena těm, které zaujaly Rituály bílé magie, jež podávají rozsáhlé odkazy na magické práce, a kteří se chtějí svými znalostmi a schopnostmi sami účastnit na „díle stvoření“ – na uzdravování naší nemocné země, která nikdy nebyla od svého vzniku tolik naplněna » ... a dál?

Produkt Bran O. Hodapp, Iris Rinkenbach: Bílá magie

Bran O. Hodapp, Iris Rinkenbach: Bílá magie - parametry

Název produktu: Bran O. Hodapp, Iris Rinkenbach: Bílá magie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 188 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rituály, popsané v této knize, vám umožní navázat kontakt se Zemí, přírodními duchy a nehmotnými bytostmi, formovat magická silová pole na ochranu svého prostředí, seznámit se s mocí posvátných stromů a rostlin a navázat kontakt s jejich duší. Tato kniha je určena těm, které zaujaly Rituály bílé magie, jež podávají rozsáhlé odkazy na magické práce, a kteří se chtějí svými znalostmi a schopnostmi sami účastnit na „díle stvoření“ – na uzdravování naší nemocné země, která nikdy nebyla od svého vzniku tolik naplněna nenávistí, hněvem, nesnášenlivostí a strachem. Tato velkolepá práce na lepším světě, v němž žijeme, musí zákonitě začít u nás samotných: krvácející rána k sobě přitahuje mouchy do té doby, než se zacelí, a stejně tak se na zemi nic nezmění, dokud si my, lidé, nevyčistíme své duševní rány. Návody, které pro tento účel autoři uspořádali ve své nové knize, vycházejí z odkazu keltských druidů, který se dodnes dochoval na Britských ostrovech, současně je však jejich platnost potvrzována i na tradici severoamerických indiánů Hopi, jejichž kmen uchovává významná proroctví pro dnešní dobu. Staré rituály vám umožní léčit a sbližovat své ženské a mužské aspekty, navazovat kontakt se Zemí, přírodními duchy a nehmotnými bytostmi, formovat magická silová pole na ochranu svého prostředí, seznamovat se s mocí posvátných stromů a rostlin a navazovat kontakt s jejich duší. Autoři

Bran O. Hodapp, Iris Rinkenbach Popis

počet stran 145

brožovaná vazba Nakladatelství

Fontána 2004 Táto kniha je pracovní knihou, ktorá má čtenáře přenést do takové pozice, aby léčil naši nemocnou zemi, ktorá od doby pádu atlantské kultúry, jehož príčinou byla potopa, nebyla nikdy tak moc plná smutku a bolesti, jako je teď, na začátku tohoto tisícletí. Země a svět duchovna volají po léčitelích, nositelích světla, kteří pomáhají odtud, z materiálního světa, léčit pozemské a nadpozemské "tělo" naší matky Země;neboť viditelná znečistění a krutosti sa mohly projevit jen proto, že mezi lidmi je "sycen" svět nenávisti, hnévu, nasnášanlivosti a strachu. Bílá magie - Bran O. Hodapp, Iris Rinkenbach od authora Bran O. Hodapp, Iris Rinkenbach a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Podtitul: Praktcká kniha keltské a germánské magieAutor: Bran O. Hodapp; Iris RinkenbachVazba: Brožovaná bez přebalu matnáISBN: 80-7336-167-1Počet stran: 146Rozměry: 205,0 x 145,0 x 13,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.