Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Bowden Oliver: Assassin´s Creed Černá vlajka

Próza - beletrie

Bowden Oliver: Assassin´s Creed Černá vlajka

Hodnocení: 1x
  • 4

Zlatý věk pirátství – věk, kdy chamtivost, ctižádost a korupce znamenají víc než věrnost – a drzý mladý kapitán Edward Kenway si dělá jméno jako největší pirát své doby.. V brilantně napsaném novém románu ze série Assassin’s Creed se dozvíte, jak se z mladého bukanýra Edwarda stal jeden z nejnebezpeč­nějších pirátů a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bowden Oliver: Assassin´s Creed Černá vlajka koupíte i tady

Specifikace Bowden Oliver: Assassin´s Creed Černá vlajka

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 180 Kč

Zlatý věk pirátství - věk, kdy chamtivost, ctižádost a korupce znamenají víc než věrnost - a drzý mladý kapitán Edward Kenway si dělá jméno jako největší pirát své doby. V brilantně napsaném novém románu ze série Assassin's Creed se dozvíte, jak se z mladého bukanýra Edwarda stal jeden z nejnebezpečnějších pirátů a jak byl vtažen do staletí staré bitvy mezi templáři a asasíny. Proto vzhůru na palubu, dálky volají... a nikoli tuzemský, nýbrž karibský rum ať teče po palubách zbrocených krví, jo ho ho! » ... a dál?

Produkt Bowden Oliver: Assassin´s Creed Černá vlajka

Bowden Oliver: Assassin´s Creed Černá vlajka - parametry

Název produktu: Bowden Oliver: Assassin´s Creed Černá vlajka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 180 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 99 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zlatý věk pirátství – věk, kdy chamtivost, ctižádost a korupce znamenají víc než věrnost – a drzý mladý kapitán Edward Kenway si dělá jméno jako největší pirát své doby.. V brilantně napsaném novém románu ze série Assassin’s Creed se dozvíte, jak se z mladého bukanýra Edwarda stal jeden z nejnebezpeč­nějších pirátů a jak byl vtažen do staletí staré bitvy mezi templáři a asasíny. Ukázka z textu Potkal jsem ji v Auld Shillelagh, v hospodě na půl cesty mezi Hathertonem a Bristolem, která se stala mojí pravidelnou zastávkou, a někdy v létě, když matka s otcem doma dřeli a stříhali ovce a já jezdil do města častěji, jsem se tu zastavil dokonce několikrát denně. Přiznávám, že jsem si jí napřed nevšiml, což u mě nebylo obvyklé, byl jsem pyšný na to, že jsem přesně věděl, kde se v okolí nachází všechny mladé krasavice, a kromě toho nebylo Shillelagh místo, kde byste pěknou ženu čekali. Ženu ano. Jistý druh ženy. Tahle byla ale jiná: byla mladá, asi mého věku, a na sobě měla bílý čepec a šaty. Vypadaly velmi domácky. Mě ale neupoutal její oděv, nýbrž silný hlas, který se k jejímu vzhledu vůbec nehodil. Seděla u stolu se třemi muži, všichni byli starší než ona, a já je hned poznal: byli to Tom Cobleigh, jeho syn Seth a Julian Kdovíjak, nepamatoval jsem si jeho příjmení, ale pracoval s nimi. V minulosti jsme spolu prohodili několik slov, na rány ale zatím nedošlo – patřili k lidem, kteří na mě hleděli shůry a měli mě asi stejně rádi jako já je, což znamená velmi málo. Předkláněli se na židlích a upírali na dívku chlípné, vlčí oči, které prozrazovaly jejich temné úmysly, třebaže se usmívali, bušili do stolu a pobízeli ji, aby vypila korbel piva až do dna. Ne, nevypadala jako jedna z žen, které hospodu obyčejně navštěvovaly, zjevně ale byla odhodlaná chovat se tak. Korbel byl skoro stejně velký jako ona, a když ho vypila, hřbetem ruky si utřela ústa a zabušila s ním o stůl. Muži zajásali, dožadovali se, aby si dala další, a určitě je těšilo, že na stoličce lehce vrávorala. Asi nemohli uvěřit svému štěstí. Taková krasavice. Díval jsem se, jak dívka pije a oni jásají nad jejím úspěchem, když ale korbel vyprázdnila, utřela si ústa a zavrávorala ještě silněji, vyměnili si pohledy. Jako by říkali: Hotovo. Tom a Julian vstali, aby ji, jak tvrdili, doprovodili ke dveřím, protože toho hodně vypila, tak co kdyby ji doprovodili domů?  „Do postele,“ uculil se Seth přesvědčený, že svá slova tiše zamumlal, slyšela ho ale celá hospoda. „Uložíme vás do postele.“ Pohlédl jsem na hospodského, který sklopil oči a vysmrkal se do zástěry. Host u baru kousek ode mě se odvrátil. Parchanti. Napadlo mě, že jsem stejně dobře mohl požádat o pomoc kočku; a tak jsem si povzdychl, praštil korbelem o pult, slezl ze stoličky a následoval Cobleighe ven na silnici. Když jsem vyšel z tmavé hospody do jasného slunečního svitu, zamrkal jsem. Můj vůz se pekl na slunci; hned vedle stál druhý, který, jak mi došlo, patřil Cobleighovým. Na opačné straně silnice se nacházela usedlost s dvorem, dům al


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.