Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Bowden Oliver: Assassin´s Creed 1 - Renesance (3.vydání)

Próza - beletrie

Bowden Oliver: Assassin´s Creed 1 - Renesance (3.vydání)

Hodnocení: 1x
 • 4

1735 – Londýn. Haythama Kenwaye učili jak zacházet s mečem od chvíle, kdy ho udržel v ruce. Když se jeho rodinný dům stane terčem útoku – jeho otec je zavražděn a sestra unesena ozbrojenci – brání Haytham domov jediným způsobem, jaký zná: zabíjí. Protože nemá žádnou rodinu, ujme se ho tajemný učitel, který ho vycvičí ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bowden Oliver: Assassin´s Creed 1 - Renesance (3.vydání) koupíte i tady

Specifikace Bowden Oliver: Assassin´s Creed 1 - Renesance (3.vydání)

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 180 Kč

Pomstím se těm, kdo zradili moji rodinu. Jsem Ezio Auditore da Firenze. Jsem asasín Zrazen vládnoucími rodinami Itálie se mladý muž vydává na výpravu za pomstou. Aby vymýtil korupci a vrátil své rodině čest, naučí se řemeslu asasínů. Cestou Ezio využije moudrosti takových velikánů, jako jsou Leonardo da Vinci a Niccolo Machiavelli, a ví, že přežití mu zajistí jen vlastní dovednosti. Spojencům pomůže nastolit změnu a prosadit svobodu a spravedlnost. Pro nepřátele se stane hrozbou. Tak začíná příběh moci, pomsty a » ... a dál?

Produkt Bowden Oliver: Assassin´s Creed 1 - Renesance (3.vydání)

Bowden Oliver: Assassin´s Creed 1 - Renesance (3.vydání) - parametry

Název produktu: Bowden Oliver: Assassin´s Creed 1 - Renesance (3.vydání)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 180 Kč
Maximální cena: 350 Kč
Ušetríte až: 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • 1735 – Londýn. Haythama Kenwaye učili jak zacházet s mečem od chvíle, kdy ho udržel v ruce. Když se jeho rodinný dům stane terčem útoku – jeho otec je zavražděn a sestra unesena ozbrojenci – brání Haytham domov jediným způsobem, jaký zná: zabíjí. Protože nemá žádnou rodinu, ujme se ho tajemný učitel, který ho vycvičí na smrtícího zabijáka. Haythama ovládá touha po pomstě a proto se vydává cestou odplaty: nevěří nikomu a pochybuje o všem, co kdy znal. Obklopen spiknutím a zradou je vtažen do staleté bitvy mezi asasíny a templáři. Autorovy knihy - serie Assassin's Creed vyšli v nasledovném pořadí:
 • 1. Renesance (2014 - 4. vydání)
 • 2. Bratrstvo (2011)
 • 3. Tajná křížová výprava (2012)
 • 4. Odhalení (2013)
 • 5. Opuštěný (2013)
 • 6. Černá vlajka (2014)
 • Cyklus podle kultovní hry. Skládá se z knih: Renesance, Bratrstvo, Tajná křížová výprava, Odhalení, Opustěný, Čená vlajka a Jednota „Pomstím se těm, kdo zradili moji rodinu. Jsem Ezio Auditore da Firenze. Jsem asasín…“ Zrazen vládnoucími rodinami Itálie se mladý muž vydává na výpravu za pomstou. Aby vymýtil korupci a vrátil své rodině čest, naučí se řemeslu asasínů. Cestou Ezio využije moudrosti takových velikánů, jako jsou Leonardo da Vinci a Niccolò Machiavelli, a ví, že přežití mu zajistí jen vlastní dovednosti. Spojencům pomůže nastolit změnu a prosadit svobodu a spravedlnost. Pro nepřátele se stane hrozbou.
 • Tak začíná příběh moci, pomsty a spiknutí.
 • Pravda bude napsána krví. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=tMV5DKPuo1o

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.