Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bova Polygon Odpočet DPH od 1.4.2011

Knihy

Bova Polygon Odpočet DPH od 1.4.2011

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace zabývající se odpočtem DPH k 1.4.2011.. V rámci této publikace budou čtenáři seznámeni se změnami, které přináší novela zákona o DPH s účinností od 1.4.2011 v oblasti uplatňování odpočtu DPH. Vysvětleny jsou jak základní pojmy, zásady a podmínky pro uplatňování nároku na odpočet daně, tak i postupy při ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Bova Polygon Odpočet DPH od 1.4.2011

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 189 Kč

Publikace: Odpočet DPH od 1.4.2011. Obsah knihy:Tato publikace seznamuje se změnami, které přineslanovela zákona o odpočtu DPH, ze dne 1. 4. 2011. Jsou zdevysvětleny základní pojmy, podmínky azásady pro uplatňování nároku na odpočetdaně a také postupy při uplatňování nároku.Publikace je doplněna řadou praktických příkladů. Publikace: Odpočet DPH od 1.4.2011. ... a dál?

Produkt Bova Polygon Odpočet DPH od 1.4.2011

Bova Polygon Odpočet DPH od 1.4.2011 - parametry

Název produktu: Bova Polygon Odpočet DPH od 1.4.2011
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace zabývající se odpočtem DPH k 1.4.2011.. V rámci této publikace budou čtenáři seznámeni se změnami, které přináší novela zákona o DPH s účinností od 1.4.2011 v oblasti uplatňování odpočtu DPH. Vysvětleny jsou jak základní pojmy, zásady a podmínky pro uplatňování nároku na odpočet daně, tak i postupy při uplatňování nároku na odpočet daně v částečně výši, při opravě, úpravě a vyrovnání odpočtu daně podle nově platných pravidel. Výklad je doplněn řadou praktických příkladů. V další části textu je vysvětlen postup při uplatňování nároku na odpočet daně ve specifických případech, jako je odpočet daně při nové registrace, ve sdružení či ve skupině. Na závěr je uveden přehled nejvýznamnějších judikátů Evropského soudního dvora, které se týkají problematiky odpočtu DPH a z nichž vychází právní úprava v zákoně o DPH.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.