Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské spotřebiče » Kávovary » Srovnání cen Bosch TKZ190F

Kávovary

Bosch TKZ190F cena od 0 Kč

Bosch TKZ190F

Hodnocení: 1x
  • 4

inSPORTline Austin nakupujte v sekci Eliptické trenažéry. Další Rotopedy a trenažéry značky inSPORTline nakupujte výhodně na sportilo.cz. Eliptical inSPORTline Austin MG je manuálně ovládaný, moderní eliptický trenažér s řadou skvělých funkcí a rozšířenou funkční výbavou. Přednosti modelu: ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

Siemens TE655319RW

Siemens TE655319RW

od 28 214 Kč

DeLonghi ECAM 23.460

DeLonghi ECAM 23.460

od 14 599 Kč

Delonghi ESAM 4500

Delonghi ESAM 4500

od 7 590 Kč

DeLonghi ECAM 22.110.B

DeLonghi ECAM 22.110.B

od 7 716 Kč

Delonghi ESAM 3000

Delonghi ESAM 3000

od 7 100 Kč

Bosch TKZ190F - parametry

Název produktu: Bosch TKZ190F
Výrobce: BOSCH
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

inSPORTline Austin nakupujte v sekci Eliptické trenažéry. Další Rotopedy a trenažéry značky inSPORTline nakupujte výhodně na sportilo.cz. Eliptical inSPORTline Austin MG je manuálně ovládaný, moderní eliptický trenažér s řadou skvělých funkcí a rozšířenou funkční výbavou. Přednosti modelu: Zátěžové kolo o hmotnosti 7 kg 8 stupňů zátěže MicroShift systém třídílné kliky stabilní konstrukce Display zobrazuje řadu užitečných informací, mezi které patří zobrazování času, rychlosti, vzdálenosti, počet spálených kalorií i jiné. Díky stabilní konstrukci s nosností 150 kg, bohaté funkční výbavě, vysoké strojové přesnosti i atraktivnímu designu je eliptical inSPORTline Austin MG vyhledávaný eliptický trenažér pro pravidelná domácí cvičení a hubnutí. Technický popis: stabilní konstrukce 7 kg zátěžové kolo pro zajištění maximálně plynulý odpor cvičení manuální ovládaní zátěže 8 stupňů zátěže 3-dílné kliky se zapouzdřenými strojovými ložisky systém BeltDrive zajišťuje absolutně tichý a plynulý chod nastavitelná délka kroku rozteč nášlapů: 19 cm délka kroku: 35 cm pogumované pevné a pohyblivé rukojeti s vysokou adhezí bránící prokluzování vestavěné snímače tepové frekvence v rukojetích funkce computeru: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, puls MicroShift systém - možnost vyrovnání nerovnosti podlahy transportní kolečka pro snadnou manipulaci se strojem maximální nosnost: 150 kg rozměry: d140 cm x š64 cm x v163 cm hmotnost: 45 kg vhodné pro domácí využití ManuĂĄlnÄ ovlĂĄdanĂ˝, robustnĂ, stabilnĂ, tĹĂdĂlnĂŠ kliky, snĂmaÄe tepu, tichĂ˝ chod. Eliptical inSPORTline Austin MG je manuĂĄlnÄ ovlĂĄdanĂ˝ eliptickĂ˝ trenaŞÊr s Ĺadou uĹžiteÄnĂ˝ch funkcĂ a rozĹĄĂĹenou funkÄnĂ vĂ˝bavou. ZĂĄtÄĹžovĂŠ kolo o hmotnosti 7 kg, 8 stupĹĹŻ zĂĄtÄĹže, MicroShift systĂŠm ÄĂ tĹĂdĂlnĂŠ kliky jsou vlastnosti, kterĂŠ zaruÄujĂ maximĂĄlnĂ komfort bÄhem cviÄenĂ. Display zobrazuje Ĺadu uĹžiteÄnĂ˝ch informacĂ, mezi kterĂŠ patĹĂ zobrazovĂĄnĂ Äasu, rychlosti, vzdĂĄlenosti, poÄet spĂĄlenĂ˝ch kaloriĂ i jinĂŠ. DĂky stabilnĂ konstrukci s nosnostĂ 150 kg, bohatĂŠ funkÄnĂ vĂ˝bavÄ, vysokĂŠ strojovĂŠ pĹesnosti i atraktivnĂmu designu je eliptical inSPORTline Austin MG vyhledĂĄvanĂ˝ eliptickĂ˝ trenaŞÊr pro pravidelnĂĄ domĂĄcĂ cviÄenĂ a hubnutĂ. TechnickĂ˝ popis:  stabilnĂ konstrukce 7 kg zĂĄtÄĹžovĂŠ kolo pro zajiĹĄtÄnĂ maximĂĄlnÄ plynulĂ˝ odpor cviÄenĂ manuĂĄlnĂ ovlĂĄdanĂ zĂĄtÄĹže 8 stupĹĹŻ zĂĄtÄĹže 3-dĂlnĂŠ kliky se zapouzdĹenĂ˝mi strojovĂ˝mi loĹžisky systĂŠm BeltDrive zajiĹĄĹĽuje absolutnÄ tichĂ˝ a plynulĂ˝ chod nastavitelnĂĄ dĂŠlka kroku rozteÄ nĂĄĹĄlapĹŻ: 19 cm dĂŠlka kroku: 35 cm pogumovanĂŠ pevnĂŠ a pohyblivĂŠ rukojeti s vysokou adhezĂ brĂĄnĂcĂ prokluzovĂĄnĂ vestavÄnĂŠ snĂmaÄe tepovĂŠ frekvence v rukojetĂch funkce computeru: Äas, rychlost, vzd


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.