MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Příslušenství k sekačkám a traktorům » Srovnání cen BOSCH F016800321

Příslušenství k sekačkám a traktorům

BOSCH F016800321

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 3165140668187

Neplýtvejte tím nejcennějším, co máte - vaším volným časem. Inteligentní robotický pomocník do domácnosti iRobot za vás spolehlivě uklidí domácnost automaticky a zcela sám. Prach, drobky, vlasy ani chlupy zvířecích mazlíčků nepředstavují pro vysavač iRobot Roomba problém. Samostatně vyluxuje celou místnost a díky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.51971

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen BOSCH F016800321

Specifikace BOSCH F016800321

Kategorie Příslušenství k sekačkám a traktorům
Výrobce BOSCH
Nejnižší cena 467 Kč

BOSCH F016800321 náhradní čepele pro robotickou sekačku INDEGO Naostřené nerezové čepele na sečení trávy. Počet kusů v balení: 3 ... a dál?

Produkt BOSCH F016800321

BOSCH F016800321 - parametry

Název produktu: BOSCH F016800321
Výrobce: BOSCH
Minimální cena: 467 Kč
Maximální cena: 629 Kč
Ušetríte až: 162 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Neplýtvejte tím nejcennějším, co máte - vaším volným časem. Inteligentní robotický pomocník do domácnosti iRobot za vás spolehlivě uklidí domácnost automaticky a zcela sám. Prach, drobky, vlasy ani chlupy zvířecích mazlíčků nepředstavují pro vysavač iRobot Roomba problém. Samostatně vyluxuje celou místnost a díky nejmodernější technologii pracuje velmi efektivně. Každý jeho pohyb je předem promyšlený, jeho činnost probíhá systematicky a nikoli zcela náhodně. Díky automatické navigaci rozeznává překážky, nehrozí tak například pád ze schodů. Pohyb a chování přizpůsobuje okolním podmínkám 67-krát za vteřinu. Patentovaný systém proti sobě rotujících kartáčů zajišťuje velmi vysokou účinnost úklidu. Vysavač lehce přejíždí mezi různými typy podlah a snadno uklízí i těžko přístupná místa, jako jsou rohy místností a obvodové lišty. Díky kompaktním rozměrům vyluxuje např. i pod sedačkou. Pokud senzory rozeznají v určitém místě více nečistot, zůstane zde robot déle a vše důkladně vyčistí. Unikátní

filtrovací systém navíc spolehlivě zachytí prach, pyl a ostatní alergenní látky. Robot se v prostoru orientuje pomocí mnoha senzorů. Infračervenými paprsky registruje blížící se stěnu, zpomalí a zabrání nárazu. Pomocí senzorů rozeznává schody, výškové rozdíly a další překážky. Robot se nepohybuje náhodně, ale promyšleně a určený prostor důkladně uklidí. Pomocí systému Virtual Wall lze vymezit uklízený prostor a ohraničit jednotlivé místnosti. Virtual Wall funguje na principu neviditelné zdi, za niž se robot nedostane. Můžete tak místnosti rozdělit nebo od sebe oddělit více místností. Když je všechno uklizeno, vysavač se automaticky vrátí do nabíjecí stanice Home Base. Za cca 3 hodiny je opět plně nabitý a připravený k dalšímu úklidu. Vysavač Roomba může být také naprogramován podle určitého času a úklid pak probíhá zcela automaticky, například i pokud nejste doma. Robotický vysavač Roomba 564 Pet (obj. č. 19 04 45) je určen především pro majitele zvířecích mazlíčků a skvěle uklízí chlupy, špičkový model

Roomba 581 (obj. č. 19 04 59) zase umožňuje obsluhu pomocí dálkového ovládání. Roomba 581 má navíc vylepšený systém Vitrual Wall - za tuto neviditelnou zeď je robot vpuštěn až ve chvíli, kdy je předchozí místnost dokonale uklizená. Pro robotické vysavače iRobot Roomba je k dispozici také nejrůznější originální příslušenství, které zajistí dlouhodobý a spolehlivý provoz vašeho vysavače. BOSCH F016800321 náhradní čepele pro robotickou sekačku INDEGO Naostřené nerezové čepele na sečení trávy. Počet kusů v balení: 3 Systémové příslušenství Čepel x3 Systémové příslušenství Čepel x3; Naostřené nerezové čepele na sečení trávy.


Přidat recenzi pro BOSCH F016800321

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Žádné podobné produkty nebyly nalezeny.

Nejoblíbenější příslušenství k sekačkám a traktorům:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.