MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Filmy » DVD seriály » Srovnání cen Bontonfilm Okresní přebor - 1. sezóna KOMPLET - 4xDVD (16 dílů) DVD

DVD seriály

Bontonfilm Okresní přebor - 1. sezóna KOMPLET - 4xDVD (16 dílů) DVD

Hodnocení: 1x
 • 4
EAN: 8590548959288

Slavoj Houslice je fotbalový oddíl, který hraje regionální soutěž – OKRESNÍ PŘEBOR. Již dlouhá léta členové a hráči oddílu touží, aby se jejich klub probojoval o úroveň výše a zahrál si soutěž vyšší – krajskou. Zda se jim to povede v nové sezóně, můžete sledovat v novém českém seriálu. Dostanete unikátní ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.92647
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Bontonfilm Okresní přebor - 1. sezóna KOMPLET - 4xDVD (16 dílů) DVD

Bontonfilm Okresní přebor - 1. sezóna KOMPLET - 4xDVD (16 dílů) DVD v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 1 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Bontonfilm Okresní přebor - 1. sezóna KOMPLET - 4xDVD (16 dílů) DVD

 • sranda jak cep
 • fotbalové prostředí

Čerstvá hodnocení Bontonfilm Okresní přebor - 1. sezóna KOMPLET - 4xDVD (16 dílů) DVD

 • 5

Maldy, 20. srpna 2012

 • sranda jak cep
 • fotbalové prostředí

Okresní přebor dokáže po dlouhé době jako jeden z českých seriálů bavit v každém díle. Slavoj Houslice !


Specifikace Bontonfilm Okresní přebor - 1. sezóna KOMPLET - 4xDVD (16 dílů) DVD

Kategorie DVD seriály
Nejnižší cena 499 Kč

Komediální seriál z prostředí venkovského fotbalového mužstva, který mapuje jednu fotbalovou sezónu fotbalového klubu SK Houslice. Slavoj Houslice je fotbalový oddíl, který hraje regionální soutěž – OKRESNÍ PŘEBOR. Již dlouhá léta členové a hráči oddílu touží, aby se jejich klub probojoval o úroveň výše a zahrál si soutěž vyšší – krajskou. Zda se jim to povede v nové sezóně, můžete sledovat v novém českém seriálu. Dostanete unikátní možnost nahlédnout do zákulisí průměrného fotbalového oddílu v malé průměrné » ... a dál?

Produkt Bontonfilm Okresní přebor - 1. sezóna KOMPLET - 4xDVD (16 dílů) DVD

Bontonfilm Okresní přebor - 1. sezóna KOMPLET - 4xDVD (16 dílů) DVD - parametry

Název produktu: Bontonfilm Okresní přebor - 1. sezóna KOMPLET - 4xDVD (16 dílů) DVD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 499 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Slavoj Houslice je fotbalový oddíl, který hraje regionální soutěž – OKRESNÍ PŘEBOR. Již dlouhá léta členové a hráči oddílu touží, aby se jejich klub probojoval o úroveň výše a zahrál si soutěž vyšší – krajskou. Zda se jim to povede v nové sezóně, můžete sledovat v novém českém seriálu. Dostanete unikátní možnost nahlédnout do zákulisí průměrného fotbalového oddílu v malé průměrné vesnici s jedním krámem, jednou knihovnou a jednou hospodou. Poznáte, jaké to je vést fotbalový oddíl, spoluprožijete vítězství, prohry, ale také remízy nejen jejich A-mužstva, ale také osobní vítězství, prohry a remízy postav samotných.

DVD 11) Pohřeb2) Nábor3) Fanynka4) Jesle

DVD 25) Forbes6) Lucka7) Kopačák8) Schůze

DVD 39) Na váhu10) Jaro11) Konvoj12) Láska

DVD 413) Inseminátor14) Derby15) Svatba16) Návštěva z kraje

délka: 16 x 27 minut

titulky: české pro neslyšící

zvuk: Dolby Digital 5.1: česky

herec: Vetchý Ondřej; Pokorná Jaroslava; Sobota Luděk; Novotný David; Vilhelmová Tatiana; Noha Leoš; Procházková Marika; Langmajer Lukáš; Kikinčuk Pavel; Mihulová Alena; Hampl Ladislav; Kopta Václav; Kohák Jakub; Nečas Pavel 16 dílů - 4 DVD. Slavoj Houslice je fotbalový oddíl, který hraje regionální soutěž – OKRESNÍ PŘEBOR. Již dlouhá léta členové a hráči touží, aby se jejich klub probojoval o úroveň výše a zahrál si krajskou soutěž. OKRESNÍ PŘEBOR je ale především původní český seriál, který si po svém vykopnutí na televizní obrazovky získal srdce mnoha fanoušků. 16-dílný seriál začíná pohřbem Pepika Hnátka, okresní legendy a nerudného trenéra. Po velkém úspěchu seriálu tvůrci uvedli do kin celovečerní film Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka, který rozšířil příběh Okresní přebor o to, „co se stalo předtím“. Poznáme tak trenéra Hnátka v dobách, kdy ještě honil hráče po místních lesích, jen aby si splnil svůj sen o postupu do kraje. Zvuk: 5.1 čeština Titulky: pro neslyšící čeština Režie: Jan Prušinovský Hrají: Miroslav Krobot, Luděk Sobota, Ondřej Vetchý Okresní přebor - kolekce "OKRESNÍ PŘEBOR NENÍ META. OKRESNÍ PŘEBOR JE DNO. A MY SE MUSÍME DOSTAT VEJŠ!" Vážení spoluobčané! Okresní přebor přichází na DVD do vašich domácností! Komediální seriál z prostředí venkovského fotbalového mužstva mapuje jednu fotbalovou sezónu fotbalového klubu SK Houslice. Již dlouhá léta členové a hráči A-mužstva touží, aby se jejich klub probojoval o úroveň výše a zahrál si soutěž vyšší – krajskou. Povede se jim to v nové sezóně? DVD 1 1) Pohřeb 2) Nábor 3) Fanynka 4) Jesle DVD 2 5) Forbes 6) Lucka 7) Kopačák 8) Schůze DVD 3 9) Na váhu 10) Jaro 11) Konvoj 12) Láska DVD 4 13) Inseminátor 14) Derby 15) Svatba 16) Návštěva z kraje


Recenze Bontonfilm Okresní přebor - 1. sezóna KOMPLET - 4xDVD (16 dílů) DVD

Maldy, 20. srpna 2012


PRO:   sranda jak cep
  fotbalové prostředí

Okresní přebor dokáže po dlouhé době jako jeden z českých seriálů bavit v každém díle. Slavoj Houslice !
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Bontonfilm Okresní přebor - 1. sezóna KOMPLET - 4xDVD (16 dílů) DVD

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.