Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Vzdělávací hračky » Srovnání cen Bonaparte Rozhýbej svůj jazýček

Vzdělávací hračky

Bonaparte Rozhýbej svůj jazýček

Hodnocení: 1x
  • 4

Logopedie hrou! Zcela mimořádná hra na pomoc rodičům i učitelkám MŠ. Pokud s dětmi procvičujete výslovnost, sami dobře víte, že přimět je k opakování slabik a slov je někdy docela náročné. Vady výslovnosti přitom komplikují úspěšný školní start a  dokáží se promítat i do chyb v psaní. Základem je hravou formou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bonaparte Rozhýbej svůj jazýček koupíte i tady

Specifikace Bonaparte Rozhýbej svůj jazýček

Kategorie Vzdělávací hračky
Výrobce BONAPARTE
Nejnižší cena 363 Kč

Základem hry je motivací rozhýbat jazýček a následně procvičit výslovnost jednotlivých hlásek přes slabiky, slova až po celé věty. Na procvičování jsou všechny hlásky, u kterých je hned uveden správný postup výslovnosti. Pravidla jsou nastavena tak, že dítě zopakuje všechny slabiky, slova i věty.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Rozhýbej svůj jazýček verze CZ aneb logopedie hrou společenská hra v krabici 35x23cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo » ... a dál?

Produkt Bonaparte Rozhýbej svůj jazýček

Bonaparte Rozhýbej svůj jazýček - parametry

Název produktu: Bonaparte Rozhýbej svůj jazýček
Výrobce: BONAPARTE
Minimální cena: 363 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 336 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Logopedie hrou! Zcela mimořádná hra na pomoc rodičům i učitelkám MŠ. Pokud s dětmi procvičujete výslovnost, sami dobře víte, že přimět je k opakování slabik a slov je někdy docela náročné. Vady výslovnosti přitom komplikují úspěšný školní start a  dokáží se promítat i do chyb v psaní. Základem je hravou formou skutečně rozhýbat jazýček těmi správnými "cviky" a následně procvičit výslovnost jednotlivých hlásek ve slabikách, slovech i celých větách. Místo otravného cvičení je tu zábavná hra! Hra obsahuje herní plán,  hrací kostku, 3 postavičky, 3 stojánky, 330 kartiček, 3 platíčka se žetony - hra je tedy maximálně pro 3 hráče. Hráči mohou na hrací desce absolvovat několik  kol - v prvním kole si opravdu rozhýbají jazýček (což je důležitá fáze před samotným nácvikem výslovnosti),ve druhém kole  procvičují hlásky - po slabikách, slovech, krátkých větách - vždy podle toho, co je na příslušné kartičce. Na kratičce je uveden i správný postup pro výslovnost (kam dát jazýček apod.) Za své úsilí jsou děti odměněny žetony, kdo má víc žetonů, vyhrává. DOPRAVA: jednotlivě LZE  jako doporučený dopis za 43,-Kč.  

Rozhýbej svůj jazýček - Logopedie hrou, 2 - 4 hráči, od 3 let


Rozhýbej svůj jazýček aneb logopedie hrou je společenská hra určena nejen pro děti, které mají nesprávnou výslovnost nebo méně mluví, ale hlavně pro ty, které chtějí těmto vadám předejít.

Základem hry je motivací rozhýbat jazýček a následně procvičit výslovnost jednotlivých hlásek přes slabiky, slova až po celé věty.

Na procvičování jsou všechny hlásky, u kterých je hned uveden správný postup výslovnosti.

Pravidla jsou nastavena tak, že dítě zopakuje všechny slabiky, slova i věty.


Obsah:
herní plán,

1 hrací kostku,

3 postavičky,

3 stojánky,

330 kartiček,

3 platíčka se žetony,

pravidla hry


Počet hráčů: 2 - 4 hráči

Věk hráčů: od 3 let

Doba hraní: 20 - 40 min.V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.