Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bolševismus, komunismus a radikální socialismus v Československu, Svazek VIII.

Knihy

Bolševismus, komunismus a radikální socialismus v Československu, Svazek VIII.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Bolševismus, komunismus a radikální socialismus v Československu, Svazek VIII. - Jiří Kocian , Jaroslav Pažout , Jakub Rákosník. První část publikace se zaměřuje na období před získáním mocenského monopolu komunistickou stranou v únoru 1948 a obsahuje studie věnované jejímu obrazu v lidoveckém tisku druhé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Jaké má kniha
Bolševismus, komunismus..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Bolševismus, komunismus a radikální socialismus v Československu, Svazek VIII.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 226 Kč

Publikace: Bolševismus, komunismus a radikální socialismus v Československu, Svazek VIII. - Jiří Kocian;Jaroslav Pažout;Jakub Rákosník. První část publikace se zaměřuje na období před získáním mocenského monopolu komunistickou stranou v únoru 1948 a obsahuje studie věnované jejímu obrazu v lidoveckém tisku druhé poloviny 30. let na příkladu publicistiky Lidových listů, odrazu propagandy Kominterny v ilegálním tisku ostravských komunistů na počátku II. světové války, levicovým mládežnickým organizacím na Moravě » ... a dál?

Produkt Bolševismus, komunismus a radikální socialismus v Československu, Svazek VIII.

Bolševismus, komunismus a radikální socialismus v Československu, Svazek VIII. - parametry

Název produktu: Bolševismus, komunismus a radikální socialismus v Československu, Svazek VIII.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 226 Kč
Maximální cena: 226 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Bolševismus, komunismus a radikální socialismus v Československu, Svazek VIII. - Jiří Kocian , Jaroslav Pažout , Jakub Rákosník. První část publikace se zaměřuje na období před získáním mocenského monopolu komunistickou stranou v únoru 1948 a obsahuje studie věnované jejímu obrazu v lidoveckém tisku druhé poloviny 30. let na příkladu publicistiky Lidových listů, odrazu propagandy Kominterny v ilegálním tisku ostravských komunistů na počátku II. světové války, levicovým mládežnickým organizacím na Moravě v protinacistickém odboji, osudu německých komunistů v Československu v prvních dvou poválečných letech a působení Alexeje Čepičky ve funkci předsedy Místního národního výboru v Kroměříži v letech 1945-1947. Druhá část zahrnuje články zaměřené na dílčí témata z dějin KSČ v době, kdy byla stranou vládnoucí. Texty se zde zabývají vnitrostranickým vývojem Komunistické strany Slovenska od roku 1948 do začátku 60. let, situací v Jihomoravském krajském výboru KSČ v Brně v letech 1967-1968 a vztahům mezi KSČ a východoněmeckou Jednotnou socialistickou stranou Německa v letech 1969-1989. Je zde též poprvé publikován projev Gustáva Husáka na aktivu funkcionářů KSČ z obvodu Prahy 9 v závodě ČKD v Praze-Vysočanech 31. května 1969, který předznamenal nástup tzv. normalizace. Publikace: Bolševismus, komunismus a radikální socialismus v Československu, Svazek VIII. - Jiří Kocian , Jaroslav Pažout , Jakub Rákosník. Jiří Kocián; Jaroslav Pažout; Jakub RákosníkVychází 28.03.2013Dokořán 2013Kniha, čeština, 328 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.