Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Boleslav Hemzal: Jak zhubnout krok za krokem

Knihy

Boleslav Hemzal: Jak zhubnout krok za krokem

Hodnocení: 1x
  • 4

Obsah knihy: Předmluva 1. - Nadváha, obezita - Faktory ovlivňující hmotnost 2. - Tuková buňka (adipocyt) - Zásobárna energie - Vznik tukové buňky 3. - Důsledky nadváhy (obezity) 4. - Cholesterol 5. - Obezita a cukrovka - Typy cukrovky - Glykemický index 6. - BMI Index - Stanovení tělesného tuku měřením 7. - Krev, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Jak zhubnout krok za kr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Boleslav Hemzal: Jak zhubnout krok za krokem koupíte i tady

Specifikace Boleslav Hemzal: Jak zhubnout krok za krokem

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 106 Kč

O knihe Obsah knihy: Předmluva 1. - Nadváha, obezita - Faktory ovlivňující hmotnost 2. - Tuková buňka (adipocyt) - Zásobárna energie - Vznik tukové buňky 3. - Důsledky nadváhy (obezity) 4. - Cho ... a dál?

Produkt Boleslav Hemzal: Jak zhubnout krok za krokem

Boleslav Hemzal: Jak zhubnout krok za krokem - parametry

Název produktu: Boleslav Hemzal: Jak zhubnout krok za krokem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 417 Kč
Ušetríte až: 311 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obsah knihy: Předmluva 1. - Nadváha, obezita - Faktory ovlivňující hmotnost 2. - Tuková buňka (adipocyt) - Zásobárna energie - Vznik tukové buňky 3. - Důsledky nadváhy (obezity) 4. - Cholesterol 5. - Obezita a cukrovka - Typy cukrovky - Glykemický index 6. - BMI Index - Stanovení tělesného tuku měřením 7. - Krev, krevní skupiny a obezita 8. - Pitný režim 9. - Hlad a sytost 10. - Mentální anorexie a bulimie 11. - Jo-jo efekt 12. - Energie a metabolismus - Energetická potřeba - Výdej energie - metabolismus - Rychlost metabolismu - Metabolický typ - Energetický ekvivalent 13. - Strava - Složky stravy 14. - Chemické látky a obezita - Chemické látky v doplňcích stravy 15. - Potraviny - Éčka - Orientační tabulky vybraných potravin 16. - Možnosti snížení nadváhy (hubnutí) - Hubnutí a diety - Hubnutí a sport - Hubnutí a hormony - Hubnutí a potravinové doplňky - Hubnutí a přístroje 17. - Aerobní, anaerobní pásmo, tep 18. - Fyzická zátěž (sport) a hubnutí - Druhy fyzické zátěže - sport 19. - Rostliny

pomáhající v hubnutí 20. - Jídelníček - Příprava jídla 21. - Sestavení jídelníčku Jak zhubnout krok za krokem - Boleslav Hemzal od authora Boleslav Hemzal a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace nabízí ucelený pohled na problematiku hubnutí. Najdete zde vše od vysvětlení jak je to s obezitou, jak vzniká, jaké jsou příčiny, jak se lze zbavit nadbytečného tuku, potřebné výpočty, základní kalorické tabulky, vhodná cvičení pro začátečníky a také popis některých léčivých bylin používaných při hubnutí, nechybí ani ukázkový jídelníček a návod jak si takový jídelníček sestavovat a mnoho dalšího. Jsou zde ověřená fakta, odzkoušené a ověřené postupy. Kniha je doplněna spoustou tabulek, obrázků a grafů. Kniha je vynikající pro praxi a je také doporučena studentům obor nutriční terapeut či výživový poradce. Kniha (učebnice hubnutí) přehledným způsobem popisuje vše co je

potřebné vědět (vznik obezity, cholesterol a obezita, cukrovka a

obezita, co je BMI, hlad a sytost, jo-jo efekt, energie a

metabolismus, strava, potraviny, jak snížit nadváhu, hubnutí a

diety, hubnutí a potravinové doplňky, éčka v potravinách, chemické

látky a hubnutí, aerobní pásmo, fyzická zíátěž – sport, rostliny

používané u hubnutí, jídelníček (naučíte si jej sami sestavit aj.),

aby hubnutí bylo úspěšné a trvalé.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.