Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Bohumil Ždichynec: Žízeň v srdci spící

Knihy poezie

Bohumil Ždichynec: Žízeň v srdci spící

Hodnocení: 1x
  • 4

Žízeň v srdci spící - Bohumil Ždichynec. Životem jít a v duši cítit magické chvění, čistou, absolutní krásu. Moderní poezie, která přichází v neotřelé, svěží a čtenáři srozumitelné formě k současnému člověku, jemuž doba v informačně roztříštěném, nebezpečně chaotickém a stresujícím světě vyprazdňuje duši a podprahově ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8807
skladem

Jaké má kniha
Žízeň v srdci spící
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bohumil Ždichynec: Žízeň v srdci spící koupíte i tady

Specifikace Bohumil Ždichynec: Žízeň v srdci spící

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 129 Kč

Životem jít a v duši cítit magické chvění, čistou, absolutní krásu. Moderní poezie, která přichází v neotřelé, svěží a čtenáři srozumitelné formě k současnému člověku, jemuž doba v informačně roztříštěném, nebezpečně chaotickém a stresujícím světě vyprazdňuje duši a podprahově nutí žít uspěchaný, prázdný, reklamou manipulovaný život. Žít s láskou, která musí existovat, být konkrétní, aby držela lidskou evoluci pohromadě, dotknout se podstaty poezie, zatímco ona uniká, vychutnat ji, proniknout až za ní. Změnit úhel » ... a dál?

Produkt Bohumil Ždichynec: Žízeň v srdci spící

Bohumil Ždichynec: Žízeň v srdci spící - parametry

Název produktu: Bohumil Ždichynec: Žízeň v srdci spící
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 161 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Žízeň v srdci spící - Bohumil Ždichynec. Životem jít a v duši cítit magické chvění, čistou, absolutní krásu. Moderní poezie, která přichází v neotřelé, svěží a čtenáři srozumitelné formě k současnému člověku, jemuž doba v informačně roztříštěném, nebezpečně chaotickém a stresujícím světě vyprazdňuje duši a podprahově nutí žít uspěchaný, prázdný, reklamou manipulovaný život. Žít s láskou, která musí existovat, být konkrétní, aby držela lidskou evoluci pohromadě, dotknout se podstaty poezie, zatímco ona uniká, vychutnat ji, proniknout až za ní. Změnit úhel pohledu, přestat ukrajovat to elementární ze své bytosti, poznat sama sebe. To je naléhavé, důvěrné poselství od renomovaného autora; spisovatele, esejisty, básníka, v civilní profesi lékaře a vědce. Napsal na 30 knih. Jeho poezie byla opakovaně představena i v mluvené formě ve známé pražské poetické vinárně Viola (v podání R. Lukavského aj.). Analyzovat svůj vnitřní svět a žít pravdivě autentický život- o tom je především zajímavá kniha poezie Bohumila Ždichynce. Žízeň v srdci spící - Bohumil Ždichynec od nakladatelství Aesculapus v kategorii Beletrie | Poezie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.