Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Bohumil Ždichynec: Chlamydie - skrytá hrozba v těle - 2. vydání

Knihy naučná literatura

Bohumil Ždichynec: Chlamydie - skrytá hrozba v těle - 2. vydání cena od 0 Kč

Bohumil Ždichynec: Chlamydie - skrytá hrozba v těle - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Chlamydie, všudy přítomní skrytí parazité uvnitř lidských buněk existují ve dvou formách: skryté a aktivní. Chlamydie po vniknutí do těla hostitele trvale přežívají jako nitrobuněčný parazit v buňkách některých orgánů zvířat i lidí a vylučují do těla hostitele jed - endotoxin. Chlamydie způsobují postiženým lidem ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Bohumil Ždichynec: Chlamydie - skrytá hrozba v těle - 2. vydání - parametry

Název produktu: Bohumil Ždichynec: Chlamydie - skrytá hrozba v těle - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Chlamydie, všudy přítomní skrytí parazité uvnitř lidských buněk existují ve dvou formách: skryté a aktivní. Chlamydie po vniknutí do těla hostitele trvale přežívají jako nitrobuněčný parazit v buňkách některých orgánů zvířat i lidí a vylučují do těla hostitele jed - endotoxin. Chlamydie způsobují postiženým lidem širokou a pestrou škálu trvalých, nejčastěji subjektivních převážně bolestivých, ale i jinak nepříjemných a pro laiky a často i lékaře nevysvětlitelných zdravotních potíží.Chlamydie, všudy přítomní skrytí parazité uvnitř lidských buněk existují ve dvou formách: skryté a aktivní. Chlamydie po vniknutí do těla hostitele trvale přežívají jako nitrobuněčný parazit v buňkách některých orgánů zvířat i lidí a vylučují do těla hostitele jed - endotoxin. Chlamydie způsobují postiženým lidem širokou a pestrou škálu trvalých, nejčastěji subjektivních převážně bolestivých, ale i jinak nepříjemných a pro laiky a často i lékaře nevysvětlitelných zdravotních potíží. Popis Úryvek z úvodu: U řady postižených osob se jedná o mnohotvárné orgánové postižení. Chlamydie dovedou dlouhou dobu perzistovat v infikovaném hostiteli a vyvolávat proces charakterizovaný periodickými vzplanutími a obdobími klidu. Chlamydie infikují obranné i další buňky těla. Jako patogeny pro lidi se uplatňují zvláště tři druhy chlamydií, a to Chlamydia trachomatis, psittaci a pneumoniae. Poslední jmenovaná chlamydie se podílí na vzniku vleklých zánětů dýchacího ústrojí a mnohotvárných projevů onemocnění spojených s chronickou únavou, jež v typických případech navazují na často zdánlivě banální nachlazení. (...) Vydejme se v následujících řádcích, krok za krokem, na exkurzi do tajemného světa zvláštní čeledě bakterií - všudypřítomných buněčných parazitů lidí a zvířat, buněčných škůdců, kteří - ač prostým okem neviditelní - často dokáží člověku vytvořit peklo na zemi. Autor byl veden záměrem napsat knihu přístupným, srozumitelným slohem pro každého čtenáře a přinést mu ty nejmodernější a zároveň úplné poznatky k tomuto závažnému zdravotnímu problému. Proto je tato publikace určena všem, kteří mají zájem dovědět se více o jednom z nejaktuálnějších problémů ohrožení lidského zdraví - manifestních i skrytých chlamydiózách. Počet stran: 112 Rozměry: 119 x 205 mm Vazba: vázaná Další sdělení V naší nabídce naleznete i produkty na chlamydie.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.