Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bohumil Koliba: Šest dní, kdy národ věděl

Knihy

Bohumil Koliba: Šest dní, kdy národ věděl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V roce 1945 nabitém událostmi bylo autorovi čtrnáct let, byl tedy ve věku, kdy mladý mozek vidí a vnímá snad nejcitlivěji. Jádrem knihy je reportáž podle jeho jinošského deníku a poznámek, včetně autentických fotografií z chlapeckého fotoaparátu Baby-Box, tak jak byly na pokračování otištěny v chicagském exilovém ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bohumil Koliba: Šest dní, kdy národ věděl koupíte i tady

Specifikace Bohumil Koliba: Šest dní, kdy národ věděl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 131 Kč

Bylo mu tehdy čtrnáct let, ale přes svůj nízký věk dokázal výstižně zaznamenat v chlapeckém deníku skutečné události z května 1945. V knize tyto své postřehy doplnil citacemi z archivu svého otce (jednoho z velitelů Pražského povstání), členů České národní rady i publicistů doby a vše oživil autentickými fotografiemi a dokumenty. (pražské povstání 1945) ... a dál?

Produkt Bohumil Koliba: Šest dní, kdy národ věděl

Bohumil Koliba: Šest dní, kdy národ věděl - parametry

Název produktu: Bohumil Koliba: Šest dní, kdy národ věděl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 131 Kč
Maximální cena: 171 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V roce 1945 nabitém událostmi bylo autorovi čtrnáct let, byl tedy ve věku, kdy mladý mozek vidí a vnímá snad nejcitlivěji. Jádrem knihy je reportáž podle jeho jinošského deníku a poznámek, včetně autentických fotografií z chlapeckého fotoaparátu Baby-Box, tak jak byly na pokračování otištěny v chicagském exilovém časopise Nedělním hlasateli k padesátému výročí revoluce, tedy v jarních číslech roku 1995. Oproti novinovému vydání, které vyžadovalo značné zestručnění, některá místa doplňuje a ... Publikace: Šest dní, kdy národ věděl - Pražské povstání 1945 - Bohumil Kobliha. Bylo mu tehdy čtrnáct let, ale přes svůj nízký věk dokázal výstižně

zaznamenat v chlapeckém deníku skutečné události z května 1945. V

knize tyto své postřehy doplnil citacemi z archivu svého otce

(jednoho z velitelů Pražského povstání), členů České národní rady i

publicistů doby a vše oživil autentickými fotografiemi a dokumenty. Publikace: Šest dní, kdy národ věděl - Pražské povstání 1945 - Bohumil Kobliha.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.