MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Bohumil Hrabal: Postřižiny

Próza - beletrie

Bohumil Hrabal: Postřižiny

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788020420435

Publikace: Postřižiny - Bohumil Hrabal. Jeden z nejznámějších románů Bohumila Hrabala vypráví o krásné ženě správce pivovaru, svérázném strýci Pepinovi i o životě na maloměstě (Nymburk) v době, kdy docházelo k velkým průmyslovým objevům, kdy probíhala překotná modernizace, kdy se „zkracovaly vzdálenosti i čas“. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.734
skladem

Jaké má kniha
Postřižiny
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Bohumil Hrabal: Postřižiny

Čerstvá hodnocení Bohumil Hrabal: Postřižiny

  • 5

east0ny83, 25. listopadu 2015

Postřižiny jsou rozverné, laskavé, dostávám u nich hlad, pravidelně. Jsou jako Maryša plné elánu a syté. Říz jim dodává ještě strýc Pepin, Francinovo motocykl a vůbec celé rotace, pohybující se s grajícíí a vřelou laskavostí, které pohybují tím malým světem pivovaru, i světy uvnitř nás.


Specifikace Bohumil Hrabal: Postřižiny

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 165 Kč

Kniha – autor Bohumil Hrabal, 120 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Jeden z nejznámějších románů Bohumila Hrabala vypráví o krásné ženě správce pivovaru, svérázném strýci Pepinovi i o životě na maloměstě (Nymburk) v době, kdy docházelo k velkým průmyslovým objevům, kdy probíhala překotná modernizace, kdy se „zkracovaly vzdálenosti i čas“. Zkracovaly se ovšem i dámské sukně a především vlasy. Na motivy Hrabalova románu natočil Jiří Menzel stejnojmenný film s Magdou Vášáryovou, Jiřím Schmitzerem a Jaromírem » ... a dál?

Produkt Bohumil Hrabal: Postřižiny

Bohumil Hrabal: Postřižiny - parametry

Název produktu: Bohumil Hrabal: Postřižiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 165 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Postřižiny - Bohumil Hrabal. Jeden z nejznámějších románů Bohumila Hrabala vypráví o krásné ženě správce pivovaru, svérázném strýci Pepinovi i o životě na maloměstě (Nymburk) v době, kdy docházelo k velkým průmyslovým objevům, kdy probíhala překotná modernizace, kdy se „zkracovaly vzdálenosti i čas“. Zkracovaly se ovšem i dámské sukně a především vlasy. Na motivy Hrabalova románu natočil Jiří Menzel stejnojmenný film s Magdou Vášáryovou, Jiřím Schmitzerem a Jaromírem Hanzlíkem v hlavních rolích. Publikace: Postřižiny - Bohumil Hrabal. Postřižiny nv. MF - Mladá fronta - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem lesklá - 120 str. - ISBN: 978-80-204-2043-5 - Kniha Bohumil HrabalMladá fronta 2009Kniha, čeština, 120 stran


Recenze Bohumil Hrabal: Postřižiny

east0ny83, 25. listopadu 2015Postřižiny jsou rozverné, laskavé, dostávám u nich hlad, pravidelně. Jsou jako Maryša plné elánu a syté. Říz jim dodává ještě strýc Pepin, Francinovo motocykl a vůbec celé rotace, pohybující se s grajícíí a vřelou laskavostí, které pohybují tím malým světem pivovaru, i světy uvnitř nás.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Bohumil Hrabal: Postřižiny

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.