Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Bohumil Hrabal: Jsme jako olivy - Novely

Próza - beletrie

Bohumil Hrabal: Jsme jako olivy - Novely

Hodnocení: 1x
  • 5

Hrabal spisy 3 - povídky - Bohumil Hrabal. Novely Třetí svazek Hrabalova díla obsahuje autorovy nejznámější novely, tedy Taneční hodiny pro starší a pokročilé, Ostře sledované vlaky, Postřižiny, Městečko, kde se zastavil čas, Něžný barbar, Obsluhoval jsem anglického krále a Příliš hlučná samota. Koncepce nového ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Jsme jako olivy - Novely
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bohumil Hrabal: Jsme jako olivy - Novely koupíte i tady

Specifikace Bohumil Hrabal: Jsme jako olivy - Novely

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 504 Kč

Novely Třetí svazek Hrabalova díla obsahuje autorovy nejznámější novely, tedy Taneční hodiny pro starší a pokročilé, Ostře sledované vlaky, Postřižiny, Městečko, kde se zastavil čas, Něžný barbar, Obsluhoval jsem anglického krále a Příliš hlučná samota. Koncepce nového souboru Hrabalových textů vychází ze skutečnosti, že jeho Sebrané spisy (SSBH) jsou již k dispozici, a to v podobě 19 svazků, jež vydala Pražská imaginace v letech 1992–1997. Nová řada tyto Sebrané spisy nenahrazuje, ale textologicky z nich čerpá a » ... a dál?

Produkt Bohumil Hrabal: Jsme jako olivy - Novely

Bohumil Hrabal: Jsme jako olivy - Novely - parametry

Název produktu: Bohumil Hrabal: Jsme jako olivy - Novely
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 504 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 195 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Hrabal spisy 3 - povídky - Bohumil Hrabal. Novely Třetí svazek Hrabalova díla obsahuje autorovy nejznámější novely, tedy Taneční hodiny pro starší a pokročilé, Ostře sledované vlaky, Postřižiny, Městečko, kde se zastavil čas, Něžný barbar, Obsluhoval jsem anglického krále a Příliš hlučná samota. Koncepce nového souboru Hrabalových textů vychází ze skutečnosti, že jeho Sebrané spisy (SSBH) jsou již k dispozici, a to v podobě 19 svazků, jež vydala Pražská imaginace v letech 1992–1997. Nová řada tyto Sebrané spisy nenahrazuje, ale textologicky z nich čerpá a odvolává se na ně. Jejím cílem je předložit hrabalovský „kánon“, základní a reprezentativní podobu autorova literárního odkazu a jeho recepce. Hrabal spisy 3 - povídky - Bohumil Hrabal od nakladatelství v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.