Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Bohumil Havel: Kompendium korporačního práva

Učebnice/Odborná literatura

Bohumil Havel: Kompendium korporačního práva

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : doc. JUDr. Bohumil Havel Ph.D., Jan Lasák, Publikace Kompendium korporačního práva přináší výběr článků a dalších textů, které v posledních letech ovlivnily český diskurs o korporačním právu. Co nabízí publikace Kompendium korporačního práva? Korporační právo se dá učit různě – můžeme memorovat učebnice, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Bohumil Havel: Kompendium korporačního práva

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 357 Kč

Publikace: Kompendium korporačního práva - Lasák Jan;Havel Bohumil. Korporační právo se dá učit různě - můžeme memorovat učebnice, srovnávat judikaturu, či jen obyčejně číst. Autoři této knihy nabízejí poslední z variant - možnost číst myšlenky jiných, zamýšlet se nad nimi, analyzovat je, nesouhlasit s nimi, kritizovat je, či je naopak verifikovat. Kniha proto přináší výběr článků a dalších textů, které v posledních letech ovlivnily český diskurs o korporačním právu. Autoři současně kladou otázky, které » ... a dál?

Produkt Bohumil Havel: Kompendium korporačního práva

Bohumil Havel: Kompendium korporačního práva - parametry

Název produktu: Bohumil Havel: Kompendium korporačního práva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 357 Kč
Maximální cena: 365 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : doc. JUDr. Bohumil Havel Ph.D., Jan Lasák, Publikace Kompendium korporačního práva přináší výběr článků a dalších textů, které v posledních letech ovlivnily český diskurs o korporačním právu. Co nabízí publikace Kompendium korporačního práva? Korporační právo se dá učit různě – můžeme memorovat učebnice, srovnávat judikaturu, či jen obyčejně číst. Autoři této knihy nabízejí poslední z variant – možnost číst myšlenky jiných, zamýšlet se nad nimi, analyzovat je, nesouhlasit s nimi, kritizovat je, či je naopak verifikovat. Kniha proto přináší výběr článků a dalších textů, které v posledních letech ovlivnily český diskurs o korporačním právu. Autoři současně kladou otázky, které uvedené texty doplňují, a dávají všanc vlastní úvahy, které jim vybrané texty evokují. Komu je učebnice Kompendium korporačního práva určena? Předkládaná kniha je určena nejen studentům a doktorandům, ale také soudcům, advokátům a dalším praktikům, kteří stále vnímají právo jako něco, nad čím je dobré přemýšlet, co mají rádi a co se nestalo pouhým nástrojem moci a živobytí. V našem právním prostředí jde nepochybně o prvou publikaci tohoto druhu, což může zaujmout i právního laika, který by se chtěl seznámit s korporačním právem netradičním způsobem. Druh sortimentu : Kniha, Kompendium korporačního práva, Jazyk : Čeština, Počet stran : 226 Jan Lasák; Bohumil HavelC.H.BECK 2011, edice Beckovy mezioborové učebniceKniha, čeština, 226 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.