Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Boguslav Czechowicz: Kladské dějepisectví v Polsku po druhé světové válce

Učebnice/Odborná literatura

Boguslav Czechowicz: Kladské dějepisectví v Polsku po druhé světové válce

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kladské dějepisectví v Polsku po druhé světové válce – Historická věda ve službách státní politiky a národní ideologie - Boguslaw Czechowicz. České bádání o Kladské zemi, léta zatlačované z politických důvodů, nyní prožívá rozkvět. Stále častěji se dostává do zorného pole nejen historiků, ale rovněž kunsthistoriků, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Boguslav Czechowicz: Kladské dějepisectví v Polsku po druhé světové válce koupíte i tady

Specifikace Boguslav Czechowicz: Kladské dějepisectví v Polsku po druhé světové válce

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 164 Kč

České bádání o Kladské zemi, léta zatlačované z politických důvodů, nyní prožívá rozkvět. Stále častěji se dostává do zorného pole nejen historiků, ale rovněž kunsthistoriků, etnografů, etnologů, archeologů aj. Publikace Bogusława Czechowicze se tentokrát zaměřuje na polskou historiografickou literaturu, jež se týká kladského regionu, a na její často úzké sepětí s politickou situací, ať už čistě vnitrostátní či mezinárodní. Kniha obsahuje část analytickou, v níž autor srovnává teze vybraných polských badatelů, a » ... a dál?

Produkt Boguslav Czechowicz: Kladské dějepisectví v Polsku po druhé světové válce

Boguslav Czechowicz: Kladské dějepisectví v Polsku po druhé světové válce - parametry

Název produktu: Boguslav Czechowicz: Kladské dějepisectví v Polsku po druhé světové válce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 164 Kč
Maximální cena: 227 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kladské dějepisectví v Polsku po druhé světové válce – Historická věda ve službách státní politiky a národní ideologie - Boguslaw Czechowicz. České bádání o Kladské zemi, léta zatlačované z politických důvodů, nyní prožívá rozkvět. Stále častěji se dostává do zorného pole nejen historiků, ale rovněž kunsthistoriků, etnografů, etnologů, archeologů aj. Publikace Bogusława Czechowicze se tentokrát zaměřuje na polskou historiografickou literaturu, jež se týká kladského regionu, a na její často úzké sepětí s politickou situací, ať už čistě vnitrostátní či mezinárodní. Kniha obsahuje část analytickou, v níž autor srovnává teze vybraných polských badatelů, a vlastní ukázky původních textů, jež polští vědci a popularizátoři vědy sepsali mezi léty 1945-1991. Monografie o dějinách polské historiografie zcela jistě zaujme odbornou veřejnost, stejně dobře ovšem může doplnit kontext bádání mnoha vědeckých pracovníků. Kladské dějepisectví v Polsku po druhé světové válce – Historická věda ve službách státní politiky a národní ideologie - Boguslaw Czechowicz od nakladatelství Pavel Mervart v kategorii Historie a military | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.