Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Bob Flaws: Dětské zdraví tradiční čínská medicína

Knihy naučná literatura

Bob Flaws: Dětské zdraví tradiční čínská medicína

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Dětské zdraví & tradiční čínská medicína slouží jako průvodce rodičů při péči a prevenci běžných dětských chorob. Pomůže vám najít správný směr ve výživě vašeho dítěte a zodpoví řadu otázek, které si jako rodič denně kladete: Jaké potraviny jsou pro dítě opravdu vhodné? Jak strava ovlivňuje zdraví dítěte? ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.5
skladem

Jaké má kniha
Dětské zdraví tradiční ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bob Flaws: Dětské zdraví tradiční čínská medicína koupíte i tady

Specifikace Bob Flaws: Dětské zdraví tradiční čínská medicína

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 205 Kč

Kniha Dětské zdraví & tradiční čínská medicína slouží jako průvodce rodičů při péči a prevenci běžných dětských chorob. Pomůže vám najít správný směr ve výživě vašeho dítěte a zodpoví řadu otázek, které si jako rodič denně kladete: Jaké potraviny jsou pro dítě opravdu vhodné? Jak strava ovlivňuje zdraví dítěte? Co každý z nás může udělat pro perfektní zdraví a skvělou kondici dítěte? Jaké jsou hlavní příčiny většiny dětských nemocí z hlediska tradiční čínské medicíny? Jaké jsou nejčastější dětské nemoci » ... a dál?

Produkt Bob Flaws: Dětské zdraví tradiční čínská medicína

Bob Flaws: Dětské zdraví tradiční čínská medicína - parametry

Název produktu: Bob Flaws: Dětské zdraví tradiční čínská medicína
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 319 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Dětské zdraví & tradiční čínská medicína slouží jako průvodce rodičů při péči a prevenci běžných dětských chorob. Pomůže vám najít správný směr ve výživě vašeho dítěte a zodpoví řadu otázek, které si jako rodič denně kladete: Jaké potraviny jsou pro dítě opravdu vhodné?

Jak strava ovlivňuje zdraví dítěte?

Co každý z nás může udělat pro perfektní zdraví a skvělou kondici dítěte?

Jaké jsou hlavní příčiny většiny dětských nemocí z hlediska tradiční čínské medicíny?

Jaké jsou nejčastější dětské nemoci a jak na ně?

Jaké jsou výhody a rizika očkování?

Jak účinně předcházet dětským nemocem? Získáte také nové a podnětné informace: jaká je správná výživa a jak dítě léčit stravou, co je tradiční čínská medicína a jakým způsobem ji lze využít v našich podmínkách, jak probíhá návštěva u lékaře, který praktikuje, a řadu dalších. Popis Bob Flaws (1946) je uznávaný americký praktik čínské medicíny. Studoval ji ve Spojených státech a v Šanghaji a napsal o ní, přeložil a vydal téměř stovku knih. Jeho články na toto téma otiskla řada populárních i odborných časopisů celého světa.

Úryvek z úvodu:

Tuto publikaci jsem sepsal pro laickou veřejnost a má sloužit jako učebnice tradiční čínské medicíny dětských nemocí. Primárně je určena rodičům malých dětí. Není to v žádném případě publikace pro profesionální lékaře. Dle mého názoru obsahuje důležité informace pro rodiče o tom, jak udržet své děti zdravé a v dobré formě. Zahrnuje velké množství domácích léčebných postupů a zároveň popisuje různé typy léčby profesionálních lékařů čínské medicíny, se kterými se rodiče mohou setkat a které jsou v ordinacích čínských lékařů běžně uplatňovány.

(...)

V poslední řadě to také byly mé vlastní praktické zkušenosti, které jsem získal jako profesionální lékař akupunktury a čínské medicíny v průběhu posledních osmnácti let. Stejně tak důležité je i to, že jsem rodič a že i já a moje žena jsme byli vystaveni mnoha obtížným volbám, které jsou popsány v této knize. Stejně jako vy, rodiče, kteří čtete tuto knihu, i já jsem probděl mnoho nocí se svým nemocným dítetem. Proto velké množství informací obsažených v této knize pochází nejen ze zkušeností při léčbě dětí jiných rodičů, ale také z aplikací u mě doma. Mé nejupřímnější přání spočívá v tom, aby znalosti obsažené v této knize byly pro vaše děti stejně tak užitečné, jako byly pro ty moje.

Počet stran: 159

Rozměry: 165 x 235 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení Další informace o knize Dětské zdraví & tradiční čínská medicína naleznete v článku Hlavní příčiny většiny dětských nemocí. Publikace: Dětské zdraví a tradiční čínská medicína - Bob Flaws. Praktický průvodce rodičů malých dětí tradiční čínskou medicínou

(TČM).

Kniha je určena laikům a zahrnuje všechny nejběžnější dětské nemoci

a jejich léčení tradiční čínskou medicínou. Začíná přehledem čínské

lékařské teorie týkající se dětských nemocí a dále pak podrobně

rozebírá třicetosm nejčastějších dětských zdravotních problémů v

chronologickém pořadí na základě toho, kdy se u dětí za


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.