Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Blažková J. a: Matematika 5. roč. ZŠ - učebnice

Knihy

Blažková J. a: Matematika 5. roč. ZŠ - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Matematika 5. roč. ZŠ - učebnice - J. a kolektiv Blažková. Učebnice sice navazuje na koncepci úspěšné učebnicové řady pro 1. až 4. ročník, přesto se v ní nachází spousta zajímavých novinek. Učebnice je rozložena do 5 celků a přílohové části. Celky jsou dále rozděleny na kapitoly. Každý celek je složen z 9 kapitol. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86475

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Blažková J. a: Matematika 5. roč. ZŠ - učebnice koupíte i tady

Specifikace Blažková J. a: Matematika 5. roč. ZŠ - učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 152 Kč

Učebnice sice navazuje na koncepci úspěšné učebnicové řady pro 1. až 4. ročník, přesto se v ní nachází spousta zajímavých novinek. Učebnice je rozložena do 5 celků a přílohové části. Celky jsou dále rozděleny na kapitoly. Každý celek je složen z 9 kapitol. Kapitola, kterou tvoří jedna až dvě stránky, se skládá z hlavního problémového úkolu, motivačního textu, výkladu nového učiva a úloh s komentářem k jejich řešení. Hlavní problémový úkol představuje praktický problém z oblasti ČaJS, který děti řeší pomocí » ... a dál?

Produkt Blažková J. a: Matematika 5. roč. ZŠ - učebnice

Blažková J. a: Matematika 5. roč. ZŠ - učebnice - parametry

Název produktu: Blažková J. a: Matematika 5. roč. ZŠ - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Matematika 5. roč. ZŠ - učebnice - J. a kolektiv Blažková. Učebnice sice navazuje na koncepci úspěšné učebnicové řady pro 1. až 4. ročník, přesto se v ní nachází spousta zajímavých novinek. Učebnice je rozložena do 5 celků a přílohové části. Celky jsou dále rozděleny na kapitoly. Každý celek je složen z 9 kapitol. Kapitola, kterou tvoří jedna až dvě stránky, se skládá z hlavního problémového úkolu, motivačního textu, výkladu nového učiva a úloh s komentářem k jejich řešení. Hlavní problémový úkol představuje praktický problém z oblasti ČaJS, který děti řeší pomocí matematiky. Motivační text obsahuje zajímavé informace k tématu z ČaJS a zároveň údaje pro řešení hlavního problémového úkolu. Nové učivo je názorně vysvětleno na příkladech. Výklad nového učiva je umocněn přehledným grafickým zpracováním. Úlohy jsou vlastně podúkoly, směřující k řešení hlavního problémového úkolu. K řešení alespoň jedné úlohy je využíváno nového učiva dané kapitoly. Komentáře k úlohám je možné zakrýt klopou, která se nachází na obálce učebnice. Děti tak mají šanci úlohy řešit nejprve vlastními silami. V přílohové části jsou uvedeny náročnější příklady, které jsou vhodné pro nadané žáky a třídy s vyšší hodinovou dotací. Jednotlivé tematické okruhy vzdělávacího oboru jsou v učebnici přehledně odlišeny pomocí barevného podkladu, který je stejný jako u učebnice Matematiky pro 4. ročník. Opět ukazujeme matematiku jako zajímavý a praktický nástroj pro řešení především každodenních úkolů. Témata slouží jako základ praktických úkolů, které děti řeší pomocí matematiky. Matematiku tak děti mohou vnímat v širších souvislostech. Pracovní listy k projektům jsou k dispozici ke stažení na internetových stránkách našeho nakladatelství . S doložkou MŠMT. Matematika 5. roč. ZŠ - učebnice - J. a kolektiv Blažková od nakladatelství Didaktis spol. s r.o. v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Matematika je opět představena hravým a zábavným způsobem. Oproti předchozím ročníkům, na které volně navazuje, je doplněna o řadu novinek, např. komentáře k řešení úloh. Obálka učebnice je opatřena klopami, kterými je možné zakrýt komentáře k řešení úlohám (tj. nápovědu), a děti tak mohou najít výsledek samy. Nové učivo je vysvětlováno na praktických problémech, které děti řeší. Díky různorodým úkolům, které tematicky navazují na témata a poznatky vzdělávací oblast Člověk a jeho svět, se děti seznámí s celou řadou zajímavých situací a mohou učivo vnímat v širších souvislostech.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.