Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Blanka Vítová: Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci soukromého práva

Učebnice/Odborná literatura

Blanka Vítová: Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci soukromého práva

Hodnocení: 1x
  • 4

Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci souk. práva - Blanka Vítová . Publikace Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci soukromého práva nabízí jedinečné a komplexní zpracování tohoto tématu z oblasti ochrany spotřebitele. Reflektuje změny, které přináší občanský ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.835
skladem

Jaké má kniha
Nepřiměřená ujednání ve..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Blanka Vítová: Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci soukromého práva

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 441 Kč

Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci souk. práva - Blanka Vítová Publikace Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci soukromého práva nabízí jedinečné a komplexní zpracování tohoto tématu z oblasti ochrany spotřebitele. Reflektuje změny, které přináší občanský zákoník č. 89/2012 Sb., ale neopomíjí ani původní právní úpravu této problematiky v občanském zákoníku č. 40/1964 Sb., která zůstává relevantní pro smluvní vztahy vzniklé před účinností nové právní » ... a dál?

Produkt Blanka Vítová: Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci soukromého práva

Blanka Vítová: Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci soukromého práva - parametry

Název produktu: Blanka Vítová: Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci soukromého práva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 441 Kč
Maximální cena: 459 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci souk. práva - Blanka Vítová . Publikace Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci soukromého práva nabízí jedinečné a komplexní zpracování tohoto tématu z oblasti ochrany spotřebitele. Reflektuje změny, které přináší občanský zákoník č. 89/2012 Sb., ale neopomíjí ani původní právní úpravu této problematiky v občanském zákoníku č. 40/1964 Sb., která zůstává relevantní pro smluvní vztahy vzniklé před účinností nové právní úpravy. V knize jsou ilustrovány souvislosti s úpravou danou evropským právem s ohledem na některá úskalí vzniklá implementací relevantních směrnic. Vysvětleny jsou všechny důležité související pojmy, způsob provádění testu nepřiměřenosti a také jsou zmíněny důvody možných rozepří vycházejících z nepřiměřených ujednání, včetně příslušné judikatury. Monografie dále upozorňuje na úskalí vznikající z rozhodčích doložek ve spotřebitelských smlouvách a varuje před jejich možnými nástrahami pro spotřebitele. Kniha je nejen cennou vědeckou publikací, ale díky svému zaměření na praxi i judikaturu českých soudů nabízí také neocenitelné vodítko při řešení soudních i mimosoudních sporů vzniklých z nepřiměřených ujednání ve spotřebitelských smlouvách. Přínosem může být i pro laickou veřejnost, jíž poskytuje nejen náhled na dlouhodobé a neustále se opakující problémy běžných spotřebitelů, ale poskytuje i nástin možností obrany před těmito situacemi. Nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách po rekodifikaci souk. práva - Blanka Vítová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.