Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Blanka Soukupová, Magdaléna Myslivcová: Mýty a "realita" středoevropských metropolí při utváření národní a nadnárodních identit (1918-2016)

Knihy

Blanka Soukupová, Magdaléna Myslivcová: Mýty a "realita" středoevropských metropolí při utváření národní a nadnárodních identit (1918-2016)

Hodnocení: 0x
  • 4

Publikace: Mýty a "realita" středoevropských metropolí při utváření národních a nadnárodních identit /1918-2016/ - Magdaléna Myslivcová , Blanka Soukupová. Závěrečná syntetizující kolektivní monografie českých, slovenských, polských a rakouských autorů je věnována mýtům a „realitě“ vybraných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86522
skladem

Jaké má kniha
Mýty a "realita" středo..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Blanka Soukupová, Magdaléna Myslivcová: Mýty a "realita" středoevropských metropolí při utváření národní a nadnárodních identit (1918-2016) koupíte i tady

Specifikace Blanka Soukupová, Magdaléna Myslivcová: Mýty a "realita" středoevropských metropolí při utváření národní a nadnárodních identit (1918-2016)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 157 Kč

Závěrečná syntetizující kolektivní monografie českých, slovenských, polských a rakouských autorů je věnována mýtům a „realitě“ vybraných středoevropských metropolí (Praha, Bratislava, Varšava, Krakov a Vídeň) v letech 1918-2016. Kniha analyzuje funkci mýtů při formování národních a nadnárodních identit ve čtyřech transparentních obdobích: v období meziválečném, v období druhé světové války, v období poválečném a v období po roce 1989 (pochopitelně s jistými časovými přesahy a s jistými národními zvláštnostmi » ... a dál?

Produkt Blanka Soukupová, Magdaléna Myslivcová: Mýty a "realita" středoevropských metropolí při utváření národní a nadnárodních identit (1918-2016)

Blanka Soukupová, Magdaléna Myslivcová: Mýty a "realita" středoevropských metropolí při utváření národní a nadnárodních identit (1918-2016) - parametry

Název produktu: Blanka Soukupová, Magdaléna Myslivcová: Mýty a "realita" středoevropských metropolí při utváření národní a nadnárodních identit (1918-2016)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Mýty a "realita" středoevropských metropolí při utváření národních a nadnárodních identit /1918-2016/ - Magdaléna Myslivcová , Blanka Soukupová. Závěrečná syntetizující kolektivní monografie českých, slovenských,

polských a rakouských autorů je věnována mýtům a „realitě“

vybraných středoevropských metropolí (Praha, Bratislava, Varšava,

Krakov a Vídeň) v letech 1918-2016. Kniha analyzuje funkci mýtů při

formování národních a nadnárodních identit ve čtyřech

transparentních obdobích: v období meziválečném, v období druhé

světové války, v období poválečném a v období po roce 1989

(pochopitelně s jistými časovými přesahy a s jistými národními

zvláštnostmi historické periodizace). Kniha vychází v národních

jazycích řešitelů grantu GA ČR (v češtině, slovenštině, polštině,

němčině) a v zestručněné německé mutaci. Publikace: Mýty a "realita" středoevropských metropolí při utváření národních a nadnárodních identit /1918-2016/ - Magdaléna Myslivcová , Blanka Soukupová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.