Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Blanka Neoralová: Zdravá strava pro diabetiky a nejen pro ně

Knihy naučná literatura

Blanka Neoralová: Zdravá strava pro diabetiky a nejen pro ně

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Zdravá strava pro diabetiky a nejen pro ně - Blanka Neoralová. Patříte k těm, kteří onemocněli cukrovkou 2. typu? Nebo už se „jen“ nevejdete do svých oblíbených šatů? Ať už je váš důvod zhubnout jakýkoliv, v této vtipně napsané knížce se dozvíte, že změnit životosprávu a plnohodnotně se stravovat téměř bez ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914
skladem

Jaké má kniha
Zdravá strava pro diabe..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Blanka Neoralová: Zdravá strava pro diabetiky a nejen pro ně

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 148 Kč

Publikace: Zdravá strava pro diabetiky a nejen pro ně - Blanka Neoralová. Patříte k těm, kteří onemocněli cukrovkou 2. typu? Nebo už se „jen“ nevejdete do svých oblíbených šatů? Ať už je váš důvod zhubnout jakýkoliv, v této vtipně napsané knížce se dozvíte, že změnit životosprávu a plnohodnotně se stravovat téměř bez cukru jde mnohem příjemněji, než byste čekali. Autorka, která se problematikou diabetu zabývá již mnoho let, radí: „Chcete-li zhubnout, neodpírejte si všechno naráz. Každý den odstrčte z talíře » ... a dál?

Produkt Blanka Neoralová: Zdravá strava pro diabetiky a nejen pro ně

Blanka Neoralová: Zdravá strava pro diabetiky a nejen pro ně - parametry

Název produktu: Blanka Neoralová: Zdravá strava pro diabetiky a nejen pro ně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 194 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zdravá strava pro diabetiky a nejen pro ně - Blanka Neoralová. Patříte k těm, kteří onemocněli cukrovkou 2. typu? Nebo už se „jen“ nevejdete do svých oblíbených šatů? Ať už je váš důvod zhubnout jakýkoliv, v této vtipně napsané knížce se dozvíte, že změnit životosprávu a plnohodnotně se stravovat téměř bez cukru jde mnohem příjemněji, než byste čekali. Autorka, která se problematikou diabetu zabývá již mnoho let, radí: „Chcete-li zhubnout, neodpírejte si všechno naráz. Každý den odstrčte z talíře jedno sousto, druhý den dvě sousta…Přečtěte si na rotopedu noviny. Další den zkuste minutu šlapat. Další den dvě minuty.“ V knize se dozvíte: - Jak poznáte, že jste onemocněli cukrovkou. - Proč je nadváha rizikovým faktorem pro vznik cukrovky - jak na ni. - Jak si upravit jídelníček. - Tipy a triky, jak šetrně změnit svůj životní styl. - Přes 120 chutných receptů na pokrmy téměř bez cukru. „Zkušená autorka Blanka Neoralová svěží a čtivou formou pojednává o úskalích racionální výživy, dostatečné pohybové aktivity a pravidelného denního režimu. Dodržování těchto zásad je při našem uspěchaném životním stylu velmi obtížné, avšak autorka ve své knize ukazuje, že to není neproveditelné a výsledky stojí za vynaložené úsilí.“ MUDr. Mgr. Sylvie Špitálníková, diabetoložka Autorka je šéfredaktorkou časopisu DIAstyl a spoluautorkou knihy pro děti o diabetu, která byla oceněna v roce 2007 Ministerstvem kultury. Publikace: Zdravá strava pro diabetiky a nejen pro ně - Blanka Neoralová. Blanka NeoralováChytrý průvodce pro ty, kteří potřebují nebo musí žít bez cukruCPress 2009Kniha, čeština, 168 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.