Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Blaha Zdenek Sid: Řízení rizika a finanční inženýrství / Risk Management and Financial Engineering (ČJ, AJ)

Učebnice/Odborná literatura

Blaha Zdenek Sid: Řízení rizika a finanční inženýrství / Risk Management and Financial Engineering (ČJ, AJ)

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Řízení rizika a finanční inženýrství/Risk Management and Financial Engineering - Zdenek Sid Blaha. Sborník prací v rámci výzkumného projektu analýzy kapitálových trhů v České republice i ve světě vymezuje hlavní přístupy metodologie \"Value at Risk\".Tato moderní metodologie se zabývá především ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85961

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Blaha Zdenek Sid: Řízení rizika a finanční inženýrství / Risk Management and Financial Engineering (ČJ, AJ)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 335 Kč

Sborník prací v rámci výzkumného projektu analýzy kapitálových trhů v České republice i ve světě vymezuje hlavní přístupy metodologie "Value at Risk". Tato moderní metodologie se zabývá především kreditním a tržním rizikem. Sborník obsahuje následující příspěvky v češtině a angličtině: Integrované řízení rizik dluhopisových portfolií, Měření kreditního rizika pro potřeby určení kapitálového požadavku a ekonomického kapitálu, Cross-Country Predictability and Cointegration: The Case of Central-European » ... a dál?

Produkt Blaha Zdenek Sid: Řízení rizika a finanční inženýrství / Risk Management and Financial Engineering (ČJ, AJ)

Blaha Zdenek Sid: Řízení rizika a finanční inženýrství / Risk Management and Financial Engineering (ČJ, AJ) - parametry

Název produktu: Blaha Zdenek Sid: Řízení rizika a finanční inženýrství / Risk Management and Financial Engineering (ČJ, AJ)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 335 Kč
Maximální cena: 335 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Řízení rizika a finanční inženýrství/Risk Management and Financial Engineering - Zdenek Sid Blaha. Sborník prací v rámci výzkumného projektu analýzy kapitálových trhů v České republice i ve světě vymezuje hlavní přístupy metodologie \"Value at Risk\".Tato moderní metodologie se zabývá především kreditním a tržním rizikem. Sborník obsahuje následující příspěvky v češtině a angličtině: Integrované řízení rizik dluhopisových portfolií, Měření kreditního rizika pro potřeby určení kapitálového požadavku a ekonomického kapitálu, Cross-Country Predictability and Cointegration: The Case of Central-European Stock Markets (anglicky), Efficient Reallocation of Assets through Bankruptcy Proceedings (anglicky), Informative Value of Firm Capital Structure (anglicky). Jednotlivé přístupy uvedené v příspěvcích neslouží pouze k měření a řízení kreditního rizika banky či finanční instituce, ale mohou být využity i jako nástroj výpočtu kapitálové přiměřenosti banky. Dvojjazyčný sborník prací v rámci výzkumného projektu analýzy kapitálových trhů v České republice i ve světě Řízení rizika a finanční inženýrství/Risk management and financial engineering (vydalo jej nakladatelství Management Press, váz., 198 str., doporučená cena 320 Kč), jehož editorem i významným přispěvatelem je Zdenek Sid Blaha, vymezuje hlavní přístupy metodologie „Value at Risk“.Tato moderní metodologie se zabývá především kreditním a tržním rizikem. Sborník obsahuje následující příspěvky v češtině a angličtině: Integrované řízení rizik dluhopisových portfolií, Měření kreditního rizika pro potřeby určení kapitálového požadavku a ekonomického kapitálu, Cross-Country Predictability and Cointegration: The Case of Central-European Stock Markets (anglicky), Efficient Reallocation of Assets through Bankruptcy Proceedings (anglicky), Informative Value of Firm Capital Structure (anglicky).      Kromě obecně platných konceptů, výzkumných metodologií, empirických poznatků a výsledků v oblasti finančního inženýrství – především řízení kreditního rizika – přináší kniha rovněž pohled na práci standardního českého i zahraničního bankovnictví a přibližuje českému čtenáři způsoby, jakými obvykle myslí a jednají manažeři portfolií a bankéři v zemích s vyspělým bankovním systémem a kapitálovými trhy.

     Není pochyb o tom, že témata spojená s kreditním rizikem a jeho měřením jsou (vzhledem k rozložení rizik bank a finančních institucí) stále jedním z nejdůležitějších témat bankovnictví a financí obecně. Na tuto skutečnost reagují nejen regulátoři, ale především banky a finanční instituce samé (a to především vývoje vlastních kreditních modelů). není totiž tajemstvím, že kreditní riziko je stále největším zdrojem ztrát bank. A to neplatí pouze pro banky v České republice (zejména v devadesátých letech), ale i pro banky v zahraničí.      Vybrané modely a poznatky vyplývající z výzkumných prací obsažených v tomto sborníku mohou být přínosem pro pracovníky v oblasti risk managementu, pracovníky bankovního


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.