MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen BLACKFIRE Rising Sun: Nová monstra

Deskové hry

BLACKFIRE Rising Sun: Nová monstra

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 0889696009869

Společenská hra pro 3–6 hráčů, doporučený věk od 14 let, alespoň na 60 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Zvětšete základní nabídku příšer, ze které si klany mohou nakoupit do svých služeb, o 4 nová monstra! Rozšíření strategické fantasy hry Rising Sun: Nová monstra přináší 4 nové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62138
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme BLACKFIRE Rising Sun: Nová monstra

Specifikace BLACKFIRE Rising Sun: Nová monstra

Kategorie Deskové hry
Výrobce BLACKFIRE
Nejnižší cena 619 Kč
Věk od 14 let a více

Společenská hra pro 3–6 hráčů, vhodné od 14 let, alespoň na 60 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru . Zvětšete základní nabídku příšer, ze které si klany mohou nakoupit do svých služeb, o 4 nová monstra! Rozšíření strategické fantasy hry Rising Sun: Nová monstra přináší 4 nové velkolepé příšery - Chorobného Oni, Ohnivého draka, Jinmenju a Jorogumo. Toto rozšíření nelze hrát samostatně, je nutné mít základní hru Rising Sun. Hra je určena pro 3 - 5 hráčů od 14 let. Doba jedné hry Rising Sun: Nová » ... a dál?

Produkt BLACKFIRE Rising Sun: Nová monstra

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouBLACKFIRE Rising Sun: Nová monstra - parametry

Název produktu: BLACKFIRE Rising Sun: Nová monstra
Výrobce: BLACKFIRE
Minimální cena: 619 Kč
Maximální cena: 749 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Věk od 14 let a více
Podrobný popis:

Společenská hra pro 3–6 hráčů, doporučený věk od 14 let, alespoň na 60 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Zvětšete základní nabídku příšer, ze které si klany mohou nakoupit do svých služeb, o 4 nová monstra! Rozšíření strategické fantasy hry Rising Sun: Nová monstra přináší 4 nové velkolepé příšery - Chorobného Oni, Ohnivého draka, Jinmenju a Jorogumo. Toto rozšíření nelze hrát samostatně, je nutné mít základní hru Rising Sun. Hra je určena pro 3 - 5 hráčů od 14 let. Doba jedné hry Rising Sun: Nová monstra je asi 90 - 120 minut. Klíčové vlastnosti společenské hry Rising Sun: Nová monstraRozšíření Nová monstra do společenské hry Rising SunRozšíření přináší 4 nové příšeryHráči tak mají větší výběr příšer, ze kterých mohou nakoupit Hru nelze hrát samostatněJe nutné mít základní hru Rising SunHra je vhodná pro hráče od 14 letMůže si ji zahrát 3 - 5 hráčůDoba jedné hry Rising Sun: Nová monstra je asi 90 - 120 minut Hra obsahuje:4 figurky4 k Rising Sun: Nová monstra Rozšíření Nová monstra přináší do hry Rising Sun 4 velkolepé nové příšery, které budete moci přidat do základní nabídky potvor, ze které si je každý klan bude moci nakoupit do svých služeb. Sada čtyř extra příšer, jež lze přidat do hry Rising Sun a které si mohou hráči pořídit ke svým klanům. Jedná se o:Chorobného OniOhnivého drakaJinmenjuJorogumo Tato hra je pouze rozšíření. K jejímu hraní je nutné vlastnit původní hru Rising Sun. z kategorie Hry | Společenské hry | Stolní hry | Strategické od ADC Blackfire naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Popis hry Rozšíření základní hry. 4 nová monstra pro ještě větší variabilitu vašich herních seancí. Proč nakupovat u nás? Spolehlivé doručení přímo před Vaši rohožku. Domy bez rohožky a jiné speciality nejsou překážkou. Všechno zboží přísně testujeme a proto od nás odchází vždy v perfektním stavu. S naším obchodním personálem vyřešíte vše rychle a jednoduše - bez zbytečných oklik, příplatků nebo byrokracie. 4 nová monstra pro ještě větší variabilitu vašich herních seancí. Jedná se o rozšíření, ke hře je zapotřebí základní hra Rising Sun Hra je určena pro 3-5 hráčů od 14 let. Anglická verze. OBSAH BALENÍ 4 figurky monster 4 karty monster 1 pravidla Recenze rozšíření:


Přidat recenzi pro BLACKFIRE Rising Sun: Nová monstra

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

BLACKFIRE Discover: Země neznámé

BLACKFIRE Discover: Země neznámé

ADC Blackfire - Discover: Země neznámé, 1 - 4 hráči, od 12 let Probouzíš se s bolestí hlavy a nemáš ponětí, kde jsi. Jsi obklopen divočinou a v dálce něco vyje. Tvá touha po »

od 449 Kč

ve 4 obchodech

Blackfire Výbušná koťátka

Blackfire Výbušná koťátka

ADC Blackfire - Výbušná koťátka, 2 - 5 hráčů, od 7 let Výbušná koťátka (Exploading kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii »

od 479 Kč

v 10 obchodech

ADC Blackfire Zakázaný ostrov

ADC Blackfire Zakázaný ostrov

Nová rodinná desková hra kompletně v češtině. Čeká vás dobrodružství... Máte-li odvahu! Staň se nebojácným dobrodruhem na nebezpečné výpravě za posvátnými poklady ostrova!Zakázaný ostrov byl posledním odlehlým útočištěm pradávné mystické říše známé jako »

od 536 Kč

v 5 obchodech

Blackfire Zombie Kidz: Evoluce

Blackfire Zombie Kidz: Evoluce

Do vaší školy se dobývají ZOMBIE!

od 479 Kč

v 8 obchodech

BLACKFIRE Medvěd WRR

BLACKFIRE Medvěd WRR

Vžijte se do kůže medvěda Wrr a zabraňte proradným pirátům uskutečnit jejich velkolepý plán na ovládnutí knižního světa! Prozkoumejte nekonečný vesmír, Divoký západ či rozbouřené moře a zkompletujte knihařský stroj dříve, než se to podaří kapitánu »

od 250 Kč

v 6 obchodech

Blackfire Pandemic: Rychlé nasazení

Blackfire Pandemic: Rychlé nasazení

Společenská hra strategická pro 2–4 hráče, vhodné od 8 let, alespoň na 20 min hraní . Ve světe nastala katastrofa a města po celém světě se zoufale dožadují vody, jídla, léků a dalších zásob. Váš elitní tým jakožto Jednotka okamžité reakce má za úkol »

od 894 Kč

ve 4 obchodech

BLACKFIRE Fallout - Nová Kalifornie

BLACKFIRE Fallout - Nová Kalifornie

Rozšíření Nová Kalifornie přináší nové úkoly, společníky, vaulty a předměty pro hru Fallout: Desková hra. Nový kooperativní scénář dovoluje přeživším spolupracovat a nové mapové díly přináší mnohem více zábavného objevování. Slunce vyšlo, zbraně ven! Máte »

od 878 Kč

v 6 obchodech

ASMODEE: Splendor

ASMODEE: Splendor

ADC Blackfire Euphoria Společenská napínavá strategická hra o vzdělávání dělníků, budování trhů, zabírání a ovládání území. Hra Euphoria je založena na principu umisťování dělníků (worker placement), kde dělníky představují kostky. Číslo na kostce »

od 649 Kč

ve 3 obchodech

Blackfire Moje zlato!

Blackfire Moje zlato!

Společenská hra pro 2–4 hráče, doporučený věk od 5 let, alespoň na 10 min hraní, česká lokalizace . V dětské kostkové hře Moje zlato! se hráči stanou zvířecími kapitány a vydají se na pirátskou výpravu. Jejich úkolem bude najít potopené poklady, které »

od 250 Kč

v 5 obchodech

Blackfire Rising Sun

Blackfire Rising Sun

Autor: Eric M. LangNáročnost: 3.27 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 8.0/10 (11 731 hráčů)Desková hra Rising Sun se odehrává v legendárním feudálním Japonsku. Hráči ovládají velké klany shromážděné mocnými bohy, aby obrodily zemi a navrátily jí slávu a duchovní »

od 1 899 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Unlock CZ

BLACKFIRE Unlock CZ

Unlock!, to je kooperativní karetní hra inspirovaná únikovými místnostmi. Na to, abyste unikli, máte 60 minut. K dispozici budete mít tři scénáře, tedy tři velmi specifická dobrodružství.   Specifikace: Ve hře Unlock máte možnost zahrát si populární »

od 719 Kč

v 5 obchodech

Schmidt Spiele: Qwirkle

Schmidt Spiele: Qwirkle

Společenská hra doporučený věk od 6 let . Potrénujte své strategické myšlení a schopnost taktického jednání s deskovou hrou Qwirkle. Princip hry připomíná Scrabble, ale nehrajete se slovy, vaším úkolem je spojovat dohromady tvary a barvy na hracích »

od 879 Kč

ve 4 obchodech

Blackfire Narcos

Blackfire Narcos

Popis hry   Kdo má rád seriál Narcos, může se nyní sám vžít do role jedné z postav, spojit se s několika přáteli a vydat se po stopě nechvalně známého Pabla Escobara, známého jako El Patrón. Jeden z hráčů se stane samotným Patrónem, dostane na starost »

od 1 199 Kč

ve 4 obchodech

BLACKFIRE Panství hrůzy: Svatyně soumraku

BLACKFIRE Panství hrůzy: Svatyně soumraku

ADC Blackfire - Panství hrůzy: Svatyně soumraku - rozšíření, 1 - 5 hráčů, od 14 let Rozšíření Svatyně Soumraku přináší dva nové scénáře věnované tématice řádu Stříbrného »

od 639 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Velryby ničí svět

BLACKFIRE Velryby ničí svět

Publikace: Velryby ničí svět - karetní hra - Petr Vojtěch; Jindřich Pavlásek. Velryby ničí svět je rychlá karetní hra pro 3 - 6 velryb, které se nebojí vzít spravedlnost do vlastních rukou. Dost bylo igelitových pytlíků, je čas pomstít Moby Dicka! Krásně »

od 309 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Rising Sun: Invaze dynastií

BLACKFIRE Rising Sun: Invaze dynastií

Rising Sun: Invaze dynastií Invaze dynastií je rozšíření pro monumentální figurkovou hru Rising Sun z prostředí feudálního Japonska, které do hry přináší dva nové klany - Sun a Moon. Ty přišly zdaleka, přivedly si svá monstra a rovněž materiál pro šestého »

od 1 229 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Rising Sun: Nespoutaní bohové

BLACKFIRE Rising Sun: Nespoutaní bohové

Společenská hra pro 3–6 hráčů, doporučený věk od 14 let, alespoň na 60 min hraní, česká lokalizace . Nové rozšíření figurkové hry Rising Sun: Nespoutaní bohové přináší do hry 7 nových mytologických božstev, tzv. Kami. každému Kami náleží jeden chrám. Kami »

od 760 Kč

ve 2 obchodech

BLACKFIRE Shadows Amsterdam

BLACKFIRE Shadows Amsterdam

Detektivní komunikační párty hraV Shadows Amsterdam soupeří v reálném čase dva týmy detektivů. Ke komunikaci v týmech používají pouze obrázky. Nechte se vést skrz město vaším velitelem, najděte tři důkazy a přineste je klientovi dříve, než se to podaří »

od 529 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Rising Sun: Nová monstra

BLACKFIRE Rising Sun: Nová monstra

Společenská hra pro 3–6 hráčů, doporučený věk od 14 let, alespoň na 60 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Zvětšete základní nabídku příšer, ze které si klany mohou nakoupit do svých služeb, o 4 nová monstra! Rozšíření »

od 619 Kč

ve 2 obchodech

BLACKFIRE Modrá laguna

BLACKFIRE Modrá laguna

Hra rodinná. Máte v krvi dobrodružství? Toužíte objevit a pak kolonizovat neznámé ostrovy? Pak je pro vás rodinná desková hra Modrá laguna jako stvořená. Vydejte se prozkoumat panenské ostrovy ležící v modré laguně a zjistit, čím by pro vás mohly být »

od 479 Kč

ve 2 obchodech

BLACKFIRE Zasni se

BLACKFIRE Zasni se

Společenská hra pro 2–8 hráčů, doporučený věk od 7 let, alespoň na 15 min hraní, česká lokalizace . Také si ne vždy dokážete vybavit, co se vám v noci zdálo? Ve společenské hře Zasni se budete se svými spoluhráči sny nejprve vytvářet a následně se je »

od 429 Kč

ve 3 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.