MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen BLACKFIRE Mysterium

Deskové hry

BLACKFIRE Mysterium

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 3558380034674

Odvážíte se překročit práh strašidelného a mysteriózního panství?V této asymetrické kooperativní hře se jeden hráč ujímá role ducha, zatímco ostatní hrají média. Všichni hráči sdílejí společný cíl - vnést světlo mezi podivné okolnosti obklopující smrt ducha a pomoci mu nalézt klid pro věčný odpočinek.Neschopen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.0101
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme BLACKFIRE Mysterium

Specifikace BLACKFIRE Mysterium

Kategorie Deskové hry
Výrobce BLACKFIRE
Nejnižší cena 1 009 Kč

MysteriumV této asymetrické kooperativní hře se jeden hráč ujímá role ducha, zatímco ostatní hrají média. Všichni hráči sdílejí společný cíl - vnést světlo mezi podivné okolnosti obklopující smrt ducha a pomoci mu nalézt klid pro věčný odpočinek. Neschopen mluvit, snaží se duch komunikovat pomocí sesílání vizí shromážděným médiím, která budou schopna rekonstruovat události osudného večera prostřednictvím správného výkladu těchto nadpřirozených poselství. Spolupráce a inspirující odhad jim usnadní odhalování » ... a dál?

Produkt BLACKFIRE Mysterium

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouBLACKFIRE Mysterium - parametry

Název produktu: BLACKFIRE Mysterium
Výrobce: BLACKFIRE
Minimální cena: 1 009 Kč
Maximální cena: 1 163 Kč
Ušetríte až: 154 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Odvážíte se překročit práh strašidelného a mysteriózního panství?V této asymetrické kooperativní hře se jeden hráč ujímá role ducha, zatímco ostatní hrají média. Všichni hráči sdílejí společný cíl - vnést světlo mezi podivné okolnosti obklopující smrt ducha a pomoci mu nalézt klid pro věčný odpočinek.Neschopen mluvit, snaží se duch komunikovat pomocí sesílání vizí shromážděným médiím, která budou schopna rekonstruovat události osudného večera prostřednictvím správného výkladu těchto nadpřirozených poselství. Spolupráce a inspirující odhad jim usnadní odhalování pachatele.Čas se ale krátí! Tým má jen sedm hodin na to, aby kontaktoval ducha a vyřešil toto trvající mystérium.Přistupte, posaďte se a nechte se vést svou intuicí!Recenze MysteriumUPOZORNĚNÍ Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.UPOZORNĚNÍ Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.Hmotnost: 1 kgŠířka: 28.5 cmVýška: 28.5 cmHloubka: 7.5 cmVěk od: 10 letDoba hraní: 40 minutPočet hráčů: 2-7 Zakupte produkt Mysterium - kooperativní hra Blackfire z kategorie Hry, hračky, párty, karneval | Společenské hry | Vědomostní, logické a strategické hry od výrobce Libellud za cenu 879 Kč. Autoři: Oleksandr Nevskiy, Oleg SidorenkoNáročnost: 1.9 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 7.4/10 (24 904 hráčů) Na panství Warwick byl spáchán strašlivý zločin a skupina paranormálních vyšetřovatelů se mu nyní snaží dostat na kloub. V deduktivní párty hře Mysterium se jeden z hráčů ujme role ducha a v průběhu jednoho týdne se snaží navést ostatní hrající za vyšetřovatele k viníkovi. Každou noc se hráči setkají s vizí, podaří se jim však pochopit, co se jim pokouší duch sdělit? Vyšetřovatelé mohou pomocí svých duchovních schopností určit zbraň, místo a vraha. Podaří se jim viníka dopadnout nebo zůstane zločin nepotrestán? Hra je české verzi!Hra obsahuje:54 karet médií6 žetonů intuice6 návleků36 žetonů jasnozření6 ukazatelů úrovně jasnozření1 stupnice jasnozření4 plány postupu1 plán hodin1 herní clona84 karet vize54 karet ducha6 žetonů ducha6 žetonů pachatele3 ukazatele vran1 přesýpací hodinyOcenění2015 Golden Geek - Nejlepší artwork - vítěz 2015 Golden Geek - Nejlepší rodinná hra - nominace 2015 Golden Geek - Nejlepší inovativní hra - nominace 2015 Golden Geek - Nejlepší párty hra - nominace 2015 Golden Geek - Nejlepší tématická hra - nominace 2015 Golden Geek - Hra roku - nominace 2015 Tric Trac d'Argent - vítěz 2016 As d'Or - Jeu de l'Année - vítězHerní mechanismyHerectví (Acting)Kooperativní hra (Co-oP)Správa karet v ruce (Hand Management) ADC Blackfire Mysterium Kooperativní hra směřující k objasnění okolností obklopující smrt ducha a snaha dopřát mu klid pro věčný odpočin


Recenze BLACKFIRE Mysterium

Přidáno: 19. září 2019

Přidat recenzi pro BLACKFIRE Mysterium

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Asmodee: Dobble

Asmodee: Dobble

Dobble, 2 - 8 hráčů, od 6 let 5 her v 1 Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden ! Hra je kompletně v češtině i slovenštině a nabízí zcela unikátní zábavu. »

od 279 Kč

v 5 obchodech

Piatnik: Activity JUNIOR

Piatnik: Activity JUNIOR

Doporučený věk od 8 let Hra plná zábavy rozšiřující slovní zásobu a fantazii, pro děti přibližně od 8 let. Zaručeně spousta legrace! Budete smát, až se budete za břicha popadat, bude se Vám kouřit z hlavy, budou Vás bolet ruce a nohy. Podobně jako u všech »

od 389 Kč

v 7 obchodech

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Na začátku hry dostane každý hráč do ruky několik obrázkových karet. Ty jsou poměrně nezvyklé, obrázky jsou velice různorodé a netradičně zpracované. Jeden z hráčů se stane vypravěčem – »

od 649 Kč

v 6 obchodech

MINDOK Krycí jména - Obrázky

MINDOK Krycí jména - Obrázky

Krycí jména je deduktivní hra, ve které hledáte podle asociací tajné agenty pod jejich krycími jmény. Hráči se rozdělí na dva týmy. Každému velí hlavní agent, který svým podřízeným dává jednoslovnou nápovědu a ti se podle ní snaží najít taková krycí »

od 389 Kč

v 13 obchodech

Asmodee Dixit 6. rozšíření Memories (1/6)

Asmodee Dixit 6. rozšíření Memories (1/6)

Rozšíření karetní hry doporučený věk od 8 let, pro 3 - 6 hráčů, samostatně nehratelné. Pro všechny milovníky hry Dixit přinášíme dobrou zprávu: Užijte si další a další hodiny zábavy nad vaší oblíbenou hrou díky zbrusu novým herním kartám. Celkem 84 nových »

od 399 Kč

v 8 obchodech

Fantasy Flight Games: Temné znamení

Fantasy Flight Games: Temné znamení

Svižná kooperativní hra pro jednoho až osm hráčů od autorů hry Arkham Horror.   Každý z hráčů se vžije do role jednoho z šestnácti vyšetřovatelů, kteří svádějí zoufalou bitvu s časem, aby zabránili příchodu hrůzného Prastarého.Vyzbrojeni mocnými »

od 789 Kč

ve 4 obchodech

BLACKFIRE Shadows Amsterdam

BLACKFIRE Shadows Amsterdam

Detektivní komunikační párty hraV Shadows Amsterdam soupeří v reálném čase dva týmy detektivů. Ke komunikaci v týmech používají pouze obrázky. Nechte se vést skrz město vaším velitelem, najděte tři důkazy a přineste je klientovi dříve, než se to podaří »

od 529 Kč

ve 3 obchodech

Piatnik: Cink!

Piatnik: Cink!

ÚŽASNÁ HRA PRO CELOU RODINU !!! Hra obsahuje: 56 karet, 1 zvoneček, 1 pravidla hry Počet hráčů: 2 – 6  Věk: od 6 let Stručný popis hry: hráči popořadě odkrývají po »

od 269 Kč

ve 4 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.