MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Karetní hry » Srovnání cen BLACKFIRE Munchkin Zombíci 3+4

Karetní hry

BLACKFIRE Munchkin Zombíci 3+4

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8594054918241

ADC Blackfire - Munchkin - Zombíci 3+4, 3 - 6 hráčů, od 10 let Toto je rozšíření, které vyžaduje hru Munchkin Zombíci. Nelze hrát samostatně. Nemrtví ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme BLACKFIRE Munchkin Zombíci 3+4

Nejlevnější nabídky

Specifikace BLACKFIRE Munchkin Zombíci 3+4

Kategorie Karetní hry
Výrobce BLACKFIRE
Nejnižší cena 189 Kč
Věk od 8 - 11 let

Munchkin Zombíci 3+4 jsou dvě rozšíření v jednom pro karetní fantasy hru Munchkin Zombíci. Zvedněte Náhradní díly a Bowlingové rukavice, popadněte Druhý dech a natřete to obávanému Generálchirurgovi. Hra Munchkin Zombíci 3+4 je pouze rozšíření. Pro hraní je nutné vlastnit hru Munchkin Zombíci. Hra Munchkin Zombíci 3+4 obsahuje: 20 velkých karet doupat, 16 karet porátlů, 56 dalších karet s novými způsoby. ... a dál?

Produkt BLACKFIRE Munchkin Zombíci 3+4

BLACKFIRE Munchkin Zombíci 3+4 - parametry

Název produktu: BLACKFIRE Munchkin Zombíci 3+4
Výrobce: BLACKFIRE
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:


ADC Blackfire - Munchkin - Zombíci 3+4, 3 - 6 hráčů, od 10 let


Toto je rozšíření, které vyžaduje hru Munchkin Zombíci. Nelze hrát samostatně.


Nemrtví munchkini promíchali svá zetlelá těla v tomto jedinečném dvojitém rozšíření pro hru Munchkin Zombíci.


Zvedněte Náhradní díly a Bowlingové rukavice, popadněte Druhý dech a nakopejte zadek obávanému Generálchirurgovi!


Toto rozšíření obsahuje:

20 dvojnásobně velkých karet doupat plných chutňoučkých mooozkůůů!, jako Smrtící pevnost nebo Strašidelně osamocená Chajda.

16 karet portálů mezi kterými najdete Neoprávněné vniknutí nebo Chůzi v kruzích.

56 dalších karet, které přicházejí s hromadou nových způsobů jak dostat ty, kteří přežili a sežrat jejich mooozkyyy!Počet hráčů: 3 - 6 hráčů

Věk hráčů: od 10 let

Doba hraní: 60 - 120 min.


Munchkin - Zombíci 3+4. Sada dvou rozšíření v jednom ke hře Munchkin Zombíci. Nemrtví munchkini promíchali svá zetlelá těla v tomto jedinečném dvojitém rozšíření pro hru Munchkin Zombíci.Zvedněte Náhradní díly a Bowlingové rukavice, popadněte Druhý dech a nakopejte zadek obávanému Generálu chirurgovi.Toto je rozšíření, které vyžaduje hru Munchkin Zombíci. Nelze hrát samostatně.  Obsah balení: 20 dvojnásobně velkých karet doupat 16 karet portálů mezi kterými najdete Neoprávněné vniknutí nebo Chůzi v kruzích 56 dalších karet, které přicházejí s hromadou nových způsobů jak dostat ty, kteří přežili a sežrat jejich mozky Specifikace produktu:doba trvání:  1 - 2 hodinypočet hráčů: 3 - 6 doporučený věk: 10+ UPOZORNĚNÍ! Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části - nebezpečí udušení. Obal není hračka, před použitím produktu ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení. Rozšíření karetní hry pro 3–6 hráčů, doporučený věk od 10 let, alespoň na 60 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Hra Zombíci 3+4 s podtituly Skryté chýše a Náhradní díly představuje jedinečné dvojité rozšíření pro karetní hru Munchkin Zombíci. Doplňuje ji o dalších 92 karet. Nelze ji tedy hrát samostatně, ale vyžaduje základní sadu Munchkin Zombíci. V této sadě naleznete 20 dvojnásobně velkých karet doupat plných chutných mozků, 16 karet portálů a 56 dalších karet. Nové karty a schopnosti vám pomohou prošoupat se a probelhat až k vítězství. Nemrtví munchkini promíchali svá zetlelá těla. Stačí jen zvednout Náhradní díly a Bowlingové rukavice, popadnout Druhý dech a vyřídit si své účty s obávaným Generálchirurgem. Hra je vhodná pro děti od 10 let a určená pro 3 až 6 hráčů. Klíčové vlastnosti rozšiřující karetní hry Munchkin Zombíci 3+4Sada dvou rozšíření v jednom ke karetní hře Munchkin Z


Přidat recenzi pro BLACKFIRE Munchkin Zombíci 3+4

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: V Kostce - abeceda

Albi: V Kostce - abeceda

Desetiminutová hra na procvičení paměti a učení abecedy, aneb co si zapamatujete za 10 vteřin? Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých písmenek abecedy. Jak na to? 1. Začíná hrát nejmladší hráč tak, že si vezme kartu z krabičky »

od 299 Kč

v 13 obchodech

Cool Mini Or Not Munchkin: Podzemí

Cool Mini Or Not Munchkin: Podzemí

Ve hře Munchkin Dungeon se hráči stávají Munchkiny prozkoumávajícími tajemné podzemí. V každém kole postupují dolů různými podzemními prostory a místnostmi, tak daleko jak se jen odváží, než se budou muset postavit tomu co je čeká ve finální místnosti, »

od 1 289 Kč

v 7 obchodech

Steve Jackson Games: Munchkin

Steve Jackson Games: Munchkin

Obľúbená satirická fantasy hra, ktorá paroduje Dungeon and Dragons a iné RPG hry. Vašou úlohou je pobiť všetko živé na čo narazíte pri preskúmavaní podzemia, získať poklady, podporovať a vzápätí podrážať súperov a predovšetkým rychlejšie ako ostatní »

od 325 Kč

v 8 obchodech

BLACKFIRE Munchkin Apokalypsa

BLACKFIRE Munchkin Apokalypsa

ADC Blackfire - Munchkin Apokalypsa, 3 - 6 hráčů, od 10 let Samostatně hratelné rozšíření hry »

od 357 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Munchkin 5. rozšíření – Vedle jak ta jedle

BLACKFIRE Munchkin 5. rozšíření – Vedle jak ta jedle

Rozšíření karetní hry pro 3–6 hráčů, doporučený věk od 10 let, alespoň na 60 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Vedle jak ta jedle je další rozšíření oblíbené karetní hry Munchkin. Opět obsahuje celkem 112 karet, díky nimž bude »

od 223 Kč

ve 4 obchodech

BLACKFIRE Munchkin 8. rozšíření – Půl kůň jede

BLACKFIRE Munchkin 8. rozšíření – Půl kůň jede

Rozšíření karetní hry pro 3–6 hráčů, doporučený věk od 10 let, alespoň na 90 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Osmé rozšíření populární karetní hry Munchkin přináší dalších 112 karet, zábavné texty, propracovaný herní svět a »

od 223 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Munchkin 7. rozšíření – Švindluj obouruč

BLACKFIRE Munchkin 7. rozšíření – Švindluj obouruč

Šesté rozšíření pro hru Munchkin, které přináší 112 dalších zábavných karet!PŘIZNEJTE SI TO. Opravdu rádi kombinujete všechny své sady Munchkin … čím hloupější, tím lepší. Teď si můžete zahrát svou hvězdnou Cthulhu pirátskou zombie Munchkin vysněnou hru! »

od 223 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Munchkin Zombíci 2

BLACKFIRE Munchkin Zombíci 2

Rozšíření karetní hry pro 3–6 hráčů, vhodné od 10 let, alespoň na 60 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Hra Zombíci 2 s podtitulem Nebezpečně ruční práce navazuje na karetní hru Munchkin Zombíci a rozšiřuje ji o dalších 112 »

od 223 Kč

ve 3 obchodech

Steve Jackson Games: Munchkin 2. rozšíření

Steve Jackson Games: Munchkin 2. rozšíření

  První rozšíření ke karetní fantasy hře Munchkin, ve které děláte vše úplně stejně, ale i trochu jinak.Máme tu dalších 112 karet od autorů Steve Jacksona a Johna Kovalice do hry Munchkin, založené na zabíjení příšer a okrádání jejich těl. Zahrajte si za »

od 199 Kč

ve 3 obchodech

Steve Jackson Games: Munchkin 3. rozšíření

Steve Jackson Games: Munchkin 3. rozšíření

Munchkin - 3. rozšíření. Druhé rozšíření pro hru Munchkin, které hru činí opět o něco variabilnější a vtipnější. V tomto rozšílření s názvem Kněžské poklesky najdete karty jako Kouzlící pohovka, naprosto obyčejný převlek králíka či Vidláckej strom, »

od 199 Kč

ve 4 obchodech

Ravensburger 219315 Labyrinth Junior

Ravensburger 219315 Labyrinth Junior

Hra Labyrinth junior je dětskou variantou oblíbené rodinné hry Labyrinth. Ve hře malí objevitelé hledají ukrytý poklad v temných chodbách labyrintu. Podaří se i Vám neztratit se v záludných chodbách? Hra Labyrinth junior je dětskou variantou oblíbené »

od 449 Kč

ve 4 obchodech

Piatnik: Cink!

Piatnik: Cink!

ÚŽASNÁ HRA PRO CELOU RODINU !!! Hra obsahuje: 56 karet, 1 zvoneček, 1 pravidla hry Počet hráčů: 2 – 6  Věk: od 6 let Stručný popis hry: hráči popořadě odkrývají po »

od 269 Kč

ve 4 obchodech

BLACKFIRE Munchkin 4. rozšíření – Království za oře

BLACKFIRE Munchkin 4. rozšíření – Království za oře

Třetí rozšíření pro hru Munchkin, které přináší 112 dalších zábavných karet!Velcí hrdinové potřebují velké oře, kteří je ponesou do bitvy. A velcí Munchkinové potřebují opravdu brutálně silné oře. Vyrazte do jeskyně na hřbetu tygra, draka, obřího »

od 219 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.