MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen BLACKFIRE Eldritch Horror

Deskové hry

BLACKFIRE Eldritch Horror

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8594054911570

Autoři: Corey Konieczka, Nikki ValensNáročnost: 3.31 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 7.8/10 (24 638 hráčů) Prastaré zlo, se kterým jste se mohli setkat již ve hrách Arkham Horror či Temné znamení, si našlo cestu do celého světa. Hráči se v rolích dobrodruhů vydávají tomuto zlu čelit. Eldritch Horror přebírá a vylepšuje ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme BLACKFIRE Eldritch Horror

Specifikace BLACKFIRE Eldritch Horror

Kategorie Deskové hry
Výrobce BLACKFIRE
Nejnižší cena 1 211 Kč
Věk od 14 let a více

Eldritch Horror, desková kooperativní hra kladoucí důraz na spolupráci mezi hráči ... a dál?

Produkt BLACKFIRE Eldritch Horror

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou



BLACKFIRE Eldritch Horror - parametry

Název produktu: BLACKFIRE Eldritch Horror
Výrobce: BLACKFIRE
Minimální cena: 1 211 Kč
Maximální cena: 1 211 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Věk od 14 let a více
Podrobný popis:

Autoři: Corey Konieczka, Nikki ValensNáročnost: 3.31 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 7.8/10 (24 638 hráčů) Prastaré zlo, se kterým jste se mohli setkat již ve hrách Arkham Horror či Temné znamení, si našlo cestu do celého světa. Hráči se v rolích dobrodruhů vydávají tomuto zlu čelit. Eldritch Horror přebírá a vylepšuje vše dobré z Arkham Horroru a navíc přináší silnější příběhový zážitek. Eldritch Horror je hra kooperativní, takže klade důraz na spolupráci mezi hráči. Vydejte se společně do Říma, Tokia či Buenos Aires, sbírejte stopy a informace o prastarých kultech, nacházejte ztracené artefakty a nenechte zlo ovládnut svět.Hra obsahuje:hrací deska12 archů vyšetřovatelů12 žetonů vyšetřovatelů (s podstavci)4 archy Prastarých122 karet setkání51 karet Prastarých16 karet záhad14 karet artefaktů40 karet zdrojů (předměty, spojenci)20 karet kouzel36 karet stavů vyšetřovatelů4 přehledové karty43 žetony monster78 žetonů zdraví (fyzického a duševního)20 žetonů cestovních lístků (vlak, loď)30 žetonů vylepšení vlastností36 žetonů stop20 žetonů tajmna9 žetonů bran4 žetony zvěstí4 šestistěnné kostkydalší unikátní žetony: hlavního vyšetřovatele, záhady, znamení, zkázy, aktivní výpravypravidlapřehledová příručkaOcenění2016 Hrajeme.cz - doporučení2013 Golden Geek - Nejlepší artwork - nominace2013 Golden Geek - Nejlepší tématická hra - nominaceHerní mechanismyKooperativní hra (Co-oP)Házení koskami (Dice rolling)Pohyb z bodu do bodu (Point to Point Movement)Proměnlivá síla hráčů (Variable Player Powers) Společenská hra pro 1–8 hráčů, doporučený věk od 14 let, alespoň na 180 min hraní, česká lokalizace . Prastará božstva se probouzejí ze svého dlouholetého spánku a celý svět pohlcuje zlo. Výprava statečných vyšetřovatelů se vydává na důležitou misi kolem celého světa, sbírá informace o prastarých kultech a zachraňuje co se jen dá. Cesta je plná záhadných stop, nebezpečí a děsivé hrůzy. Můžou zde potkat i děsivá monstra. Vyšetřovatelé si musí pospíšit, protože zkáza přichází a pokud selžou, lidstvo čeká tragický zánik. Je třeba nalézt klíč k záchraně lidstva, zlo se nesmí dostat k úplné moci!Eldritch Horror je takzvaná kooperativní tématická hra, která vypráví příběh o světě, jejímž duchovním otcem je spisovatel H. P. Lovecraft. Hráči se pohybují po herním plánu a řeší záhady, které se tu dějí. Hraje se tak, že každý hráč si vybere jednoho ze 12 vyšetřovatelů a jednoho ze 4 Prastarých, proti kterému budou bojovat. Podle toho pak namíchají balíček karet mýtů a výzkumu. Následně se otevřou brány Eldricht Horror je desková hra v které mohou hráči zkusit zachránit svět před prastarým zlem. Hráči se mohou ocitnout v Římě, Buenos Aires či Tokiu, mohou zachraňovat staré artefakty, získávat stopy ze starých kultů a vše podřítit snaze, aby nezvítězilo rozpínající se zlo po celém světě.

Eldritch Horror je hra kooperativní, takže klade důraz na spolupráci mezi hráči. S prastarým zlem v této hře jste jste se mohli setkat již ve hrách Arkham Horror či Temné zname


Přidat recenzi pro BLACKFIRE Eldritch Horror

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Nevinné hrátky pro dva

Albi: Nevinné hrátky pro dva

Nevinné hrátky pro 2 je erotická hra pro odvážné dvojice. Hledáte inspiraci pro zpestření svého intimního života? Jste k sobě otevření a nebojíte se v sexu experimentovat? Pak je tato erotická hra právě pro vás a nezáleží na tom, zda jste spolu několik »

od 519 Kč

v 9 obchodech

Albi: Hra o manželství

Albi: Hra o manželství

Hra o manželství je zábavná hra pro páry a přinese Vám pár odpovědí na to, jak dobře znáte svého partnera či partnerku, jaké oblíbené jídlo má rád či ráda apd... Hra o manželství vám přináší dohromady 675 otázek, včetně vtipného »

od 479 Kč

v 11 obchodech

Piatnik Activity Original Legend

Piatnik Activity Original Legend

Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům hry Activity do časového »

od 539 Kč

v 7 obchodech

BLACKFIRE Arkham Horror 3. edice

BLACKFIRE Arkham Horror 3. edice

Popis hry Píše se rok 1926, vrchol bouřlivých oslav provázející dvacátá léta dvacáteho století! Rozesmáté tanečnice v nestydatě krátkých sukních se za rytmu jazzu otáčejí v rukách veselých mladíků a do pozdních ranních hodin s nimi prošlapují parkety »

od 1 439 Kč

v 6 obchodech

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Na začátku hry dostane každý hráč do ruky několik obrázkových karet. Ty jsou poměrně nezvyklé, obrázky jsou velice různorodé a netradičně zpracované. Jeden z hráčů se stane vypravěčem – »

od 649 Kč

v 6 obchodech

Fantasy Flight Games: Temné znamení

Fantasy Flight Games: Temné znamení

Svižná kooperativní hra pro jednoho až osm hráčů od autorů hry Arkham Horror.   Každý z hráčů se vžije do role jednoho z šestnácti vyšetřovatelů, kteří svádějí zoufalou bitvu s časem, aby zabránili příchodu hrůzného Prastarého.Vyzbrojeni mocnými »

od 789 Kč

ve 4 obchodech

BLACKFIRE Panství hrůzy (Mansion of Madness 2nd ed.)

BLACKFIRE Panství hrůzy (Mansion of Madness 2nd ed.)

Hra plná bádání, záhad a strachu pro 1 - 5 hráčů! Ponuré uličky a hrozivě se tyčící domy ve městě Arkham skrývají zřídla tajemných sil, hrozivá tajemství a azyl pro nepopsatelné »

od 2 319 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Loony Quest

BLACKFIRE Loony Quest

Loony Quest je veselá a kreslící párty hra.Loony Quest je kreslící párty hra, ve které máte za úkol nastudovat herní úroveň a pak jí po slepu "projít" - nakreslit cestu na průhlednou fólii. Musíte se vyhýbat různým nástrahám či sbírat bonusy. Vaše snažení »

od 599 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.