BLACKFIRE DoDeLiDo
BLACKFIRE DoDeLiDo

BLACKFIRE DoDeLiDo

od 143 Kč
Zvíře, barva nebo dokonce Dodelido? Hráč, který se chce jako první zbavit všech svých karet, musí rychle myslet a říci ten správný výraz. Nic jednoduššího snad už být ani nemůže. Pokud se ale na scéně neobjeví pomalá želva nebo krokodýl s vyceněnými zuby. Hra Dodelido vyžaduje rychlé reakce! Hráč, který je na řadě, položí jednu svoji kartu na jednu ze tří hromádek odložených karet. Potom musí velmi rychle ohlásit vlastnost, převládající na…
Hawaj.cz
Za dopravu 89 Kč Skladem
143 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: BLACKFIRE DoDeLiDo
Výrobce: BLACKFIRE
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetříte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0
Počet hráčů: 2 - 6
Věk od: 8 - 11 let

Vlastnosti

Věk od: od 8 let
Počet hráčů: pro více hráčů
Druh: karetní, dětské, rodinné, postřehové
Rok vydání: 2018, 2016
Soubor her: Ne
Elektrické hry: Ne
Deskové hry: Ne
Retro hry: Ne

Popis produktu

Zvíře, barva nebo dokonce Dodelido? Hráč, který se chce jako první zbavit všech svých karet, musí rychle myslet a říci ten správný výraz. Nic jednoduššího snad už být ani nemůže. Pokud se ale na scéně neobjeví pomalá želva nebo krokodýl s vyceněnými zuby.

Hra Dodelido vyžaduje rychlé reakce! Hráč, který je na řadě, položí jednu svoji kartu na jednu ze tří hromádek odložených karet. Potom musí velmi rychle ohlásit vlastnost, převládající na lícové straně karet: druh zvířete, barvu, nic nebo Dodelido!. Ale pozor: želva a krokodýl mohou hru ztížit. Hráč, který se jako první zbaví všech svých karet, vyhrává.

Hráči a čas

Věk: 8+

Počet hráčů: 2-6

Doba hry: 15 min

Další parametry

Rozměry balení: 11 x 11 x 3,5 cm

Materiál: papír

Společenská hra pro 2–6 hráčů, vhodné od 8 let, alespoň na 15 min hraní . Svižná karetní hra se zvířátky DoDeLiDo vás naučí rychle myslet a mít pohotové reakce. Úkolem této hry je najít správný výraz, vlastnost, pro trojici karet odložených na stole. Buď to bude společná barva, druh zvířete a nebo DoDeLiDo. Tedy pouze do doby, než se ve hře objeví pomalá želva nebo krokodýl. Vítězí hráč, který se jako první zbaví všech svých karet! Klíčové vlastnosti karetní hry DoDeLiDo Rychlá a zábavná karetní hra DoDeLiDo se zvířátkyNalezněte společnou barvu nebo druh zvířátekHru ztíží želva i krokodýlTrénujte myšlení a rychlé reakceVhodná pro děti od 8 let Obsah balení:105 karet pravidla hry Zvíře, barva, nebo dokonce Dodelido? Hráč, který se chce jako první zbavit svých karet, musí rychle myslet a říci ten správný výraz. Nic jednoduššího snad anibýt nemůže. Pokud se ale na scéně neobjeví pomalá želva, nebo krokodýl s vyceněnými zuby.  Obsah balení:  105 karet pravidla hry časová náročnost: 10 - 20 minut počet hráčů: 2- 6    Vhodné pro děti od 8 let.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.