MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Protetické pomůcky » Srovnání cen BIOPREPARÁTY Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g

Protetické pomůcky

BIOPREPARÁTY Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g

Hodnocení: 104x
  • 3.02885
EAN: 8594160740019

Biodeur Nail Chytrá houba Chytrá houba Pythie Bio Biodeur je biologický přípravek vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, zápachu a potivosti. Přípravek v BIO kvalitě. Užití Bio přípravek určený pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.52707
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen BIOPREPARÁTY Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g

Specifikace BIOPREPARÁTY Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g

Kategorie Protetické pomůcky
Výrobce BIOPREPARÁTY
Nejnižší cena 288 Kč

Chytrá houba Pythie Biodeur Nail je biologický přípravek vhodný pro péči o nehty na nohou. Přípravek obsahuje Pythium oligandrum, houbu, která proniká do buněk plísní a pro sebe z nich rychle vysává živiny. Pythium oligandrum je klinicky testovaná, nenapadá lidský organismus. Plísněmi se živí a po vyléčení odumírá a odrůstá s nehtem. Přípravek mohou používat děti, diabetici, těhotné ženy nebo osoby s narušenou imunitou. Balení obsahuje 3x 3 g. ... a dál?

Produkt BIOPREPARÁTY Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g

BIOPREPARÁTY Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g - parametry

Název produktu: BIOPREPARÁTY Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g
Výrobce: BIOPREPARÁTY
Minimální cena: 288 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.03 bodů z 5
Počet hodnocení: 104 x
Hodnocení:
  • 3.02885
Podrobný popis:

Biodeur Nail Chytrá houba Chytrá houba Pythie Bio Biodeur je biologický přípravek vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, zápachu a potivosti. Přípravek v BIO kvalitě. Užití Bio přípravek určený pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, zápachu a potivosti. Návod pro péči o pokožku nohou se sklonem k plísním, zápachu a potivosti Sejmeme šestihranný uzávěr a dolijeme vlažnou vodou, protřepeme a suspenzi dále ředíme do 2-3 I vlažné vody. Po dobu 40-60 minut omýváme chodidla a meziprstní prostory (čím delší doba koupele, tím zřetelnější účinek). Nohy neutíráme a necháme přirozeně zaschnout. V roztoku namočímetampón avytřeme nošenou obuv. Roztok ponecháme do druhého dne, přilijeme cca 1 litr teplé vody (aby byla koupel vlažná) a opakujeme body číslo 2-4, pak roztok vylijeme. Po týdnu opakujeme body 1-5. Po týdnu dnech opakujeme body 1-5. Příklad: Po a Ut, za týden Po a Ut, za týden Po a Ut. Aplikaci je nejlépe provádět večer před spaním. Návod pro péči o nehty náchylných k mykózám nehtů na nohou: Sejmeme šestihranný uzávěr a dolijeme vlažnou vodou, protřepeme a suspenzi dále ředíme do 0,05 (nehty na jedné noze) až 0,1 litru (pro nehty na dvou nohách)vlažné vody. Zahuštěnou suspenzí rozdělíme na dvě poloviny. Jednu polovinu ponecháme pro použití na druhý den. Duhou polovinu nalijeme na vatu (tampón, gázu, z které vytvoříme obklad na zabalení nehtů)a s dostatečně nasátou suspenzí (0,025 litru na jednu nohu) zabalíme nehty. Obklad přiložíme tak, abybylve styku i s prsty ze spodní strany. Na nohu nasadíme mikrotenový sáček, oblečeme ponožku a necháme působit po dobu noci. Úkony 3 a 4 opakujeme následující den (na dva dny 1 ampulka). Za dva týdny až měsíc opakujeme body 1-5. Za další dvatýdny až měsíc opakujeme body 1-5. Příklad: Po- Ut, za dva týdny až měsíc Po- Ut,za dvatýdny až měsíc Po- Ut. Na vytření obuvi se používá zbytek rozředěné suspenze, který zůstane v nádobě, kde přípravek připravujeme. Po dobu 12 hodin od jednotlivé aplikace nepoužíváme žádné jiné přípravky k ošetřováni pokožky, kromě běžné hygieny. Aplikaci je nejlépe provádět večer před spaním. Dávkování Dva dny za sebou zjedné dávky, za dva týdny až měsíc opět dvoudenní aplikace, za dva týdny až měsíc poslední dvoudenní aplikace. Příznaky Potivost nohou, zápach nohou, macerace mezipstní pokožky nohou, zahnědlé a popraskané nehty na nohou, rozpraskané paty. Složení: silica, (BlO)Zea mays extrakt, + Pythium olígandrum Biologický přípravek vhodný pro péči o nehty na nohou, které trápí

plísně (přípravek bojuje proti plísni nehtů). Pythium oligandrum je klinicky testovaná, nenapadá lidský

organismus. Plísněmi se „živí“, jakmile „nemá co jíst“, odumírá

a odrůstá s nehtem. Nejsou pozorovány žádné vedlejší účinky. Krém z nejkvalitnějších surovin ve špičkovém hydratačním polomastné


Recenze BIOPREPARÁTY Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g

Přidáno: 24. června 2017

Přidat recenzi pro BIOPREPARÁTY Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

BIOPREPARÁTY Biodeur deodorant prášek 3x1g chytrá houba

BIOPREPARÁTY Biodeur deodorant prášek 3x1g chytrá houba

Biodeur chytrá houba je přírodní mikrobiální deodorant s antimykotickou přísadou pro péči o nohy. Přípravek eliminuje vláknité mikromycety na pokožce nohou a pod nehty. Chytrá houba omezuje potivost a odstraňuje zápach. Popis Biodeur chytrá houba je »

od 209 Kč

v 15 obchodech

BIOPREPARÁTY Biomycosin 10g přípravek s antimykot.přísadou

BIOPREPARÁTY Biomycosin 10g přípravek s antimykot.přísadou

Chytrá houba - Pythium oligandrum Mikroorganismus Pythium oligandrum z říše Chromista - Stramenopila představuje předěl mezi houbami a řasami. Pythium oligandrum proniká svými vlákny do buněk parazita (plísně nebo kvasinky) a čerpá z něho pro svoji výživu »

od 499 Kč

v 7 obchodech

CHEMEK TOP GOLD Mykos 130 20ml

CHEMEK TOP GOLD Mykos 130 20ml

Složky přípravku Mykos 130 zejména přírodního původu působí proti plísním, zlepšují stav postižených nehtů a posilují odolnost nehtů před napadením plísněmi. Pravidelné používání séra je prevencí plísňových onemocnění nehtů a nehtové ploténky. Složení: »

od 233 Kč

v 5 obchodech

CHEMEK TOP GOLD Deodorant s arnikou

CHEMEK TOP GOLD Deodorant s arnikou

Deodorant s arnikou a Tea Tree Oil je velmi účinný deodorant - antiperspirant pro nohy s nadměrnou potivostí. Obsahuje bylinný komplex arnika - šalvěj - dubová kůra, který regeneruje pokožku nohou a snižuje jejich potivost, přísadu proti vysoušení »

od 115 Kč

v 7 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.