MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Protetické pomůcky » Srovnání cen BIOPREPARÁTY Biomycosin 10g přípravek s antimykot.přísadou

Protetické pomůcky

BIOPREPARÁTY Biomycosin 10g přípravek s antimykot.přísadou

Hodnocení: 31x
  • 4
EAN: 8594031570370

Chytrá houba - Pythium oligandrum Mikroorganismus Pythium oligandrum z říše Chromista - Stramenopila představuje předěl mezi houbami a řasami. Pythium oligandrum proniká svými vlákny do buněk parazita (plísně nebo kvasinky) a čerpá z něho pro svoji výživu potřebné látky. Na podkladě výživové a prostorové kompetice ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen BIOPREPARÁTY Biomycosin 10g přípravek s antimykot.přísadou

Specifikace BIOPREPARÁTY Biomycosin 10g přípravek s antimykot.přísadou

Kategorie Protetické pomůcky
Výrobce BIOPREPARÁTY
Nejnižší cena 499 Kč

BIOMYCOSIN - vhodný pro potlačení nepříznivého mikrobiálního osídlení ran kůže při proleženinách a bércových vředech a pro stimulaci jejich hojení. ... a dál?

Produkt BIOPREPARÁTY Biomycosin 10g přípravek s antimykot.přísadou

BIOPREPARÁTY Biomycosin 10g přípravek s antimykot.přísadou - parametry

Název produktu: BIOPREPARÁTY Biomycosin 10g přípravek s antimykot.přísadou
Výrobce: BIOPREPARÁTY
Minimální cena: 499 Kč
Maximální cena: 1 199 Kč
Ušetríte až: 700 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 31 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Chytrá houba - Pythium oligandrum

Mikroorganismus Pythium oligandrum z říše Chromista - Stramenopila představuje předěl mezi houbami a řasami. Pythium oligandrum proniká svými vlákny do buněk parazita (plísně nebo kvasinky) a čerpá z něho pro svoji výživu potřebné látky. Na podkladě výživové a prostorové kompetice tak vytlačuje z prostorů patogenní kožní houby. Podstatou mikroorganismu Pythium oligandrum je produkce enzymů a parazitování na plísňových mikroorganismech. Po splnění tohoto úkolu (vyčerpání parazita) mizí z této lokality (lidské tělo pro něj není přirozené prostředí a není schopen se v tomto prostředí adaptovat) a uvolňuje prostor pro znovuosídlení tzv. normální mikroflórou. Třicetiletý výzkum stále pokračuje a zde Vám představujeme přípravky, které jsou uzavřeny laboratorními zkouškami, zhodnocením přípravků, praktickým odzkoušením v nemocnicích, na klinikách i v ordinacích kožních lékařů. To vše pod dohledem předních českých lékařských mikrobiologů a dermatologů. U přípravků nebyly zaznamenány vedlejší, natož nežádoucí účinky ani u skupiny osob se sníženou imunitou a dětí. Pro různé přípravky jsou používány druhy kmenů, které svými vlastnosti nejvíce zasahují daný problém. Chytrá houba také velmi dobře pomáhá při náchylnosti pokožky k neduhům, které nejsou vyvolány houbami, jako například lupénka, atopický ekzém, nebo živé rány diabetiků, kde pomáhá převážně enzymatickou formou.

APLIKACE BIOMYCOSINU:

Oplachy:

Do 250 ml fyziologického roztoku (k dostání v lékárně, nebo zde v nabídce) při pokojové teplotě vsypte obsah Biomycosinu, důkladně protřepejte a nechte 5 minut aktivovat.

Odlijte 60 ml roztoku (bez sedimentu) a smíchejte je s jedním litrem vlažné vody pro oplachy okolí ran (používejte nádobu pro oplachy bez chemických zbytků).

Náchylná místa pokožky oplachujte dle běžné praxe, neosušujte a nechte je přirozeně oschnout.

Oplachovou vodu vypusťte do odpadu, roztok z bodu 1 ponechejte pro přípravu dalšího oplachového roztoku.

Aplikujte při běžné ranní a večerní toaletě dva dny v kuse (4 aplikace z jednoho balení).

Dále opakujte podle potřeby s dalším balením.

Obklady:

Do 250 ml fyziologického roztoku (k dostání v lékárně) o pokojové teplotě vsypte obsah Biomycosinu, důkladně protřepte a nechte 5 minut aktivovat.

Po aktivaci namočte tampon do vzniklého roztoku a přiložte na okraje rány, nechte působit přes noc.

Roztok uchovejte při pokojové teplotě do druhého dne a celý proces opakujte.

Zbylý roztok vylijte.

Dále opakujte podle potřeby s dalším balením.

Poznámka: Po dobu 12 hodin od jednotlivé koupele nepoužívejte žádné jiné desinfekční přípravky k ošetřování pokožky. Používejte nádoby pro oplachy zbavené chemikálií.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno k vnitřnímu užití.

Skladování: Výrobek skladujte v suchu při pokojové teplotě 15 – 25 °C a relativní vlhkosti do 40 %. Výrobce: Bio Agens Research and Development – BARD s.r.o. Rozměry: Obsah balení: 1x 10g BIOMYCOSIN - vhodný pro pot


Recenze BIOPREPARÁTY Biomycosin 10g přípravek s antimykot.přísadou

Přidáno: 24. června 2017

Přidáno: 24. června 2017

Přidat recenzi pro BIOPREPARÁTY Biomycosin 10g přípravek s antimykot.přísadou

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

BIOPREPARÁTY Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g

BIOPREPARÁTY Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g

Biodeur Nail Chytrá houba Chytrá houba Pythie Bio Biodeur je biologický přípravek vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, zápachu a potivosti. Přípravek v BIO kvalitě. Užití Bio přípravek určený »

od 289 Kč

v 16 obchodech

BIOPREPARÁTY Biodeur deodorant prášek 3x1g chytrá houba

BIOPREPARÁTY Biodeur deodorant prášek 3x1g chytrá houba

Biodeur chytrá houba je přírodní mikrobiální deodorant s antimykotickou přísadou pro péči o nohy. Přípravek eliminuje vláknité mikromycety na pokožce nohou a pod nehty. Chytrá houba omezuje potivost a odstraňuje zápach. Popis Biodeur chytrá houba je »

od 209 Kč

v 15 obchodech

CHEMEK TOP GOLD Mykos 130 20ml

CHEMEK TOP GOLD Mykos 130 20ml

Složky přípravku Mykos 130 zejména přírodního původu působí proti plísním, zlepšují stav postižených nehtů a posilují odolnost nehtů před napadením plísněmi. Pravidelné používání séra je prevencí plísňových onemocnění nehtů a nehtové ploténky. Složení: »

od 252 Kč

v 5 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.