Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Bigjigs Rail Koleje vláčkodráhy Bigjigs Spojená symetrická výhybka

Hračky

Bigjigs Rail Koleje vláčkodráhy Bigjigs Spojená symetrická výhybka

Hodnocení: 1x
  • 4

BIGJIGS Koleje vláčkodráhy – Spojenásymetrická výhybka (2 ks)Popis:Toto balení obsahuje 2 kusy dvojitých výhybek z BigJigsželezničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsoukompatibilní s dalšími dřevěnými železničními systémy všechdostupných vláčkodráh a tím se stanou skvělým přírůstkem do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.41843
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bigjigs Rail Koleje vláčkodráhy Bigjigs Spojená symetrická výhybka koupíte i tady

Specifikace Bigjigs Rail Koleje vláčkodráhy Bigjigs Spojená symetrická výhybka

Kategorie Hračky
Výrobce Bigjigs Rail
Nejnižší cena 109 Kč

Příslušenství k vláčkodráze dřevěná, doporučený věk od 3 let. Bigjigs je anglická společnost založená roku 1985, která zasvětila svou činnost tvorbě těch nejúžasnějších hraček ze dřeva. Jejich hlavní devizou je spokojenost zákazníků a nekompromisní důraz na kvalitu a originalitu užitých materiálů. Nechte se okouzlit tím nejpřírodnějším materiálem a poznejte, jaké to je - hrát si opravdu kvalitně, hrát si se dřevem.Svět dřevěných vláčkodráh Bigjigs nabízí opravdu nepřeberné možnosti - využijte svou kreativitu a » ... a dál?

Produkt Bigjigs Rail Koleje vláčkodráhy Bigjigs Spojená symetrická výhybka

Bigjigs Rail Koleje vláčkodráhy Bigjigs Spojená symetrická výhybka - parametry

Název produktu: Bigjigs Rail Koleje vláčkodráhy Bigjigs Spojená symetrická výhybka
Výrobce: Bigjigs Rail
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

BIGJIGS Koleje vláčkodráhy – Spojenásymetrická výhybka (2 ks)Popis:Toto balení obsahuje 2 kusy dvojitých výhybek z BigJigsželezničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsoukompatibilní s dalšími dřevěnými železničními systémy všechdostupných vláčkodráh a tím se stanou skvělým přírůstkem do vašísbírky železnic.Bigjigs dřevěné vláčkodráhy a jejich příslušenství je možnokombinovat se všemi dalšími značkami dřevěných vláčkodráhna trhu.Charakteristika:rozměry: délka 8 cmdoporučený věk: od 3 letZnačka Bigjigs:Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručněs láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu.Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům arozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílánípoštou a prodej přes katalog.Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodníprodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby navýchod. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimlydalší velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávají vevlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jeho-východní Anglii.Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všempodmínkám pro prodej v EU a USA. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA. Rozměry balení: 21,5x10,5x3 cm Věk: 3+ Příslušenství k vláčkodráze dřevěná, doporučený věk od 3 let. Bigjigs je anglická společnost založená roku 1985, která zasvětila svou činnost tvorbě těch nejúžasnějších hraček ze dřeva. Jejich hlavní devizou je spokojenost zákazníků a nekompromisní důraz na kvalitu a originalitu užitých materiálů. Nechte se okouzlit tím nejpřírodnějším materiálem a poznejte, jaké to je - hrát si opravdu kvalitně, hrát si se dřevem.Svět dřevěných vláčkodráh Bigjigs nabízí opravdu nepřeberné možnosti - využijte svou kreativitu a prostřednictvím jednotlivých setů dřevěných vláčkodr


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.