Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Bertrice Small: Francesca

Próza - beletrie

Bertrice Small: Francesca cena od 0 Kč

Bertrice Small: Francesca

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Bertrice Small, Francesca je román o lásce pro všechny, kdo rádi čtou historické romance Bertrice Small . Z nové série Dcery obchodníka z hedvábím jste již měli možnost číst knihu o osudech nejstarší dcery, o níž se nyní v rodině nemluví. Román i nejstarší dcera se jmenují Bianca . Francesca je druhou dcerou ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Bertrice Small: Francesca - parametry

Název produktu: Bertrice Small: Francesca
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Bertrice Small, Francesca je román o lásce pro všechny, kdo rádi čtou historické romance Bertrice Small . Z nové série Dcery obchodníka z hedvábím jste již měli možnost číst knihu o osudech nejstarší dcery, o níž se nyní v rodině nemluví. Román i nejstarší dcera se jmenují Bianca . Francesca je druhou dcerou obchodníka s hedvábím jménem Giovanni Pietro D´Angelo. V prostředí renesanční Itálie vyniká nejen svou krásou, ale především nezkrotností a ostrým jazykem. Je ve věku, kdy by se měla vdát a usadit se, ale Francesce není žádný nápadník dost dobrý. Jeden šilhá, druhý vypadá jako krysa, třetí je tlustý. Dav mužů, kteří by měli o její ruku zájem tak znatelně řídne a hrozí, že jedna z nejkrásnějších dívek Florencie bude stará panna. Francesca využívá volnosti, kterou ji otec poskytuje a matčiny slabosti, a tak postupně odhání všechny muže. Nestojí o sňatek. Netouží být v područí muže, který by o ní rozhodoval jako svém majetku.  Její rodiče si neví rady a tak vymyslí lest, jak Francescu zaslíbit bohatému šlechtici, který zdědí nejen obrovský majetek, ale také vévodský titul. To ovšem neznají svou dceru. Francesca lest prohlédne a bez sebe vzteky utíká do lesů v převleku za služku. Je rozhodnuta utéct tak daleko, jak to jen půjde. V zájezním hostinci se ji stane, co nečekala. Potká muže, který ji zaujme a do kterého se celým srdcem zamiluje. Jakou můžou mít společnou budoucnost, když Francesca je stále snoubenkou jiného? A její snoubenec je velmi vlivný muž... Druh sortimentu : Kniha, Francesca, Jazyk : Čeština, Počet stran : 320 Ve druhém dílu cyklu Dcery obchodníka s hedvábím se vracíme do renesanční Florencie. Sotva se uklidnily dramatické události kolem Bianky Pietro d’Angelo, která uprchla z manželství s opilcem a sadistou, aby po jeho násilné smrti nalezla štěstí po boku osmanského prince Amira, už je tu další dcera na vdávání, Biančina mladší sestra Francesca, krásná a svéhlavá. Sám Lorenzo di Medici by ji rád viděl po boku mladého vládce zámožného vévodství Terreno Boscoso; jenže i když je vévoda Raffaelo pohledný, zábavný a příjemný, Francesca se nechce vdát za muže, který ji nemiluje a jehož ona sama nezbožňuje nade všechno na světě. Je ochotna uprchnout do lesů a skrývat se, aby dosáhla svého. Získá si nakonec Raffaelo její srdce? Nebo florentská kráska navždy spojí svůj život s oslnivým a tajemným lovčím Carlem? Jak obstojí malé severoitalské vévodství v boji proti intrikám, pomstychtivosti a zášti zhrzené ženy? Nejnovější román Bertrice Small ani tentokrát nezklame – splňuje vše, co si čtenáři zvykli očekávat! Francesca (Série Dcery obchodníka s hedvábím 2) - Bertrice Smallová. Další příběh z nové série oblíbené autorky „Dcery obchodníka s hedvábím“ nás opět zavádí do renesanční Itálie. Po nezdaru s výběrem ženicha pro nejstarší dceru chce dát Giovanni Pietro D’Angelo své druhé dceři Francesce větší volnost při výběru manžela, dívka však všechny nápadníky odmítá a o sňatek nestojí vůbec. Zoufalí rodiče si neumí představit, že


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.