Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Bertrand Lemoine: The Eiffel Tower

Učebnice/Odborná literatura

Bertrand Lemoine: The Eiffel Tower

Hodnocení: 1x
  • 4

Stavba Eiffelovy věže v kresbách a fotografiích. Když byla dokončena v roce 1889 Eiffelova věž, byla to nejvyšší stavba na světě, měřící 300 metrů. Byla postavena pro světovou výstavu, k čemuž získala původně povolení umístění pouze na 20 let, toto povolení bylo ale později naštěstí rozšířeno a nyní je Eiffelova věž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85897
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Bertrand Lemoine: The Eiffel Tower

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 088 Kč

When it was completed in 1889, the Eiffel Tower was the highest structure in the world, measuring 300 meters (984 feet). Built for the World's Fair, it was initially granted a 20-year permit; this permit was thankfully extended and now the Eiffel Tower is one of the world's most famous structures, having become practically synonymous with Paris itself and receiving more than six million visitors annually. This reprint explores the design and construction of this remarkable building; published in 1900 as a large » ... a dál?

Produkt Bertrand Lemoine: The Eiffel Tower

Bertrand Lemoine: The Eiffel Tower - parametry

Název produktu: Bertrand Lemoine: The Eiffel Tower
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 088 Kč
Maximální cena: 1 088 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Stavba Eiffelovy věže v kresbách a fotografiích. Když byla dokončena v roce 1889 Eiffelova věž, byla to nejvyšší stavba na světě, měřící 300 metrů. Byla postavena pro světovou výstavu, k čemuž získala původně povolení umístění pouze na 20 let, toto povolení bylo ale později naštěstí rozšířeno a nyní je Eiffelova věž jednou z nejslavnějších světových struktur, která je prakticky synonymem samotné Paříže a přivítá více než šest milionů návštěvníků ročně. Tento dotisk zkoumá návrh a konstrukci pozoruhodné budovy. Byl publikován původně v roce 1900 ve formátu velké folie od samotného Gustave Eiffela v limitované edici 500 kusů, přičemž nebyl nikdy prodáván na trhu, ale pouze darován šťastlivcům přímo Eiffelem. Díky původním 53 dvojstranám s 4.300 technickými výkresy, které objasňují design, stejně jako 33 fotografiím z výstavby, kniha odhaluje komplexní a fascinující proces přivádění Eiffelovy věže k životu. Přestože technický výkres osloví především architekty a designéry, kteří chtějí objevovat technické nadání a mistrovské dílo Eiffela, zcela jistě úplně každý ocení tuto velmi vzácnou a zvláštní knihu o slavném pařížském symbolu. (the three-hundred metre tower = La Tour de trois cents metres : planches) When it was completed in 1889, the Eiffel Tower was the highest structure in the world, measuring 300 meters (984 feet). Built for the World's Fair, it was initially granted a 20-year permit; this permit was thankfully extended and now the Eiffel Tower is one of the world's most famous structures, having become practically synonymous with Paris itself and receiving more than six million visitors annually. This reprint explores the design and construction of this remarkable building; published in 1900 as a large folio by Gustave Eiffel himself in a limited edition of 500 copies, the original was never sold on the market—it was exclusively given and donated by Eiffel. Featuring 53 double-page plates of 4,300 technical drawings explaining the design as well as 33 photographs of the construction, the book reveals the complex and fascinating process of bringing the Eiffel Tower to life. Though the technical drawing will especially appeal to designers wishing to discover the engineering genius

behind Eiffel's masterpiece, everyone can appreciate this very rare and special book about Paris's glorious mascot.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.