Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bert Hellinger: Uzdravení - Zdravým se stát, zdravým zůstat

Knihy

Bert Hellinger: Uzdravení - Zdravým se stát, zdravým zůstat

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Uzdravení vás zavede do všech těchto tří oblastí. Skrze meditace a cvičení Vás neustále povede do osobního léčivého pohybu. Je to kniha, která přináší naději. Popis Bert Hellinger, narozený v roce 1925, vystudoval filozofii, teologii a pedagogiku a jako člen katolického misijního řádu pracoval 16 let u obyvatel ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Uzdravení - Zdravým se ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bert Hellinger: Uzdravení - Zdravým se stát, zdravým zůstat koupíte i tady

Specifikace Bert Hellinger: Uzdravení - Zdravým se stát, zdravým zůstat

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 124 Kč

Kam se díváme nejdříve, když potřebujeme uzdravení? Díváme se tam, kde nás něco bolí. To znamená, že se díváme nejprve na své tělo. Hlavně na těle očekáváme úlevu. Kromě našeho těla hrají při léčení d ... a dál?

Produkt Bert Hellinger: Uzdravení - Zdravým se stát, zdravým zůstat

Bert Hellinger: Uzdravení - Zdravým se stát, zdravým zůstat - parametry

Název produktu: Bert Hellinger: Uzdravení - Zdravým se stát, zdravým zůstat
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 250 Kč
Ušetríte až: 126 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Uzdravení vás zavede do všech těchto tří oblastí. Skrze meditace a cvičení Vás neustále povede do osobního léčivého pohybu. Je to kniha, která přináší naději. Popis Bert Hellinger, narozený v roce 1925, vystudoval filozofii, teologii a pedagogiku a jako člen katolického misijního řádu pracoval 16 let u obyvatel Zulu v Jihoafrické republice. Poté se stal psychoanalytikem a pod vlivem skupinové dynamiky, primární terapie, transakční analýzy a různých hypnoterapeutických postupů vyvinul sobě vlastní formu, rodinné konstelace, které jsou dnes uznávány a aplikovány v mnoha oborech - například v psychoterapii, firemním poradenství, lékařství, výchovném poradenství a v "péči o duši" v nejširším slova smyslu. Bert Hellinger napsal více než 80 knih, které byly přeloženy do 27 jazyků, včetně arabštiny, mongolštiny a čínštiny. Mnoho jeho knih z posledního období svědčí o tom, že je filozofem a moudrým učitelem vlastního ražení, který promlouvá přímo k duši a bez oklik se dotýká jejích hloubek.

Kam se díváme nejdříve, když potřebujeme uzdravení? Díváme se tam, kde nás něco bolí. To znamená, že se díváme nejprve na své tělo. Hlavně na těle očekáváme úlevu. Kromě našeho těla hrají při léčení důležitou roli také naše duše a naše pocity. I ty je třeba správně ošetřit. Duševní bolesti vnímáme často dokonce intenzivněji než bolesti na těle. Komu je naše duše poslušna? Z čeho čerpá naději na uzdravení na těle i na duši? Tuto naději čerpá z lásky. Čerpá ji z jiné lásky, která dalece překračuje lásku, jež nám způsobuje nemoc. Která nám nejdříve způsobí nemoc na duši, a pak na těle.

Úryvek z úvodu:

Jak dojde k uzdravení? Co je způsobí? Dojde k němu v těle? Dojde k němu v duši? Odkud se vzalo to, co potřebuje uzdravit? V konečném důsledku má nemoc i uzdravení svůj původ v duši.

(...)

Nemoc je v našem těle posledním článkem řetězce. Začíná v duši, neboť z duše vycházejí ony pohyby lásky vedoucí nás k lidem, kvůli nimž jsme onemocněli, a s nimiž nás tyto pohyby chtějí spojit. Proto začnu s tou hlavní částí, která sleduje tyto pohyby. Je jí naše duše.

Tyto pohyby uvádí do pohybu jiná láska. Tato láska pochází z ducha. Druhá hlavní část proto pojednává o pohybech ducha. Popisuje, jak se s nimi dostaneme do souladu. Často jsou tyto pohyby spojeny s rozloučením se, roloučením se s nadějemi duše a rozloučením se s lidmi, za něž jsme převzali něco, co nám způsobuje nemoc.

Teprve poté se ve třetí části začnu zabývat tělem, avšak s tím, že se omezím na pohyby, které máme ve svých rukou, aniž bychom se pokoušeli vměšovat do něčeho, co s ohledem na vzdělání a zkušenosti a s tím spojenou odpovědnost zůstává vyhrazeno lékařům.

Počet stran: 115

Rozměr: 210 x 150 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení V naší nabídce naleznete další knihy od B. Hellingera:

Láska ducha - Co k ní vede a jak jí lze dosáhnout.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.