Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bernie S. Siegel: Kniha zázraků

Knihy

Bernie S. Siegel: Kniha zázraků

Hodnocení: 30x
  • 4

V Knize zázraků najdete inspirativní pravdivé příběhy nasbírané za desetiletí lékařské praxe, které zahřejí a otevřou vaše srdce. Popis MUDr. Bernie S. Siegel je proslulý zastánce alternativních léčebných metod, které vedou nejen k uzdravení těla, ale také k uzdravení mysli a duše. Pacienti u něj vždy měli zastání a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Kniha zázraků
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bernie S. Siegel: Kniha zázraků koupíte i tady

Specifikace Bernie S. Siegel: Kniha zázraků

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 164 Kč

Příběhy na stránkách téhle knížky autor nasbíral za více než třicet let lékařské praxe, veřejných přednášek a debat s lidmi. Jsou velmi laskavé a otevírají dveře víry. Dokazují, čeho všeho jsme schopn ... a dál?

Produkt Bernie S. Siegel: Kniha zázraků

Bernie S. Siegel: Kniha zázraků - parametry

Název produktu: Bernie S. Siegel: Kniha zázraků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 164 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 30 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V Knize zázraků najdete inspirativní pravdivé příběhy nasbírané za desetiletí lékařské praxe, které zahřejí a otevřou vaše srdce. Popis MUDr. Bernie S. Siegel je proslulý zastánce alternativních léčebných metod, které vedou nejen k uzdravení těla, ale také k uzdravení mysli a duše. Pacienti u něj vždy měli zastání a je známo, že Bernie zasvětil svůj život polidštění zdravotnických institucí a přístupu jejich představitelů k pacientům, nadto zapojil aktivně pacienta a přiřkl mu nezastupitelnou úlohu v samoléčbě, využívající plně potenciál jednotlivce. Je autorem několika knih a předním současným znalcem lékařské etiky a souvisejících duchovních otázek.

Úryvek z úvodu:

Před léty bych zázraky definoval jako něco, pro co neexistuje vysvětlení. Sám jsem tak zázraky vnímal. Proto když se moji pacienti nečekaně uzdravili z nějaké nemoci, přemýšlel jsem, jaký mechanismus mohl v jejich těle působit, že se vyléčili... Hledal jsem racionální vysvětlení.

Dnes si uvědomuji, že vše je zázrak. Požádáte-li kvantového fyzika či astronoma, ať vám vysvětlí stvoření světa, budou mít sami víc otázek než odpovědí. Život je zázrak a pocházejí z inteligentní, milující, vědomé energie, která jej stvořila. Můžete ji nazývat Bohem, můžete ji nazývat, jak budete chtít, ale život nám na každém kroku ukazuje svoji inteligentní a milující podstatu, jinak bychom nepřežili ani říznutí do prstu či triviální infekci. Většina z nás se nikdy nezastaví a nepomyslí na to, že život na zemi je vlastně zázrak.

(...)

Kniha zázraků je rozdělena do patnácti kapitol, z nichž každá přináší příběhy o zázracích, související citace, anekdoty a mé postřehy. Každý zázrak je rozebrán a přezkoumán, počínaje zázraky každodenního života až po neuvěřitelné příběhy o nečekaném uzdravení. Apeluji na vás, abyste hledali a nacházeli zázraky všude kolem sebe každý den, abyste je pomáhali dělat. Doufám, že tahle knížka vás pozvedne, posílí a ukáže vám cestu k zázraku jménem život.

Počet stran: 304

Rozměry: 140 x 205 mm

Vazba: vázaná Kniha zázraků Příběhy nasbírané za desetiletí lékařské praxe, které zahřejí a otevřou Vaše srdce. Láska a zázraky nás mohou zastihnout v každé životní situaci. Toto poselství inspirace, naděje a lásky pro každý den je napsáno s humornou, zemitou moudrostí, která zlepšila život mnoha čtenářů. Recepty obsažené v této knize jsou malá zrnka moudrosti předkládaná přístupným způsobem, jenž snadno zapadá do našeho rušného života. Každodenní příspěvky vás povedou klidně, mile a uvědoměle životními výzvami a připraví vás na všechno, co se ve vašem životě může náhodou objevit. V dnešní zmechanizované společnosti každý čelí ve svém životě překážkám. Ti, kterým se podaří je překonat, se během tohoto procesu něco naučí. S předmluvou Deepak Chopra. (váz., 302 str., 14x21 cm) Publikace: Kniha zázraků - Bernie S. Siegel. Příběhy na stránkách téhle knížky autor nasbíral za více než třicet

let lékařské praxe, veřejných přednášek a debat s lidmi. Jsou velmi

laskavé a otevírají dveře víry. Dokazuj


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.