Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bernhard Moestl: Jednejte jako šaolinští mistři

Knihy

Bernhard Moestl: Jednejte jako šaolinští mistři

Hodnocení: 0x
  • 4

Jednejte jako šaolinští mistři - Bernhard Moestl Život vyžaduje velkou flexibilitu. Změny však často vnímáme jako nebezpečí a snažíme se jim vyhýbat. Rakouský autor bestsellerů Bernhard Moestl přináší návod, podložený zkušenostmi, které nabyl v čínském klášteře Šaolin, jak se strachu ze změny zbavit, jak přijmout ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Jednejte jako šaolinští..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bernhard Moestl: Jednejte jako šaolinští mistři koupíte i tady

Specifikace Bernhard Moestl: Jednejte jako šaolinští mistři

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 162 Kč

Jednejte jako šaolinští mistři - Bernhard Moestl Život vyžaduje velkou flexibilitu. Změny však často vnímáme jako nebezpečí a snažíme se jim vyhýbat. Rakouský autor bestsellerů Bernhard Moestl přináší návod, podložený zkušenostmi, které nabyl v čínském klášteře Šaolin, jak se strachu ze změny zbavit, jak přijmout její nutnost a úspěšně ji dovršit. Kniha je určena pro každého, kdo si uvědomuje nutnost změny ve svém životě, ale stále se k ní nedokáže odhodlat. A svědčí mimo jiné i o tom, že i pradávné metody » ... a dál?

Produkt Bernhard Moestl: Jednejte jako šaolinští mistři

Bernhard Moestl: Jednejte jako šaolinští mistři - parametry

Název produktu: Bernhard Moestl: Jednejte jako šaolinští mistři
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 162 Kč
Maximální cena: 215 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jednejte jako šaolinští mistři - Bernhard Moestl Život vyžaduje velkou flexibilitu. Změny však často vnímáme jako nebezpečí a snažíme se jim vyhýbat. Rakouský autor bestsellerů Bernhard Moestl přináší návod, podložený zkušenostmi, které nabyl v čínském klášteře Šaolin, jak se strachu ze změny zbavit, jak přijmout její nutnost a úspěšně ji dovršit. Kniha je určena pro každého, kdo si uvědomuje nutnost změny ve svém životě, ale stále se k ní nedokáže odhodlat. A svědčí mimo jiné i o tom, že i pradávné metody uvažování nacházejí uplatnění v praktickém životě moderního člověka. Nepropásněte možnost aktivně utvářet svou budoucnost. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Rozvoj osobnosti od BETA Dobrovský naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.