Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Bernhard Hennen: Královna elfů II.

Próza - beletrie

Bernhard Hennen: Královna elfů II.

Hodnocení: 1x
  • 4

Osud elfů se naplňuje Královna elfů Emerelle, vyhnána z trůnu a pronásledována úkladnými vrahy, prchá do divočiny Spálené země, oblasti Albenu, která byla zpustošena během dračích válek a už nikdy znovu nezačala vzkvétat. Tam se vydává do Nefritové zahrady, aby se poradila s věštkyní - mocnou šamankou chráněnou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Královna elfů II.
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bernhard Hennen: Královna elfů II. koupíte i tady

Specifikace Bernhard Hennen: Královna elfů II.

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 173 Kč

Vyhnána z trůnu prchá královna elfů Emerelle do pustiny Spálené země, oblasti Albenu, která byla zpustošena během dračích válek. Zoufalá se vydává do Nefritové zahrady, aby se vyptala věštkyně – mocné ... a dál?

Produkt Bernhard Hennen: Královna elfů II.

Bernhard Hennen: Královna elfů II. - parametry

Název produktu: Bernhard Hennen: Královna elfů II.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 173 Kč
Maximální cena: 292 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Osud elfů se naplňuje Královna elfů Emerelle, vyhnána z trůnu a pronásledována úkladnými vrahy, prchá do divočiny Spálené země, oblasti Albenu, která byla zpustošena během dračích válek a už nikdy znovu nezačala vzkvétat. Tam se vydává do Nefritové zahrady, aby se poradila s věštkyní - mocnou šamankou chráněnou dračím dechem. Výrok stařeny je však záhadný. Emerelle nachází v jejích slovech záblesk naděje - je přesvědčena, že ne všichni Albové opustili její svět. A tak se rozhoduje, že se navzdory nebezpečenstvím vydá pátrat po posledních příslušnících starého národa tvůrců, aby s jejich pomocí zachránila mistra šermíře Ollowaina, svou velkou lásku. Albenu mezitím vládne mladý Gilmarak, král trolů, a snaží se vymanit z vlivu nebezpečné šamanky Skangy, která potají řídí osudy jejich národa. Neboť Gilmarak má o budoucnosti jiné představy - nechce aby trolové dál setrvávali na mrazivém severu. A tak uzavře spojenectví s koboldy, nahromadí zlato a stříbro a postaví flotilu stepních lodí, aby vytáhl

do světa a změnil ho. Netuší ovšem, že se v řadách závistivců vzmáhá odpor a hrozí, že do Srdce říše opět zavítají smrt a zkáza. Odkazy ukázka z knihy Zatímco bývalá královna Emerelle putuje spolu se svými druhy Falrachem a Nikodemem na Albí horu, aby se setkala s posledním představitelem národa tvůrců, zuří v Albenu boje mezi trolím knížetem Orgrimem, chránícím karavanu do Sněžné marky, a hrdinnými kentaury. Země je znovu skrápěna potem a krví tisíců válečníků. Jednou z obětí války je i odvážný kobold Baldan. Jeho otec Anderan se v návalu zoufalství rozhoduje podniknout vše, aby zjistil, kdo spolupracuje s nepřáteli trolů a nese spoluvinu na synově smrti. V lidském světě je statečný mladý rytíř Adrien konečně připraven vyrazit do světa a stát se slavným rytířem Tjuredovy církve. Jeho životní láska Elodia mezitím riskuje život ve službách krutého krále Cabezana a spoluurčuje osudy lidských království. Potkají se mladí lidé? Dojde jejich láska naplnění? A podaří se Emerelle znovu získat trůn a Falrachovu přízeň? Vyhnána z trůnu prchá královna elfů Emerelle do pustiny Spálené země, oblasti Albenu, která byla zpustošena během dračích válek. Zoufalá se vydává do Nefritové zahrady, aby se vyptala věštkyně - mocné šamanky, kterou chrání dračí dech. Výrok stařeny je záhadný, ale Emerelle spatřuje v jejích slovech důkaz toho, že ne všichni Albové opustili jejich svět. A tak se rozhoduje, že se vydá pátrat po posledním příslušníkovi tvůrců…Podtitul: kniha druháAutor: Hennen BernhardRok vydání­: 2012Vazba: Pevná s přebalem leskláISBN: 978-80-7398-175-4Počet stran: 288Rozměry: 245,0 x 175,0 x 30,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.