Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Bernd Geropp: Tajemství úspěšného vedení lidí

Knihy naučná literatura

Bernd Geropp: Tajemství úspěšného vedení lidí

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak se vaši lidé stanou odvážnými a kreativními? Jak konečně získáte čas na to, co je opravdu důležité? Proč nejsou vaši pracovníci aktivní? Proč se vám je nedaří motivovat? Jak budou vaši lidé konečně dělat to, co mají? Proč můžete svým pracovníkům věřit?   Na tyto a další otázky, klíčové pro každého šéfa a každou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tajemství úspěšného ved..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bernd Geropp: Tajemství úspěšného vedení lidí koupíte i tady

Specifikace Bernd Geropp: Tajemství úspěšného vedení lidí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 203 Kč

Jak se vaši lidé stanou odvážnými a kreativními? Jak konečně získáte čas na to, co je opravdu důležité? Proč nejsou vaši pracovníci aktivní? Proč se vám je nedaří motivovat? Jak budou vaši lidé konečn ... a dál?

Produkt Bernd Geropp: Tajemství úspěšného vedení lidí

Bernd Geropp: Tajemství úspěšného vedení lidí - parametry

Název produktu: Bernd Geropp: Tajemství úspěšného vedení lidí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak se vaši lidé stanou odvážnými a kreativními? Jak konečně získáte čas na to, co je opravdu důležité? Proč nejsou vaši pracovníci aktivní? Proč se vám je nedaří motivovat? Jak budou vaši lidé konečně dělat to, co mají? Proč můžete svým pracovníkům věřit?   Na tyto a další otázky, klíčové pro každého šéfa a každou firmu, vám odpoví tato mimořádná kniha. Zjistíte díky ní, že mít vše neustále pod kontrolou, řešit provozní věci a snažit se předcházet všem chybám a nezdarům vede k jedinému: vy, vaši lidé a celá firma zůstáváte daleko za svými možnostmi! Vaše přepracování, stres a možná i mimopracovní problémy – to jsou další plody vaší „nenahraditelnosti“ a špatných pracovních návyků. Změňte je!   Přestaňte pracovat za své podřízené a nechte je učit se chybami – dlouhodobě se vám to jednoznačně vyplatí. Neobávejte se samostatnosti svých lidí. Když jim ji poskytnete za správných podmínek, budou zodpovědní, kreativní, motivovaní a přinesou dobré výsledky. Z obsahu O autorovi 9 Předmluva k českému vydání Proč je to tak užitečné téma? 11 Proč se začínající (často i zkušení) manažeři obávají delegovat? 12 Jak se zbavit strachu z delegování? 13 Existuje desatero efektivního delegování? 14 Předmluva Jak Anton C. nebyl sedm let na dovolené 15 Kapitola 1 Když se do toho nebudu plést, nic se nebude dít 17 Proč nejsou vaši lidé aktivní 17 Když se všichni drží šéfa za sukni 17 Jako loutky na provázku 20 Ve hře je vlastní ego 22 Čeho je moc, toho je příliš 24 Proč pomáhá, když si natlučeme 27 Krok 1: Jděte za jasnou hvězdou 29 Vakuum 31 Zataženo 31 Pouliční lampa 32 Bílý trpaslík 32 Krok 2: Přejděte od putování za hvězdami k plánování trasy 35 Krok 3: Nechte zaměstnance jít svou cestou 37 Stručně a jasně 41 Kapitola 2 Nepomohlo ani zvýšit plat! 43 Proč nedokážete zaměstnance motivovat vnějšími podněty 43 Blokující tým 43 Orientální atmosféra 47 Co opravdu motivuje 49 Krok 1: Přestaňte mávat mrkvičkou 54 Krok 2: Posaďte správné lidi na správná místa 55 Krok 3: Neustále prezentujte vizi 56 Krok 4: Spravedlivě odměňujte 59 Krok 5: Rozdělte se o část koláče 60 Stručně a jasně 61 Kapitola 3 Nemůžu přece kontrolovat všechno a všechny... 63 Proč můžete svým zaměstnancům věřit 63 Mikromanažer 63 Perfekcionista, nebo tajný expert? 66 Krok 1: Princip důvěry v praxi 69 Krok 2: Úkoly delegujte, kontrolu si ponechte 71 Krok 3: Zachovejte klid, i když je to těžké 75 Krok 4: Ať se někdy taky něco nepovede 78 Stručně a jasně 81 Kapitola 4 Zaměstnanci vždy pracují na nesprávné věci! 83 Jak budou vaši lidé konečně dělat, co mají 83 Bezvýsledná aktivita 83 Myslím to dobře, ale hlavní je myslet si to správně! 86 Krok 1: Vezměte pracovníky do helikoptéry 87 Krok 2: Stanovte jasné priority 91 Krok 3: Podporujte u lidí samostatnost 96 Stručně a jasně 100 Kapitola 5 Říkal jsem jim to desetkrát, a zase se nic nestalo! 101 Jak budou vaši lidé konečně dělat to, co od nich očekáváte 101 Porucha na příjmu - nebo ne? 101 Krok 1: Formulujte jasně 104 Krok 2: Vnímejte svou vlastní roli 109 Kro


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.