MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Bernard C. Kolster: Velký atlas akupresury

Knihy naučná literatura

Bernard C. Kolster: Velký atlas akupresury

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788073362539

Často se vám těžko usíná? Trpíte žaludeční neurózou nebo bolestivým napětím v šíji? Podobnými zdravotními problémy trpí v současném světě stále více lidí. Pro mnohé jsou tyto „civilizační choroby“ nutnou daní dnešní době, která je vystavuje neustálému stresu a nedopřává jim dostatek času k péči o ohrožené zdraví. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86571
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Bernard C. Kolster: Velký atlas akupresury

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 511 Kč

Autoři jsou lékaři, Bernard Kolster je také fyzioterapeut a Astrid Waskowiak je odborná vědecká redaktorka. Obsáhlá kniha bohatě doplněná ilustračními a instrukrážními fotografiemi pojednává detailně o čínské akupresuře tak, aby byla srozumitelná a prakticky použitelná v praxi. Akupresura může pomoci při zmírňování zdravotních potíží a umožní předcházet nemocem. Velký atlas akupresury - Bernard C. Kolster, Astrid Waskowiak od authora Bernard C. Kolster, Astrid Waskowiak a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu » ... a dál?

Produkt Bernard C. Kolster: Velký atlas akupresury

Výrobek Bernard C. Kolster: Velký atlas akupresury neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty nebo zkuste vyhledat Bernard C. Kolster: Velký atlas akupresury ve vyhledávání.

Bernard C. Kolster: Velký atlas akupresury - parametry

Název produktu: Bernard C. Kolster: Velký atlas akupresury
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 511 Kč
Maximální cena: 511 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Často se vám těžko usíná? Trpíte žaludeční neurózou nebo bolestivým napětím v šíji? Podobnými zdravotními problémy trpí v současném světě stále více lidí. Pro mnohé jsou tyto „civilizační choroby“ nutnou daní dnešní době, která je vystavuje neustálému stresu a nedopřává jim dostatek času k péči o ohrožené zdraví. Starost o tělo tak přenechávají běžně dostupným farmaceutickým prostředkům, o nichž jsou přesvědčeni, že jim tuto službu spolehlivě a bez rizika splní. Pro ty, kdo se chtějí vyhnout pravidelnému polykání medikamentů a vzít své zdraví do vlastních rukou, je určena právě tato podrobná publikace o akupresuře. Akupresurou lze velmi účinně a bez rizika léčit celou řadu tělesných potíží. Původní čínské tlakové masáže povzbuzují proud životní energie v těle a aktivují její samoléčivé síly, zmírňují chorobné příznaky a uplatňují se v prevenci celé řady onemocnění. Tento rozsáhlý atlas akupresury má vysokou grafickou i popisnu úroveň a nározně ukazuje, jak tento tradiční orientální léčebný postup krok za krokem používat. Bohatě ilustrovaná praktická část knihy přináší poznatky o nejdůležitějších základních technikách a seznamuje s praktickými metodami provádění akupresury při konkrétních zdravotních potížích. Kolster, Waskowiak. Akupresurou mohou být léčeny naše potíže velmi účinně a bez rizika. Původní čínské talkové masaže povzbuzují proud energie v těle a aktivují jeho sebeléčivé síly, zmírňují zdravotní potíže a umožňují nám předcházet onemocněním. Atlas akupresury je na vysoké úrovni a ukazuje nám krok za krokema, jka správně používat akupresuru. Kromě úvodu do tradiční čínské medicíny nám bohatě ilustrovaná praktická část knihy poskytne znalost nejdůležitějších základních technik a praktické znalosti k Autoři jsou lékaři, Bernard Kolster je také fyzioterapeut a Astrid Waskowiak je odborná vědecká redaktorka. Obsáhlá kniha bohatě doplněná ilustračními a instrukrážními fotografiemi pojednává detailně o čínské akupresuře tak, aby byla srozumitelná a prakticky použitelná v praxi. Akupresura může pomoci při zmírňování zdravotních potíží a umožní předcházet nemocem. Velký atlas akupresury - Bernard C. Kolster, Astrid Waskowiak. Velký atlas akupresury - Bernard C. Kolster, Astrid Waskowiak od nakladatelství v kategorii | Akupunktura, akupresura za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Astrid Waskowiak, Bernard C. Kolster, Druh sortimentu : Kniha, Velký atlas akupresury, Jazyk : Čeština, Počet stran : 240


Přidat recenzi pro Bernard C. Kolster: Velký atlas akupresury

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.