MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen Bepanthen Plus mast 30 g

Ostatní z kategorie léky

Bepanthen Plus mast 30 g

Hodnocení: 23x
  • 3.82609
EAN: 8590322000038

Přípravek na suchá i mokvající povrchová poranění pokožky (oděrky, řezné rány a škrábnutí, stržené puchýře, praskliny pokožky, lehké popáleniny, otlaky a proleženiny) - Léčivá látka dexpanthenol se v buňkách kůže přeměňuje na kyselinu pantothenovou ze skupiny B vitaminů. Ta je nepostradatelná pro tvorbu a regeneraci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85185
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Bepanthen Plus mast 30 g

Bepanthen Plus mast 30 g v kostce

Průměrné hodnocení

3,8
  • 3.82609

Na základě 23 hodnocení

77 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Bepanthen Plus mast 30 g

  • dřívější zkušenost

Specifikace Bepanthen Plus mast 30 g

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce GP GRENZACH PRODUKTIONS
Nejnižší cena 127 Kč
Forma přípravku Masti

Přípravek Bepanthen urychluje odeznívání příznaků podráždění pokožky a napomáhá hojení poranění kůže. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Bepanthen Plus mast 30 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Bepanthen Plus mast 30 g - parametry

Název produktu: Bepanthen Plus mast 30 g
Výrobce: GP GRENZACH PRODUKTIONS
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 188 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 23 x
Hodnocení:
  • 3.82609
Forma přípravku Masti
Podrobný popis:

Přípravek na suchá i mokvající povrchová poranění pokožky (oděrky, řezné rány a škrábnutí, stržené puchýře, praskliny pokožky, lehké popáleniny, otlaky a proleženiny) - Léčivá látka dexpanthenol se v buňkách kůže přeměňuje na kyselinu pantothenovou ze skupiny B vitaminů. Ta je nepostradatelná pro tvorbu a regeneraci kůže a zvyšuje pružnost a pevnost jizev. Chlorhexidin je dezinfekční prostředek, který znemožňuje pomnožování mikrobů na povrchu ran. Tím brání vzniku a šíření infekce v ráně. Bepanthen Plus zabraňuje i vysušování ran a díky chladivému účinku zmírňuje i jejich bolestivost. Bepanthen Plus lze lehce nanášet i omývat, nemastí ani nelepí. Složení léčivé látky - Dexpanthenolum 50 mg, Chlorhexidini dihydrochloridum 5 mg v 1 g krému. pomocné látky - racemický pantolakton, cetylalkohol, stearylalkohol , bílá vazelína, tekutý parafín, tuk z ovčí vlny, makrogol-2000- stearát, čištěná voda Indikační skupina Dermatologikum Terapeutické indikace Přípravek lze použít na suchá i mokvající povrchová poranění pokožky, jako jsou oděrky, řezné rány a škrábnutí, stržené puchýře, trhliny a praskliny pokožky, lehké popáleniny, otlaky, proleženiny. Je možné jej použít i při léčbě druhotně infikovaných kožních zánětů. Přípravek se může používat v těhotenství i v době kojení (např. k ošetření oděrek nebo prasklin prsních bradavek, ne však na velké plochy). Přípravek je možné použít i u dětí. Kontraindikace Přípravek nesmí být používán při alergii na některou z jeho složek. Rovněž se nesmí použít k ošetřování hlubokých a silně znečištěných ran.Taková poranění musí ošetřit lékař. Přípravek se nemá dostat do styku s okem nebo sliznicemi. Nežádoucí účinky Přípravek je většinou velmi dobře snášen. Velice zřídka se mohou vyskytnout alergické reakce (zduření a zarudnutí kůže s následným výsevem svědících až pálících pupínků a puchýřků, mokváním a tvorbou strupů). Při výskytu těchto nebo jiných neobvyklých reakcí se poraďte se svým lékařem. Interakce Interakce s jinými léky nejsou známy. Dávkování a způsob použití Ránu co nejlépe očistěte a pak na ni naneste tenkou vrstvu Bepanten Plus. Podle potřeby lze ránu chránit náplastí nebo obvazem. Bepanthen Plus nanášejte i několikrát denně (1-5x) až do zahojení rány. Upozornění Nedojde-li během 10-14 dnů léčby ke zmenšení vředu nebo zhojení rány, stejně tak dojde-li ke zduření a zarudnutí okrajů, ke zvýšené bolestivosti nebo ke vzniku horečky, je nutné vyhledat lékařskou pomoc. Také velké, hluboké a povleklé rány vyžadují lékařské vyšetření (nebezpečí tetanu). Při předpisu jiných léků oznamte lékaři, že používáte Bepanthen Plus. Při požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem. Uchovávání Uchovávat při teplotě do 25°C. Varování Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu! Přípravek uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Balení: Tuba 30 g LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. Zdroj: www.bayer-leky.cz Napomáhá hojení povrchových poranění kůže ( odřeniny, drobné řezné rány, oděrky


Zkušenosti s Bepanthen Plus mast 30 g

Petr Foltýn, 28. srpna 2018


PRO:   dřívější zkušenost

léčba ještě není ukončena
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Bepanthen Plus mast 30 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.